Cam Tablolar

Cam tablo modelleri, özel baskı teknikleriyle hazırlanır. Tasarımlarıyla ev ve işyerinde dekorasyonun bir parçası olarak kullanabileceğiniz aksesuarlardır. Parlak yüzeyleri ve renkli görüntüleriyle modern bir hava yaratmanıza yardımcı olur. Ev veya işyerinizin dekorasyon stiline uygun olarak seçebileceğiniz çeşitlere sahiptir. Çocuk odalarından mutfağa kadar farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Çiçek resimleri, dini simgeler, harita ve soyut çerçeveli tablo seçeneklerini zevkinize göre değerlendirebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı malzemeden üretilen tabloları uzun yıllar severek kullanabilirsiniz. Özel asma aparatlarıyla duvara monte edilebilen tabloların montajı da kolaydır. Bu sayede kendi kendinize duvara asabilirsiniz. İşyerleri için geometrik mimari desenli tabloları veya doğa fotoğraflarını tercih edebilirsiniz. Ayrıca 3d cam tablo seçenekleriyle estetik görüntüye sahip olan modelleri de kullanabilirsiniz. Cam tablo bulunduğu ortama yenilikçi bir dekorasyon tarzı verir ve karakterinizi yansıtır. Birbirinden farklı ölçülerde üretilen tablo çeşitlerini dilediğiniz her yerde sergileyebilirsiniz.

Dekoratif Cam Tablolar

Cam tablo, cam üzerine baskı yapıldığı için bu isimle anılır. Dekorasyonun bir parçası olarak hem ev hem de işyerlerinde tercih edilebilen bir üründür. Sade, renkli, geometrik desenli çeşitleriyle istediğiniz alanda değerlendirebileceğiniz bir ürün yelpazesine sahiptir. Cam çerçeveli tablolar bir bütün olarak tasarlandığı için estetik bir görüntü verir. Yaldızlı, varak ve altın tonlarında çerçevelerle süslenen tablolar, ortamı canlandıran aksesuarlar olarak öne çıkar. Enerjik bir ortam oluşturmak için çok renkli resimlerden oluşan tabloları, daha sade ve ferah bir alan için çiçek ve doğa fotoğraflarından oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Evinizin veya işyerinizin dekorasyon renklerinde ve tarzında bir modeli seçerek kullanabilirsiniz. Evde kullanacağınız cam baskı tablo özellikleri odaya göre değişir. Aynı şekilde işyerinde de yaptığınız işin türüne göre bir seçim yapma şansınız olur. Dekoratif cam tablolar duvarlarınıza renk katan aksesuarlar arasında yer alır. Mevcut düzeninizi yenilemek istediğinizde çok büyük harcamalar yapmanız gerekebilir. Dekorasyon için boya, mobilya ve diğer ürünleri satın almak maliyetli bir işlemdir. Buna çözüm olarak birkaç cam tablo ile bambaşka bir alan oluşturabilirsiniz. Bu sayede bulunduğunuz ortamı ekonomik olarak bütçenizi aşmadan düzenleyebilirsiniz. Cam tablo fiyatları tablonun özelliklerine ve büyüklüğüne göre belirlenir. Farklı boyutlarda ve desenlerde tablo alıp duvarlarınızı kendi stilinize uygun bir şekilde dekore edebilirsiniz.

Cam Tablo Kullanımı

Cam duvar tabloları yüksek çözünürlüklü fotoğraflar kullanıldığı için kaliteli bir görüntüye sahiptir. Tablolar özel baskı teknikleri ve son teknoloji makinelerle hazır hale getirilir. Bu işlem sırasında camın arka yüzeyine de görüntünün geçmesini sağlayan UV teknolojisi ile baskı yapılır. Bu sayede hem daha estetik görünür hem de görüntünün özellikleri bozulmaz. Temperli cam kullanıldığı için kırılma gibi riskli durumların önüne geçilir. Farklı boyutlarda üretilen dekoratif cam tablolar istenirse kişiye özel cam tablo şeklinde de hazırlanabilir. Özel olarak sipariş vermek istediğinizde baskı yapılmasını istediğiniz fotoğrafı ve tablo ölçülerini belirtmeniz yeterli olur. Dekorasyon için 3 boyutlu cam tablo çeşitlerini de kullanabilirsiniz. Doğa, insan, çiçek ve hayvan figürlerinin boyutlu olarak bulunduğu tablolar orijinal görsellerden oluşur. Baskı sırasında UV boya kullanıldığı için renkler canlı ve parlak görünür. Ayrıca cam tabloların kenarları işlem yapılmadan önce özel makinelerde yıkanır ve rodaj uygulamasıyla keskinlikleri alınır. Bu sayede hem estetik hem de güvenli ürünler elde edilir. Bazı resimler parçalı cam tablo haline getirmek için farklı boyutlarda kesilerek tasarlanabilir. Bu tabloları duvara asarken dilediğiniz şekilde konumlandırarak estetik bir görüntü verebilirsiniz. Büyük cam tablo çeşitlerini özel çelik aparatları sayesinde güvenle asabilirsiniz. Özel olarak hazırlanan tablolar aynı özenle paketlendiği için kargo sırasında sağlam bir şekilde elinize ulaşması sağlanır.

