Pleksi Tablo Fiyatları

Pleksi Tablo

Pleksi tablo seçenekleri, tarzınızı yansıtan ve iç mekanlardaki dekorasyonları tamamlayan aksesuarlardır. Ancak tablo tercihi yaparken, evinizin tonları ve dekorasyonuna uygun ürünleri tercih etmelisiniz. Tablo tercihi yapmak göründüğü kadar kolay bir durum değildir. Arzunuza uygun olarak satın aldığınız tablolar, bazı zamanlar mekanlarda dilediğiniz etkiyi yaratmayabilir. Bu sebepten dolayı, tablo seçimi yaparken, boyut, renk, form, kullanım alanı ve bulunduğu ortamdaki mobilyalara bağlı olarak bir seçim yapmalısınız. 

Dekoratif pleksi tablo seçenekleri, farklı materyallerden imal edilen özelliklere sahiptir. İdeal olan ve minimal ölçülerdeki pleksi tablolar, kullandığınız alanda dekoratif bir görünüm ortaya çıkaracaktır. Eğer tablo asmak için yeterli olan bir alanınız bulunmuyorsa, duvardaki dekorlardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin, aynalı pleksi tablo modelleri, hem kullandığınız mekanda dekoratif bir görünüm oluşturmanız için hem de ayna amacıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

Pleksi Tablo Modelleri

Pleksi tablolar, farklı tip üretim özellikleriyle satışa sunulan aksesuarlardır. Örneğin, 3 mm siyah renkli pleksi ürünler, oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Pleksiglass materyallerinden kaynaklı olarak bu ürünler, hem cam görünümü sağlar hem de kırılma eğiliminde olmaz. Aynı zamanda, kolaylıkla temizleyebileceğiniz ürünlerdir. Pleksiglass tablolar, lazer kesimli olan duvarlara rahatlıkla uyum sağlayacak ürünlerdir. Marjinal tasarımları sayesinde, rahatlıkla her ortamda orijinal bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Pleksi tablo çerçeve modelleri de uygulama ve montajı oldukça kolay olan dekorlardan bir tanesidir. Bu çerçeveleri çivi yardımıyla duvara çakmanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra, bu ürünlerin askı aparatları da vardır. Aparatlar sayesinde ise kolayca duvara montajlama işlemi yapabilmeniz mümkündür. Askı aparatları, siyah ve beyaz renkli olarak ikiye ayrılır. Odanın ve duvarın rengine bağlı olarak dilediğiniz rengi tercih edebilmeniz mümkündür. 

Cam Pleksi Tablo Modelleri

Pleksi ayna tablo modelleri cam özelliği gösteren ürünlerdir. Genellikle, 4 mm kalınlıkta ve kırılmalara karşı da son derece dayanıklı olan ürünlerdir. Camların imalatı, temper işlemine maruz kalarak yapılır. Kenarları ise rodajlı ve birinci sınıf camdan tasarlanarak üretilmiştir. Bu niteliklerden kaynaklı olarak cam pleksiler, görünürde üç boyutlu bir etki yaratmaktadır. Çok çeşitli, profesyonel tasarımlarıyla salonlarda ya da ofislerde ahenkli bir görünüm için pleksi cam tabloları satın alabilirsiniz. 

Farklı bir görünüme sahip olan pleksi dünya haritası tablolu duvar saati, cam malzemeli üretim yapılarıyla dikkat çekmektedir. Bu saatler yardımıyla da tabloyu takacağınız ortamda huzuru yakalayabilirsiniz. Cam yapılı olan bu tablo modelleri, üç boyutlu etki yarattığı için mekanda dikkat çekmektedir. Çeşitleri ve profesyonelliği ile pleksi kullanacağınız ortamlarda şık bir hava yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda, bazı durumlarda mekanı boğmamak için zıt renkli pleksiler de kullanabilirsiniz. Zıt renkli olan pleksi tablolar, mekanda çarpıcı bir etki yaratmaktadır. Aynı zamanda, birbiriyle ahenkli olan renk geçişlerinin de bulunduğu tablolar, ev ya da ofisinizde uyumlu bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Cam pleksilerin montajlanması ise son derece basit olan işlemlerdir. Çünkü güvenli askı aparatları sayesinde, düşme riski yaşamadan tabloları duvarlara asabilmeniz mümkündür. 

Pleksi Tablo Ölçüleri 

Dört ya da beş parçadan imal edilen ve birbiri içinde simetrik olan bağımsız ölçülerdeki tablolar, son zamanlarda ev modasına hitap eden ürünlerdir. Aynı zamanda, ev ya da ofis duvarlarını hareketlendirirken renklendiren aksesuarlardır. Pleksi kesim tablo modelleri, oturma odaları, yatak odaları, misafir odaları, otel odaları, çocuk odaları gibi farklı alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Ölçüleri ise kullanım alanlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Oldukça kaliteli malzemelerden tasarlanan, birinci sınıf mdf plakalar üstünde UV baskılı olarak hazırlanan ürünler de bulunmaktadır. Yüksek çözünürlüklü olarak imal edilen bu ürünler, oldukça kaliteli bir görünüme sahiptir. 

