Sürgülü Gardırop

Gardırop kullanımı evler başta olmak üzere çeşitli alanlarda sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Gardırop ürünleri genellikle ev dekorasyon kategorisi içerisinde bulunuyor. Bu ürünler pek çok eşyayı düzenli ve tertipli bir şekilde depolama imkanı sunuyor. Ürünün sahip olduğu özelliklere göre birbirinden farklı çeşitleri de kullanıcıların zevkine göre piyasada kendine yer ediniyor. Gardırop ürünleri oluşturulan malzemeleri başta olmak üzere sahip oldukları bölme ve kapak sayıları, boyutları ve ürünün ayrıcalıklı özellikleri ile değişkenlik gösteriyor. Sürgülü gardırop ürünü sürgülü olma özelliği taşıdığı için kullanıcılara avantajlı bir kullanım kolaylığı sunuyor. Bu ürün modelleri ahşap başta olmak üzere MDF gibi çeşitli materyallerden de üretilebilir. Ayrıca kullanıcıların estetik zevkini hitap edecek şekilde birbirinden farklı renk ve tasarımlarla da oluşturulabilen sürgülü gardrop modelleri kullanıcıların ilgisini çekiyor. Kullanıcıların zevkine ya da ürünü koyacakları alanın tarzını uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanan pek çok ürün çeşitlerini online olarak görüntüleme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri birbirinden farklı filtreleme seçeneklerine bağlı olarak göz atabilir ve kriterleriniz doğrultusunda satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Sürgülü Gardrop Çeşitleri 

Sürgülü gardrop çeşitleri pek çok faktöre göre değişkenlik gösteriyor. Birbirinden farklı boyutlarda oluşturulan ürünleri online üzerinden inceleyebilirsiniz. Ürünler aynı zamanda raf sayılarına göre de farklı modelleri ayrılabiliyor. Bununla beraber ürünün gömme şeklinde oluşturulan ve yer tasarrufu imkanı sunan modelleri de bulunuyor. Sürgülü gardıroplar ile kıyafetlerinizi, kışlık ya da yazlık hurçlarda sakladığınız eşyalarınızı, çeşitli pek çok ardiyelik ürünlerinizi düzenli bir şekilde depolayabilirsiniz. Aynı zamanda ürünler farklı tasarımları ile kullanıcılara pek çok avantajlı kullanım sunuyor. 

  • Aynalı Sürgülü Gardrop 

Aynalı sürgülü gardırop kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor. Öncelikle yatak odalarında tercih edilen bu ürün modeli aynalı olma özelliği taşıdığı için kullanıcıların ilgisini çekiyor. Herhangi bir ayna satın alma ihtiyacını minimuma indiren aynalı gardrop, şık bir görünüm sunarak bulunduğu ortama farklı bir hava katıyor. Ürünler farklı boyutlarda ve renk seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Mat beyaz şeklinde oluşturulan dolap modellerinin yanı sıra kullanıcıların zevkine göre farklı renk seçenekleri de oluşturulabilir. Bununla beraber aynaların dikey ya da yatay formunda oluşturulan tasarımları da kullanıcıların zevkine göre tercih ediliyor. Aynalı ürün modellerini tercih ederek avantajlı bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ilave ayna ihtiyacı hissetmeden kendi görüntünüzü görebilir. Bununla beraber ürünü kullanacağınız odaya farklı bir şıklık katabilirsiniz.

  • Aynasız Sürgülü Gardrop 

Aynasız sürgülü gardrop modelleri de kullanıcıların sıklıkla rağbet ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler birbirinden farklı tasarımları ile kullanıcıların dikkatini üzerine çekiyor. Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan kapak sayıları ile de tam not alıyor. Kullanıcıların ürüne duyduğu ihtiyaca göre pek çok sayıda kapak sayısından daha sahip sürgülü gardrop modelleri bulunuyor. Tek kişilik gardrop modellerinin yanı sıra 6 kapaklı geniş kullanım alanı sunan çeşitlerde tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ürünün boyutları, hacmi, raf ve askı sayısı gardrop modellerinin çeşitlilik göstermesinde oldukça önemli etkenlerden birkaçı oluyor. Hepsiburada birbirinden farklı ürün yelpazesini kullanıcıların kolaylıkla erişimine sunuyor. Gardırop tercihinde bulunurken bu platform üzerinden ürünleri görüntüleyebilirsiniz. 