Cam Tablo Özellikleri

Cam tablolar modern görüntüleriyle ilgi çeker. Parlak ve renkli tabloları ev, ofis, restoran gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Cam tabloların özellikleri arasında şunlar da yer alır:

  • Temperli cama özel baskı teknikleri kullanılarak üretilir. Ayrıca kırık cam tablo riskine karşı dayanıklı kırılmaz cam yapıları ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • UV boyalar sayesinde resimlerin renkleri solmaz.
  • Farklı boyutlarla ve resimlerle kişiye özel cam tablo hazırlanabilir.
  • Kullanacağınız yerin özelliklerine göre cam modeli seçebilirsiniz. Çerçeveli ve çerçevesiz tasarım alternatifleri bulunur.
  • Cam tabloların içinde duvara asmak için çivi, dübel ve aparat gönderilir. Montaj için ek malzemeye ihtiyaç duyulmaz.
  • Cam malzemenin şıklığı hem estetik hem de kullanışlı olmasını sağlar.

Ayrıca cam tabloları temizlemek için nemli bir bezle veya özel cam temizleme malzemesiyle tozunu almanız yeterlidir. Böylece her zaman parlak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Cam Tablo Çeşitleri

Cam tablo çeşitleri arasında hayal ettiğiniz tüm fotoğraflar bulunabilir. Çocuk odasında çizgi film karakterlerini, mutfakta meyve, sebze, şekerleme ve pasta dekorasyon malzemeli görselleri ve salonda mevsimler, renkli çiçekler ve doğa manzaralı olanları tercih edebilirsiniz. Ofis veya işletmelerde çalışılan alana göre cam periyodik tablo, mimari eserler, Rönesans dönemi yağlı boya tabloları ve Atatürk cam tablo çeşitlerini kullanabilirsiniz. Çerçeveli tablo ve çerçevesiz tablo çeşitlerini zevkinize göre seçebilirsiniz. Görseller estetik ve modern bir görüntü vermesinin yanı sıra ortamın havasını da değiştirir. Bir diğer tablo çeşidi olan mozaik cam, tablo kültürümüzün bir parçası olan mozaik sanatını sergilemek için kullanabileceğiniz bir üründür. Cam mozaik tablo modelleri özgün bir stile sahip bireylerin tercih ettikleri dekorasyon malzemeleridir. Kullanılan tabloların rengi, deseni ve dokusu kişiliğinizi de yansıtan fikirler verir. Seçimlerinizi yaparken sergilenecek mekanın genel dekorasyon ile uyumlu olmasına da gayret edebilirsiniz.

Cam Tablo Fiyatları

Cam tablo fiyatları tablonun ölçülerine, adedine ve özelliklerine göre belirlenir. Cam pano tablo modelleri özel tasarımları ile her zevke hitap eden seçeneklerden oluşur. Duvara renk vermek ve dekorasyonu canlandırmak için bir veya daha fazla tablo kullanabilirsiniz. Camın doğallığı ve estetiğini taşıyan tabloları evin her yerinde veya işyerinizde sergileyebilirsiniz. Restoranlarda konseptle uyumlu büyük cam tabloları, ofislerde daha küçük cam çerçeve tablo modellerini tercih edebilirsiniz. Temperli cam tablo özellikleri sayesinde aldığınız tabloları uzun zaman kullanabilirsiniz. Genelde kare ve dikdörtgen olarak üretilen tabloların büyüklüğünü duvar ölçülerinize göre seçtiğinizde daha estetik görünebilir. Özel olarak üretilen cam boyama tablo çeşitleri ile kendi stilinizi gösterme şansına sahip olursunuz. Tablo fiyatlarını etkileyen bir diğer konuda çerçeveli olup olmamasıdır. Cam çerçeveli tabloları kullanılan resmin öne çıkması için farklı renklerde de seçeneklere sahiptir. Bu sayede ev ya da işyerinin dekorasyon renkleriyle uyumlu hale getirebilmeniz kolaylaşır. Baskı teknikleri, dayanıklı cam malzemesi ve istenen ölçülerde üretilebilmesi sayesinde avantajlı olarak kullanılır. Hem estetik hem de modern cam tabloları tek bir dokunuşla farklı alanlar yaratmak için tercih edebilirsiniz. Birbirinden farklı alternatiflerle hazırlanan ürünleri hediye olarak da satın alabilirsiniz. Dekorasyon amacıyla seçeceğiniz metal tablo ve diğer alternatifleri inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Cam tablolar hangi malzemeden yapılır?

Cam tablolar temperli cam üzerine özel baskı yapılarak üretilir.

Cam tablolar kırılır mı?

Cam tablolar özel tekniklerle üretildiği için dayanıklı ve kırılmaz özelliklere sahiptir.

Cam tablo modelleri nelerdir?

Cam tablolar çerçeveli ve çerçevesiz olarak farklı modellerde tasarlanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cam Tablo

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Fiyat Aralığı
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?