Dinamik renkleri ve estetik tasarımları ile oda takımları, çocuğunuzun odasına bir yenilik getirirken aynı zamanda düzen de katacak. Özel şekilli yatak ve mobilyalarla donatılan çocuk odası, çocuğunuzun içinden çıkmak istemeyeceği bir yaşam alanı haline gelecek. Çalışma masasında, çocuğunuz, derslerine daha düzenli bir şekilde çalışırken, dolap ve gardıroplarda ise kıyafetleri daha düzgün bir şekilde saklanacak. Komodin ve şifonyerler de çocuğunuzun odasının daha düzenli ve toplu olmasında işinize çok yarayacak.

Oda Takımı Modelleri

Oda takımları; çalışma masası, yatak, baza, şifonyer, aynalı şifonyer, komodin, dolap, gardırop, kitaplık ve bilgisayar masası gibi mobilya çeşitlerinden oluşur. Set halinde satılan oda takımları farklı kombinlerden meydana gelir. Genellikle yatak, dolap ve şifonyerden oluşan oda takımları kombinleri, farklı modellerde değişik özellikler sunar.

Oda takımı sahibi olurken takımın içinde bulunan mobilyaları ayrıntılı incelemek, yararınıza olacaktır. İhtiyacınıza göre farklı tasarımlar arasından seçim yapabileceğiniz oda takımı modelleri, yaşa göre de değişiklik gösterir. Çocuk oda takımlarında erkek çocuklar için yataklar, genelde araba şeklindedir. Dolaplar, şifonyerler ve diğer mobilyalar da bu araba şeklindeki yatağın tasarımına göre şekillenir. Genç kız çocukları için tasarlanan modeller ise genellikle pembe tonlara sahiptir. Mobilyalarında ise baskı çizgi film karakterleri bulunur. Daha sportif bir tasarıma ve farklı renk seçeneklerine sahip olan tasarımlar da vadır. Farklı renklerde, farklı kombinlerde ve farklı modellerde seçenekleri bulunan oda takımları, çocuğunuzun yaşam alanına yenilik getirirken evinizin de şıklığını artıracaktır.

Oda takımı sahibi olurken büyük ve çekmeceli dolap ve gardırop seçenekleri bulunan modelleri tercih ederek saklama alanınızı artırabilirsiniz. Bunun yanında, yatak seçeneğinizi bazalı modeller arasından da belirleyebilir; bazanın saklama alanını rahatça kullanabilirsiniz. Komodin, şifonyer ve kitaplık gibi mobilyalarla da çocuk odasının daha düzenli, daha toplu olmasını sağlayabilirsiniz. Seçeceğiniz bu mobilya modelleri, çocuk odasının daha düzenli, daha şık olmasının yanında çocuğunuzun günlük hayatına da yenilik getirecektir.

Oda Takımı Fiyatları

Oda takımları fiyatları, takımın içinde bulunan mobilya çeşitleri, mobilyaların malzeme kalitesi ve tasarımına göre farklılık gösterir. Bu fiyat farklılığı oda takımının üretici firmasına göre de değişiklik gösterebilir. Çocuk odası takımı fiyatları, yatakların araba gibi özel şekillere sahip olup olmadığına göre artıp azalabilir. Eğer oda takımı içinde bulunan yatak özel bir şekle sahipse ve diğer mobilyalar da bu yatağa göre tasarlandıysa oda takımı fiyatı, diğer oda takımı fiyatlarına oranla farklı olacaktır.

Sportif tasarıma ya da özel tasarıma sahip mobilyaların bulunduğu oda takımları da fiyatları bakımından diğer modellere göre farklı fiyat etiketlerine sahiptir. Baza tipli yatağa sahip olan oda takımları ise mobilya çeşitliliğine, mobilyalarda kullanılan renk ve desenlere göre farklı fiyat seçeneklerine sahiplerdir.

Çocuğunuza yeni bir oda takımı satın almak istediniz zaman, çocuğunuzun yaşına göre bir tasarım seçmeli; bunun yanı sıra çocuğunuzun odasının ölçülerini baz almanız gerekmektedir. Alacağınız mobilyaların kolay monte edilebilen türden olması, hem odayı kurarken hem de mobilyaların yerini değiştirirken veya taşınırken size ciddi anlamda kolaylık sağlayacaktır. Oda takımı içinde bulunan mobilyaların ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamaması da dikkat etmeniz konulardan biridir. Eğer evinizde komodin, şifonyer, puf gibi mobilyalara ihtiyaç yoksa içinde bunların yerine ihtiyacınıza yönelik mobilyaların bulunduğu oda takımlarını seçmeniz daha avantajlı olacaktır.

Birbirinden faklı oda takımları arasından size uygun olan modeli seçerken yeni mobilyaları asıl kullanacak olanın çocuğunuz olduğunu aklınızda tutarak onun fikrini de almayı ihmal etmeyin..

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Genç Odası Takımları

193 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. Uğurlu
  4. Kids & Teens
  5. Formini Mobilya
  6. Dekorister
  7. İnarch Dizayn
  8. Modülya
  9. İnegölsofa
  10. Evbingo
  11. Afillibebek
  12. Variant Mobilya
  13. Allmode
  14. Minar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Takım İçeriği
 6. Renk A-Z
 7. Malzeme
 8. Türü
 9. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/18021399
Başa dön