  • Ahşap Sürgülü Gardrop 

Sürgülü dolap ürünleri görüntülerken ahşap materyalinden oluşturulan ürünleri tercih eden kullanıcılar da bulunuyor. Doğal malzemelerden oluşturulan ve şıklığıyla dikkate üzerine çeken ahşap sürgülü gardırop modelleri kullanıcılardan tam not alıyor. Herhangi bir kimyasal materyal barındırmadığı için kullanıcıların güvenle tercih ettiği ürün çeşitlerinden biri oluyor. Bununla beraber bazı modeller, ceviz ağacı şeklinde üretildiği ağacın özelliği belirtilerek kalite güvencesi de veriyor. Sürgülü gardırop modelleri ahşap özellikli olması sebebiyle aynı zamanda doğal bir şıklık sunuyor. Çeşitli ürün modelleri özel eskitme uygulanarak farklı tasarımlarla kullanıcıların beğenisi ile satın alınıyor. Çeşitli renkler ile de boyanarak çeşitlendirilen bu ürün modelini tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve dayanıklılık vadeden sürgülü gardırop ürününe sahip olabilirsiniz. Ahşap malzemenin sıcaklığı ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanabileceğiniz bir ürün alabilirsiniz. 

  • 3 Kapaklı Sürgülü Gardrop 

Gardırop ürünleri kapak sayılarına göre binbir çeşit ürün yelpazesi sanıyor. Tek kapaklı ürün modellerinin yanı sıra ikili ve 3 kapaklı sürgülü gardırop modelleri de kullanıcılarının tercihine göre şekilleniyor. Genellikle yatak odaları için 3 kapaklı gardrop modelleri satın alınıyor. Bununla beraber 5 ya da 6 kapaklı geniş kullanım alanı sunan ürün çeşitleri de bulunabilir. 3 kapaklı gardıroplar, orta kısmında bir ayna ya da herhangi bir tasarım ile de farklı modellerde oluşturulabiliyor. Kullanım ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz ürün çeşitlerini internet üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ürünlerin oluşturulan malzemelerin kalitesine dikkat ederek tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda MDF üstüne cam kaplanan sürgülü gardrop modelleri de farklı kapak sayıları ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu ürün çeşitlerini de Hepsiburada üzerinden göz atarak incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Sürgülü Gardrop Kullanım Avantajları 

Sürgülü gardıroplar modern bir tarz yakalamak isteyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği dolap modelleri arasında yer alıyor. Kolaylıkla açılıp kapanabilen bu ürün modelleri, kullanıcılara yer tasarrufu imkanı sunuyor. Bununla beraber geniş bir kullanım alanına sahip olması ile de olumlu dönüşler alıyor. Birbirinden farklı eşyaların kolay bir şekilde depolanabilmesine olanak sağlayan sürgülü gardıroplar, aynı zamanda şık bir tasarıma sahip olması ile de estetik açıdan da avantajlı bir özellik vadediyor. Aynalı başta olmak üzere ahşap, cam, farklı bir renk seçeneklerini dahil sürgülü gardrop modellerini tercih ederek çeşitli avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Sürgülü Gardrop Kullanım Alanları 

Sürgülü gardırop ürünlerinin çeşitli kullanım alanları bulunuyor. Tek kişilik ürün modellerinin yanı sıra yatak odası için birbirinden farklı genişlikte ürünler piyasada kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Genç çocuklar için de birbirinden farklı boyutlarda üretilen gardıroplar pek çok eşyayı muhafaza edebilecek kapasite ile olumlu dönüşler alıyor. Sürgülü gardıroplar sadece kıyafetleri değil birbirinden farklı eşyaları da kolaylıkla depolama görevi görüyor. Pek çok kullanıcı kıyafetlerini yazlık ya da kışlık olacak şekilde ayırarak çeşitli boyutlardaki hurçlara yerleştirebiliyor. Bu şekilde hurçlarda depolanan eşyalar geniş kullanım alanı sunan sürgülü gardıroplarda muhafaza edilebilir. Aynı zamanda yastıklar, çarşaflar, nevresim takımları, yorganlar ve diğer pek çok eşya düzenli ve temiz bir şekilde bir arada toplanabilir. Sürgülü gardırop ürünleri kullanım alanlarına göre değişkenlik gösterebildiği gibi aynı zamanda kullanıcıların amaçlarına göre de farklı tasarımlarla rağbet görüyor. Yatak odası takımları için farklı model aralığı ile üretilen ürünler, çocuk ya da genç yetişkin bireyler için daha farklı tarzlarda kullanıcıların karşısına çıkabiliyor. Bu sebeple ürün satın alırken kullanım alanı ve amacınıza göre ürün tercihinde bulunmanız gerekiyor mu. Aynı zamanda gardırobu kullanacağınız alan dar ise gömme sürgülü gardrop modellerini inceleyerek yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda L formunda üretilen ürün çeşitlerini görüntüleyerek alan genişletme konforunu elde edebilirsiniz.

Sürgülü Gardrop Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli? 

