Gardırop Modelleri

Gardırop, her evin vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. Önceliği kıyafetleri muhafaza etmek olsa da gardıroplar aynı zamanda depolama ihtiyacınızı da karşılayabilir. Bu sayede odanızın daha düzenli görünmesine olanak sağlar. Her odaya ve alana uygun olarak üretilen gardıroplar yükseklik, genişlik ve model olarak farklılık gösterir. Sürgülü gardıroplar son yıllarda oldukça tercih edilen şık dolaplar arasında yer alırken evinizde geniş bir depolama alanı sağlar. Kapılı gardıroplar klasik görünüm sevenlerin beğenisini kazanırken, özellikle küçük modelleri misafir odası, genç ve çocuk odaları için de tercih edilen modeller arasında bulunur. Bez dolaplar ise şık ve ergonomik tasarımları ile ev içerisinde oldukça kullanışlıdır. Açık sistem olarak da kullanabileceğiniz bu dolapları depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan gardırobu seçerken sığdırmak istediğiniz eşyaların hacmini dikkate alarak evinize yakışacak gardırop modelini rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farklı Modeller ile İhtiyacınıza Uygun Gardırobu Seçin

Gardıroplar yatak odalarının, misafir, genç ve çocuk odalarının vazgeçilmez mobilyaları arasında yer alır. Yatak odanız için eşyalarınızı hatta yorgan, nevresim gibi eşyalarınızın tümünü alması için büyük gardırop modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece eşyalarınız uzun zaman kirlenmeden, düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir, büyük gardıroplar sizin ve ailenizin kıyafetlerini, ev içerisinde dağınık halde duran eşyalarınızı rahatça koruyabilir. Genç odası için seçebileceğiniz gardıroplar ile orta büyüklükte bir gardırobun tüm ihtiyaçlarınızı içinde barındırmasını sağlayabilirsiniz. Misafir odasında kullanacağınız minik bir gardırop misafir odası için şık bir detay oluştururken, misafirlerinizin ihtiyaçlarını da rahatça karşılayabilir. Çocuk odası için seçebileceğiniz küçük kapılı gardırop modelleri ile çocuğunuzun veya bebeğinizin tüm eşyalarının toparlamasını sağlayabilirsiniz.

Bez dolaplar da her mekânda rahatlıkla kullanılabilecek pratik modeller arasında bulunur. Öğrenci odalarının vazgeçilmez eşyaları arasında yer alan bez dolaplar ile günlük ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Kolayca taşınabilen portatif bez dolaplar sadece öğrenci evlerinde değil yazlık evinizde veya uzun süreli misafirliğinizde de size yardımcı olabilir.Yüklük olarak da kullanılabilen bez dolaplara evinizde yer açarak içerisinde hurçlarınızı depolayabilir ev içerisinde daha düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Gardırop Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gardırop seçerken dikkat edilebilecek en önemli husus gardırop ölçülerinin, gardırobu koyacağınız yere uygun olup olmadığıdır. Odanıza uygun olan gardırobu seçmeden öncelikle gardırobun bulunacağı alanı ölçmeniz önem taşır. Tavan yüksekliği, gardırobun konulacağı alanın eni ve boyu seçiminizde önem rol oynar. Gardıroplar büyük mobilyalar arasında yer aldığı için konulduğu yere sığması, odayı küçültmemesi tercih nedenleri arasındadır. Bunun yanı sıra gardırop içerisinde muhafaza etmek istediğiniz eşyalar da seçiminizi belirleyen etkenlerden biridir. Yeriniz dar ve uzun ise o zaman sürgü kapılı gardıroplar, kapılı gardıroplardan daha kullanışlı olabilir çünkü kapılı gardıropların kapakları açıldığında alan iyice daralacaktır. Eğer sığdırmak istediğiniz eşyalar fazla ise altı kapılı gardırop modelleri sizin için daha uygun olabilir.

Gardırobunuzun dış görünümü kadar iç görünümü de önemlidir. Gardırobun evinize ve beğeninize uygun olması da dekoratif açıdan önemlidir. Bu yüzden dolabın kaç rafı olduğuna bu rafların depolama alanı olarak kullanışlı olup olmayacağına dikkat edebilirsiniz. Askı sistemi de gardırobun pratik bir kullanıma sahip olup olmadığının bir göstergesi olabilir. Eğer kıyafetlerinizi asarak muhafaza etmeyi tercih ediyorsanız içerisinde raftan çok askı sistemi bulunan gardıroplar işinizi görebilir. Fakat eşyalarınızı saklayarak depolamaktan yanaysanız daha çok rafa sahip olan bir gardırobu tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda askıların kıyafetlerinize uygun yükseklikte monte edilip edilmediğine, raf genişlik ve uzunluğuna dikkat ederek ihtiyacınıza ve eşyalarınızı saklama alışkanlıklarınıza en uygun olan gardırobu bulabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız Kadar Zevkleriniz de Önemli

Gardırobunuzun evinizin tarzıyla bütünleşmesi, zevk ve beğenilerinize uygun olması da önemlidir. Evinizde doğal bir görünüm elde etmek isterseniz kahve tonlarında seçeceğiniz bir gardırop ile ahşabın sıcak havasını evinize taşıyabilirsiniz. Beyaz ve kremin asaletinden vazgeçemiyorsanız lake gardırop modelleri ile evinize aydınlık bir hava katabilirsiniz. Odanız çok aydınlık ise koyu renkli bir gardırop ile daha sakin bir yatak odası elde edebilirsiniz. Odanız az ışık alıyorsa açık renklerde seçeceğiniz bir gardırop ile daha aydınlık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Odanızın olduğundan daha geniş görünmesini istiyorsanız veya odanızda boy aynası koyacak alana sahip değilseniz aynalı gardırop modelleri sizin için uygun olabilir.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gardırop Modelleri

306 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. Kenz Life
  4. Formini Mobilya
  5. Bimossa
  6. Bensimo
  7. Pasific Home
  8. T Designo
  9. Deryawood
  10. boo
  11. Modülya
  12. Dienni
  13. Evistro
  14. Tocco
  15. Allmode
  16. Esbline
  17. Mavi Pazar
  18. Moonlife
  19. PORMET
  20. Arge Mob
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Yükseklik A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/60003703
Başa dön