Pleksi Tablo Fiyatları

İç mekanları tamamlayan, stilini yansıtan ve dekorasyonu hakkında bilgi veren unsurlarından biri de tablolardır. Fakat tablo seçimi göründüğü kadar kolay değildir. Zevkimize göre aldığımız tablolar zaman zaman mekanda istediğimiz gibi bir etki bırakmayabilir. Bu nedenden dolayı tablo seçerken renginden, boyutuna, formuna, kullanıldığı alana, bulunduğu ortamdaki mobilya ve aksesuarlarla olan uyumuna kadar her şey etkili olmaktadır. Pleksi Tablo Fiyatları, her bütçeye uygun çok çeşitli ürün alternatifi sunan, sınırsız tasarımı ve ölçüleriyle evlerde, kafelerde, ofislerde ve otellerde mekana güzel bir görsellik kazandırır.

Üç Boyutlu Görünüm Sağlayan Cam Tablolar

Pleksi cam tablolar, cam özelliği ve 4 mm kalınlığında kırılmaya karşı dayanıklı temper işlemi görmüş, kenarları rodajlı birinci sınıf cam özelliği bulunan tablolardır. Bu özelliklerinden dolayı üç boyutlu bir etki yaratan görsellik sunar. Profesyonel ve çok çeşitli tasarımı ile salonlarınızda ahenk ve huzuru sağlar. Bazen mekanı boğmamak adına birbirine zıt renkler kullanmak çarpıcı bir etki yaratırken, bazen de birbiriyle uyumlu renk geçişlerinin olduğu tablolarla mekanınızı taçlandırabilirsiniz.

Montajı ve uygulaması son derece basittir. Ayrıca dekor sanat tarafından üretilen özel askı aparatları ile satın almış olduğunuz cam tabloları kolaylıkla duvara montajlayabilirsiniz. Güvenli askı aparatları sayesinde ürünün düşme riski ve buna bağlı olarak zarar görme olasılığı yoktur.

Birbirinden Bağımsız Ölçülerle, Bütünlük Sağlayan Tablolar

Dört, beş parçadan oluşan birbiriyle simetri olan bağımsız ölçülerdeki tablolar son dönemlerde duvarları hareketlendiren ve renklendiren unsurlardandır. Otel odalarında, oturma odaları, yatak odaları, misafir ve çocuk odaları olmak üzere her alanda kullanılırlar. Son derece kaliteli malzemelerden üretilerek, birinci sınıf mdf plakalar üzerine çözünürlüğü yüksek ve direkt UV baskı yapılması ile hazırlanır. Dengeli boyutları ile hem dar hem geniş duvarlarda kullanıma uygundur. Küçük ve bütüncül özellikleri sayesinde son derece modern bir atmosfer yaratır.

Montajı ve uygulaması kolay olan bu tablolarda, duvardan 2.1 cm mesafeli olarak durmaktadır. Bu ürünü duvarlara montajlarken çift taraflı bant kullanılması önerilmez. Satın almış olduğunuz ürünün içinde yer alan çivilerle duvara uygulanır. Bu nedenle ürünün düşmesi ve hasar görmesi engellenir.

Duvar Dekorları İle Daha Sade Bir Dekorasyon Yaratın

Tablo için yeterli alanız yoksa ama yine de kullanmak istiyorsanız, duvar dekorlarından yararlanabilirsiniz. ideal ve minimal ölçüleri ile hem minimum düzeyde yer kaplar hem de yaratmak istediğiniz görselliğini sunmanıza yardımcı olur. 3 mm siyah pleksiglass'dan üretilen bu ürünler son derece dayanıklıdır. Pleksiglass materyalinden dolayı hem cam görünümü sağlar hem de kırılmayan ve kolay temizlenebilen özelliklere sahiptir. Lazer kesimli olan bu duvar dekorları ile evinizde sıra dışı bir görüntü sağlayabilirsiniz. Çok farklı tasarımları sayesinde her ortamda uygun olan duvar dekorlarını ile evinizde orijinal bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Montaj ve uygulaması pratik olan duvar dekorlarını, çivi ile duvara sabitlemeniz yeterlidir. Ayrıca ürünün askı aparatları da bulunur ve ürünü satın aldığınızda bu aparatlar ve çiviler paket içerisinde mevcuttur. Hem siyah hem beyaz renk seçeneği bulunur. Duvar ve odalarınızın rengine göre dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz.

Duvarları Kişiselleştiren Klasik Ölçülerdeki Pleksi Tablolar

Hem pratik hem ekonomik hem de sınırsız ürün seçeneği ile pleksi tablolar her evin ihtiyacını karşılar. Yaşam alanlarında pratik bir şekilde dekorasyon yenilemek istediğimizde genellikle tercih ettiğimiz pleksi tablolar, evin havasını değiştirerek ortamı ısıtır ve kişisel zevklerinizi ön plana çıkarır. Bu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken tek ayrıntı; kullanılacak olan alanın genişliğidir. İç mekanınızın ölçülerine uygun bir tablo seçerek mekanınızı daha ferah ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Pleksi tabloların hepsi ISO 9001 kalite sertifikasına sahip olup, garantisi 2 yıldır. Pleksi tabloların temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Kimyasal madde kullanarak bu ürünleri temizlemeniz önerilmemekle birlikte, nemli bir bez yardımıyla hafifçe ürünü silmeniz yeterli hijyeni ve bakımı sağlamaya yetecektir.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Pleksi Tablo Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 228 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/60003475