Yatak odalarınızın ve oturma gruplarınızın bulunduğu odaların daha düzenli olması, gerek kullanılan eşyaların hızlı bir şekilde bulunabilmesi gerekse dekoratif eşyalarınızın sergilenebilmesi için son derece önemlidir. Odalarınıza renk katacak komodin & şifonyerler, eşyalarınıza alan yaratmakla kalmaz; aynı zamanda odalarınızın farklı bir atmosfer kazanmasına da yardım eder. 

Komidin & Şifonyer Modelleri

Aynalı ve aynasız yapıdaki komodin & şifonyer modelleri; çocuklar, gençler ve yetişkinler için üretilmiş olanlar arasında tasarım açısından değişkenlik göstermekle birlikte marka, model ve renklere göre de farklılık arz ediyor. Çocuklar için tasarlanan ürünler, kız ve erkek çocuklara göre değişik seçeneklerle sunuluyor. Erkek çocuklarında çizgi film ve animasyon filmlerindeki karakterin kullanımı baskın olurken, kız çocuklar içinse daha cıvıl cıvıl ve parlak renkler ön planda oluyor. Ürün kulplarında ve vidalarda birinci sınıf malzeme kullanılıyor. Modellerde kullanılan minifix ve kabela komodin & şifonyerlere sağlamlık kazandırıyor. Minifix ve dübel kullanımı, mobilya parçalarının defalarca sökülüp tekrar kurulmasına olanak sağlayarak daha uzun bir kullanım süresi yaratıyor. Sıklıkla ev taşımak durumunda olanların rahatlıkla yönelebilecekleri bu ürünler, sahip oldukları özelliklerden dolayı tercih nedeni haline geliyorlar.

Desenli ürünlerdeki dijital baskılar, modellere şık bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca, mobilyaların kaliteli olmaları sayesinde dokularında soyulma ve benzeri olumsuzluklar yaşanmıyor. Deri kullanımından hoşlananlar için üzerlerinde deri süslemeler bulunan komodin & şifonyer modelleri, odalarınızın tamamlayıcısı oluyor. Ürünlerde yer verilen kulplar, bu mobilyaların özel bir tasarım ürünü olduğunu ortaya koyuyor. Yüksek ayaklı olmaları sayesinde ev temizliğinin kolaylaşmasını sağlayan modeller, deri başlıklı yataklarla uyum yakalıyorlar. Çekmecelerde bulunan raylı sistem ve teleskopik bilyalı malzeme, çekmecelerin ve kapakların rahat kapanmalarına imkan tanırken, mobilyanın da zarar görmesini engelliyor. Takı koymaya yarayan çekmeceli ürünler de seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle kız çocuklarının tokalarını, takılarını ve benzeri eşyalarını koymalarına olanak sağlıyor.

Yatak odası ve çocuk odalarının görsellikleri kadar düzenli olmalarına da özen gösterenler için geliştirilen ve her ihtiyaca uygun şekilde üretilen komodin ve şifonyerler, çok sayıda renk ve model seçeneği sayesinde vazgeçilmez mobilyalar arasına giriyor. Ergonomik tasarımları ve zemine zarar vermeyen tekerlekli ayak tasarımlarıyla gelen komodin & şifonyer çeşitleri, özellikle mobilyalarının yerini sıklıkla değiştirmek isteyenlere hitap ediyor. Çekmeceli ve dolaplı yapıdaki ürünler; kıyafet, çamaşır, çorap gibi pek çok eşyayısaklamanıza yardım ediyor. Ayrıca, aynalı olan modellerin bazıları, odanızdaki boy aynası gereksiniminizi de kolaylıkla karşılıyor.

Komidin & Şifonyer Fiyatları

Birbirinden farklı tasarım ve yapıdaki komidin & şifonyer fiyatları, modellere göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin, çocuklarınız için edineceğiniz şifonyerler, yetişkin yatak odaları için alacağınız modellerle farklı etiketler taşıyabiliyor. Gereksinimler göz önünde bulundurularak tercih edilen mobilyalar, kullanışlı yapılarıyla, odalarınızın zenginliğini artırıyor.

Seçeceğiniz komodin & şifonyerler, dekoratif ve şık olmalarının yanı sıra ceviz, lake beyaz, noce, meşe, sonomo, sacramento, kırmızı, siyah gibi renk seçenekleri sayesinde odalarınızla uyum sağlıyor. Üretim teknikleri dolayısıyla uzun süreli kullanımlarda sarkma, eğilme ya da deformasyon meydana gelmeyen ürünlerin birçoğunda ithal bağlantı parçaları ve yüksek kaliteli bileşenler kullanılıyor. Baş ucunuzda bulunmasını istediğiniz kitap, radyo, abajur, çalar saat gibi eşyaları rahatlıkla üzerine koyabileceğiniz modellerin bazıları, mini birer kitaplık gibi değerlendirilebiliyor. Bu sayede, sürekli okunan kitapları, ilgili bölmelere yerleştirerek yatak odaları, aynı zamanda okuma odasına dönüştürülebiliyor. Çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan maddelerle üretilen mobilyalar, tercih edeceğiniz marka ve modele göre Avrupa TÜV; CERT, ISO 9001 gibi standartlara uygunluklarını belgelendiriyorlar.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Komidin Fiyatları

17 ürün var
 1. Markalar
  1. Formini Mobilya
  2. boo
  3. Helen's
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/60003705
Başa dön