Sürgülü gardırop satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları bulunuyor. Öncelikle ürün tercihinde bulunurken kullanım ihtiyacınıza göre model aralığını belirlemeniz gerekiyor. Eşyaların çokluğuna ve gardırobu kullanacak kişinin sayısına göre ürün boyutlarının belirlenmesi satın alacak üründen maksimum verim alınmasına katkı sağlıyor. İki kapaklı sürgülü gardırop modelleri genellikle küçük alanlar için tercih edilen ve tek kişilik Kullanıma uygun modeller arasında yer alıyor. Bununla beraber 3 ve 3'ten fazla kapağına sahip sürgülü gardrop modelleri, kullanılacak metrekarenin genişliğine göre farklı boyutlarda oluşturuluyor. Ayrıca ürün tercihinde bulunurken ürünün raf sayısı, hacmi, askılık alanı ve diğer pek çok etken de kullanıcıların dikkat ettiği unsurlardan birkaçı olarak söylenebilir. Aynı zamanda ürünün tasarımını, ayrıcalıklı özelliği ve pratik kullanım vaat edip etmediği ile önemli ölçütlerden sayılıyor. Ürünlerin sunduğu şık tasarımın yanı sıra avantajlı özelliklerinin olup olmadığını da göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynalı gardırop modelleri şık bir tasarıma sahip olması sebebiyle herhangi bir ekstrem ayna ihtiyacı olasılığını minimuma indirdiği için sıklıkla tercih ediliyor. Bu gibi ürünlerin sunmuş olduğu pek çok avantajlı özellikleri inceleyebilirsiniz. Böylece gardrop satın alırken aynı zamanda başka ihtiyaçlarınızı da aynı anda karşılama imkanı elde edebilirsiniz. 

Sürgülü Gardrop Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Sürgülü gardrop kullanırken ürüne aşırı basınç uygulamamak gerekiyor. Bununla beraber ürün, raylı bir mekanizma ile oluştuğu için sert açılıp kapamalarda ray mekanizması deforme olabilir. Bu da ürünün kullanıcılarda hayal kırıklığı oluşturmasına sebebiyet verebilir. Sürgülü gardırobu nazik kullanarak uzun süreli bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. 

Sürgülü Gardrop Fiyatları 

Sürgülü gardrop fiyatları pek çok etkene göre farkı bütçe aralığında seyredebilir. Gardıropların boyutları, raf sayıları, hacimleri, derinlikleri, kapak sayıları, tasarımları, ayna ya da camlı kaplamaya sahip olup olmadıkları şeklinde pek çok faktör doğrudan fiyat farkına etki edebilir. Hepsiburada üzerinden sürgülü gardrop modellerini incelerken ürünleri bütçe aralığına göre sıralayabilirsiniz. Minimum ve maksimum bütçe aralığına göre sürgülü gardrop modellerini görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler, artan ya da azalan fiyat kıstasına bağlı olarak listelenebilir. Bu şekilde ürün araştırması yaparken hem zaman hem de bütçe tasarrufu sağlanabilir. Hepsiburada üzerinden ürün tercihinde bulunurken pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz.  

Sürgülü Gardrop Kullanıcı Tavsiye ve Yorumları 

Ürün tercihinde bulunurken detaylı bir araştırma yapmak büyük önem arz ediyor. Bu sebeple deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumları oldukça önemli etkenlerden biri oluyor. Sürgülü gardrop satın alırken ürünler ile ilgili yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Ürünlerin avantaj ya da dezavantaj olan kısımlarına vakıf olabilirsiniz. Böylece ürünlerin beklentinize uygun olup olmadığı ile ilgili daha kesin bir karara varma olanağına erişebilirsiniz. Aynı zamanda ürünleri en çok beğenilen, en çok satın alınan, en çok değerlendirilen ve yorum yapılan şeklinde çeşitli kıstaslara bağlı olarak görüntüyebilif ve listeleyebilirsiniz. Ürünleri kalite ve dayanıklılık başta olmak üzere fiyat performansına bağlı olarak birbiri ile karşılaştırabilirsiniz. Hepsiburada platformunun sunduğu birbirinden avantajlı pratik kullanımlardan faydalanarak online alışverişin konforunu deneyimle imkanı elde edebilirsiniz. 

Sürgülü Gardrop İndirim ve Kampanyaları 

Çeşitli marka birbirinden farklı özel günlerde, ürünleri üzerinde indirim ve kampanya kuponları tanımlıyor. Bu indirim ve kampanyaları filtreleme imkanı ile öne çıkarabilirsiniz. Sürgülü gardırop satın alırken markaların yapmış olduğu çeşitli indirimleri görüntüleyebilirsiniz. Bununla birlikte bazı ürünler üzerinde kargo bedava şeklinde avantajlı kampanyalar tanımlanabilir. Aynı zamanda hızlı teslimat imkanının gerçekleştiği ürünler filtrelenerek kolaylık listelenebilir. Birbirinden avantajlı özelliklerin bulunduğu bu platform üzerinden sürgülü gardrop ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. İndirimlerden istifade ederek bütçe tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sürgülü Gardıroplar

131 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Derinlik
Toplam 24 / 131 ürün
DSACategoryId/60002028/18021299/18021386/60003703/60005928