Genel olarak, pleksilerin dar ve dengeli boyutları, dar ya da geniş olan duvarlarda rahatlıkla kullanılabilir. Tamamlayıcı ve küçük formları sayesinde, bulundukları mekanda oldukça modern bir atmosfer oluştururlar. Bu tabloların da duvara montajı son derece basittir. Ancak duvardan 2.1 cm mesafeli olarak uzaklıkta montajlanır. Bu ürünü duvara monte ederken, çift yönlü bant kullanımı önerilmez. Çünkü ürünün içinde verilen çivilerin montajlama esnasında kullanılması gerekir. Böylece ürünün hasara uğraması ya da düşmesi de engellenmiş olur. 

Pleksi Tablolardaki Sade Tasarımlar

Eğer tablolar için evinizde ya da ofisinizde yeterli alanınız yoksa duvar dekorları arasında yer alan pleksilerden yardım alabilirsiniz. Genelde, pleksi panel olarak imal edilen modeller, oldukça sade tasarımlardadır. Pratik ve ekonomik olan pleksi tablolar, her ihtiyacınıza yanıt verecek özelliklerde üretilir. Aynı zamanda, yaşam alanlarında kolayca dekoratif bir görünüm elde etmek için pleksi tablolar tercih edilebilir. Ev ya da ofislerin havasını değiştirmek ve ortamda sıcak bir hava yaratmak için sade ve şık modeller uygun bir seçenektir. Kişisel zevklerinize hitap eden pleksi dini tablo modelleri ise tasavvufi yönü yüksek olan içeriklerdedir. 

Sade olan modeller arasında, tek ayrıntılı ve ortamın rengine uyum sağlayan soft tablolar da bulunmaktadır. Bu ürünleri tercih ederken, alan genişliği ve mobilya tonları göz önüne alınmalıdır. İç mekan ölçülerine göre uygun bir tablo belirleyerek, ferah ve aydınlık ortamlar yaratabilirsiniz. Özellikle, sade olan tabloları kullanarak, bu görünümleri elde edebilmeniz mümkündür. Genel olarak, pleksi tabloların bakım ve temizliği kolayca yapılır. Ancak kimyasal kullanılarak, bu ürünlerin temizlenmesini önerilmez. Temizlik işleminin nemli bir bez yardımıyla ve hafif hareketlerle yapılması gerekir. 

Pleksi Tablo Fiyatları

Genellikle, iç mekanların tamamlayıcısı olan pleksi tablolar, farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Marka, model, ürün özellikleri, büyüklük ve benzeri unsurlara bağlı olarak pleksi fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. Tablo seçimleri yapılırken, iç mekan özellikleri, kişisel zevkler ve benzeri konular göz önüne alınmalıdır. Ancak bu gibi durumlar pleksi tablo fiyatlarına etki eder. Aynı zamanda, l pleksi tablolar da farklı işçiliklerle birleştiğinde fiyatı diğer ürünlere göre daha yüksek olmaktadır. 

T pleksi tablolar ise uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulan ürünlerdir. Ancak genel olarak, her ürün bütçe dostu fiyatlarla alıcılara sunulmaktadır. Sınırsız tasarım çeşitliliği ve boyutlarla, kafe, otel, ev, ofis, çocuk odası gibi mekanlarda muhteşem bir görünüm elde edilir. Pleksi tabloların materyal yapıları da kullanım alanlarına bağlı olarak tercih edilebilir. Örneğin, cam, plaka, panel ve benzeri malzemelerle üretilen pleksi tablolar bulunmaktadır. Kullanıcılar, ihtiyacına ve zevkine uygun malzemedeki tablo türünü seçenekler arasından kontrol edebilirler. 

Pleksi Nedir ve Nerede Kullanılır?

Pleksi tablolar, renkli ya da renksiz olarak çeşitleri bulunan ürünlerdir. Plastiğe benzer olan bir maddeden yapılmış olan dekoratif ürünlerdir. Yarı saydam veya saydam olma özelliklerine sahiptirler. Ayrıca rahatlıkla işlenebilen ya da kesilen özellikte olan tablolardır. 

Pleksi Tablo Genel Özellikleri Nelerdir?

Işıl bir geçirgenliği bulunan pleksiler sert darbelere karşı dayanıklı malzemelerden imal edilir. Işık geçirgenliği cama kıyaslandığında % 92 oranında geçirgenliği vardır. Darbe dayanıklılığı ise cama göre altı kat daha fazladır. 

Pleksi Kullanım Alanları Nelerdir?

Bu malzemelerin kullanım alanları, oldukça geniş bir alana sahiptir. Dekorasyon, iç mimarlık, ev ve büro mobilyaları, antika teşhir ürünleri, yatak standları, takılar ve benzeri alanlarda kullanılır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Pleksi Tablo Fiyatları

1429 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 31 / 1429 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?