Çerçeveli Tablo Modelleri

Dekorasyonda en az mobilyalar kadar önemli olan aksesuarların seçimi, yaşam alanlarının estetik değerlerinin yükseltilmesi için etkili bir ayrıntıdır. Çerçeveli tablo modelleri; farklı biçimleri, boyutları ve değişik dekorasyon anlayışlarına hitap eden görünümleri ile kullanıcılar bu açıdan oldukça geniş bir kullanım alanı yaratır. Salon, koridorlar ya da yatak odaları için farklı tablolar tercih etmek evinizi olduğundan daha sıcak ve dekoratif bir havaya sokarken aynı zamanda kişisel zevklerinizi de duvarlarınızda sergileme imkanını size sunar. İster ünlü ressamların replika tabloları, ister özgün tasarımlar, ister fotoğraflar olsun çerçeveli tablo modelleri, evinizin çehresini baştan aşağı değiştirmek için oldukça uygun alternatiflerdir. İçeriklerinin yanı sıra; ahşap, metal ya da plastik çerçeve seçenekleri ise kullanıcıların beklentilerini bire bir karşılamak için özelleştirilir. Bu noktada tablonun kullanıldığı mekanın dekoratif özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmak yeterlidir. 

Siz de evinizin tüm alanlarını renklendirmek, hareketlendirmek ve estetik görünüşleri pekiştirmek için çerçeveli tablo modelleri arasından beğenilerinize en uygun olanları seçerek yaşam alanlarınıza dahil edebilirsiniz. Modern ya da klasik tasarımları değerlendirerek yaratıcılığınızı duvarlarınıza taşıyabilir, dilerseniz ünlü eserleri kullanarak sanatsal ve estetik anlayışınızı ortaya koyma şansına sahip olabilirsiniz. 

Modern ve Çarpıcı Havaları İle Çerçeveli Tablo Modelleri 

Modern çizgiler, pek çok dekorasyon fikrini destekleyen nitelikler taşır. Keskin ve düz renklerin hakim olduğu resim ve fotoğraflar bu modern çizgileri en iyi şekilde yansıtan seçeneklerdir. Çerçeveli tablo modelleri arasında bulabileceğiniz bu ürünler özellikle minimalist tasarımların bir parçası olmak için son derece uygundur. Çok parçalı tablolar kullanıcıların beğenisini toplarken bu dizayna sahip ürünlerde metal ve plastik çerçeve kullanımı da tamamlayıcı bir unsur haline gelir. Gri, beyaz, siyah ya da kırmızının en güzel tonlarının yer aldığı bu çerçeveli tablo modelleri; özgürlükçü ve çağdaş tarzınızı yansıtmak için tercih edebileceğiniz, aynı zamanda yarattığı güçlü görünüm ile farkınızı da ortaya koyabileceğiniz ürünlerdir. Dünyadan şehirlerin fotoğrafları, kara kalem çalışmalar, anlamlı mesajlar içeren çizim ve illüstrasyonlar bu noktada kullanılabilecek ürünler arasında yer alır. Ayrıca sürrealist tablolar ve renkli desen çalışmaları da modernitenin dekorasyonunuzdaki yansımasını vurgulamak için etkili araçlardır. 

Klasik ve Egzotik Tasarımları Ortaya Çıkaran Çerçeveli Tablo Modelleri

Elegan ve şık tasarımlar yaratmak için de çerçeveli tablo modelleri arasında bulunan klasiklerden faydalanmak mümkündür. Özellikle yağlı boya görünümlü ürünler mekanlara derinlik katmak ve zarif bir görüntü ortaya çıkarmak için idealdir. Yağlı boya tabloların koyu renk ahşap çerçeveler ile bir araya gelmesi ile yaratılan dekoratif detaylar ise vintage, retro ve diğer pek çok dekorasyon akımı ile bir arada kullanılmak için uygundur. Bunun yanı sıra dünyanın farklı yerlerinden kültürlerin temsillerinin yer aldığı tablo tasarımları da egzotik duruşları ile kullanıcıların beğenisini toplar. Orijinal biblo çeşitleri ile kombinlenebilecek bu ürünler, canlı renklerinin yanı sıra sahip oldukları dinamizm ile de yaşam alanlarını hareketlendirir ve güzelleştirir. 

Çerçeveli tablo modelleri arasından tercihlerinize ve beklentilerinize en uygun olan ürünleri seçerek siz de küçük dokunuşlar ile dekorasyonunuzda büyük farklar yaratmayı başarabilirsiniz. 

Çerçeveli Tablo Modelleri Genel Özellikleri

  • Biçim, boyut ve renk skalası açısından pek çok farklı yaşam alanında ve dekorasyon fikri içinde kullanılabilirler. 
  • Kaliteli baskıları ürünlerin gerçekleri ile bire bire canlılıkta görünmesini sağlar. 
  • Farklı malzemelerden üretilmiş çerçeve seçenekleri kullanıcılara geniş bir kullanım alanı yaratır. 
  • Modern, klasik, retro ya da vintage tasarımları ile herkesin zevkine hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. 
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çerçeveli Tablo Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Giyense
Dekorme
Emirgan
Pinecone
Shop365
DB Sanat
Lyn Home
BK
Tablo Center
DuoArt
Dekorog
Markanız
Postermanya
Nokem
Ayışığı Dizayn
Kaynock
Oscar Stone
Anadolia
E38
Özcanlar Çerçeve
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?