Metal Tablo

Dekorasyon alanında büyük bir eksikliği gidermek adına tasarlanan metal tablo modelleri, tasarımındaki ince detaylar ile dikkat çekiyor. Yaşam alanlarını tasarlarken olmazsa olmazlar arasında olan tablolar, yeni bir sanat anlayışı ile stil sahibi kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Metal tabloların son derece şık görünümü sayesinde, duvarlar nihayet aradığı güzelliğe kavuşuyor. Farklı dekoratif ürün modellerini duvarlarında sergilemek isteyenler için, metal tablolar ayrıcalıklı bir ürün grubu niteliği taşıyor. 

Çağdaş Sanatın En Güzel Örnekleri

Yaşam alanlarını dekore ederken modern çizgilerden vazgeçemeyenlerin duvarlarında görmek isteyeceği metal tablo fiyatları, oldukça uygun seviyede olması sayesinde bütçenizi zorlamıyor. Modern tasarımların en seçkin örneklerinden oluşan koleksiyonda yer alan birbirinden farklı ve şık ürünler arasından tercih yapmak zorlaşıyor. Adeta çağdaş sanatın zirvesinden gelen bu çizimlerle oluşturulan metal tablolar, illüstrasyon sanatının benzersiz özelliklerini de taşıyan örnekleriyle göz kamaştırıyor. İllüstrasyon meraklılarının mutlaka görmesi gereken koleksiyonda, modern zamanların sanatsal beğenilerini en doğru şekilde anlatan birçok örnek bulunuyor. Eşsiz manzara ve hayvan figürleri, doğa tutkunlarına özel dekoratif objeler olarak koleksiyonda yer alıyor.

Bir Tablodan Çok Daha Fazlası 

Metal tablo modelleri, sayısız renk ve model seçenekleri ile ev, ofis ve cafe gibi farklı mekânların duvarlarını süslüyor. Ürünlerin ayrıcalıklı özellikleri, yaşam alanlarını modernleştiren ve güzelleştiren nitelikleri ile öne çıkıyor. 

  • Farklı Kalınlık ve Ebatlar: Yaşam alanlarınızın duvarlarını hak ettikleri şekilde güzelleştirmek adına üretilen metal tablolar, farklı hacim ve ebatları ile dikkat çekiyor. Ürünler bu özelliği sayesinde, duvarda kaplayacağı alan tercihini tamamen sizin belirlemenize olanak vererek tarzınızı oluşturmanıza yardımcı oluyor. Dünya haritası gibi global özellikler taşıyan ürünler, özellikle ofis ve iş yerlerinin duvar süslemelerinde modern ve şık bir görünüm sunuyor. 
  • Kolay Montaj İmkanı: Ürünlerle birlikte verilen dübel ve vidalar sayesinde, metal tablolar kolayca duvara monte ediliyor. Ürünün ambalajı içerisinde satışa sunulan ve ürünün montajını kolaylaştıran materyaller, fonksiyonel ve pratik bir kullanım deneyimi sunuyor. Yardımcı materyaller tabloları dilediğiniz yere ve yüksekliğe asmanıza yardımcı oluyor.
  • Birinci Sınıf Malzeme: Üretim aşamasında kusursuz işçilik ile birleşen birinci sınıf malzeme sayesinde ortaya çıkan metal tablolar, sağlam yapısı ile uzun yıllar boyunca zevkle seyredilmeye imkan tanıyor. Düşme, çarpma ve şiddetli darbelere karşı direnç gösteren ürün, metal yapısının sağlamlık avantajını sonuna kadar kullanıyor.
  • Elektrostatik Boya ve Fırınlama Tekniği: Tasarım aşamasında çizilen desenlerde kullanılan elektrostatik boya, metal tabloların canlı görünmesine neden olurken kullanılan fırınlama tekniği sayesinde desenler zamana meydan okuyarak silinmeden ve eskimeden korunuyor. Bu sayede kolay temizlenebilme özelliği de kazanan ürün, yıpratmayan ve çizmeyen yumuşak temizlik malzemeleri ile kolaylıkla temizleniyor. 

Yaşam Alanlarına Değer Katan Tasarımlar

Dilerseniz ev, dilerseniz ofis veya iş yerlerinizin duvarlarını metal tablolar ile donatarak sanat galerilerinin asil havasını yakalamanız artık mümkün. Geleneksel sanat anlayışından taviz vermeyenler için geçmişin klasik çizgileri ile tasarlanan koleksiyonun bazı parçalarında, hat sanatının en güzel örnekleri yer alıyor. Yine aynı koleksiyonda bulunan dini figürlü metal tablolar, bulunduğu mekâna manevi bir atmosfer kazandırmayı amaçlıyor. Metal tablo fiyatları, ürünlerin kalite ve fiyat dengesinde kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı başarıyor. Ayrıca hayranı olduğunuz sanatçı ve fikir insanlarının, siyasetçilerin, sporcu ve film yıldızlarına ait afişlerin çizimleri, bu tablolar aracılığı ile duvarlarınıza geliyor. Yaşam alanlarınızda sanat galerisi etkisi yaratacak olan metal tablolar, sevdikleriniz için de benzersiz ve şık bir ev hediyesi seçeneği oluşturuyor. Ürünlerin farklı ve özgün tasarımları, yeni ev ve ofis kutlamaları için mükemmel bir hediye seçeneği olarak kategorideki yerini alıyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metal Tablo Fiyatları

4866 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 61 / 4866 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?