Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablolar, %100 pamuk kumaş üzerine dijital baskı tekniği ile istenilen resmi uygulayarak elde edilen duvar dekorasyonu ürünleridir. Çerçeveli modelleri olsa da yaygın olanı, çerçevesiz olarak ahşap kasnak üzerine zımba ile sabitlenerek üretilenlerdir. Canlı renkleri ve her zevke hitap eden çeşitlilikte tarzları ile dekorasyonu tutkunlarının vazgeçilmez parçasıdır. Yıllar geçse de renkleri solmadan ilk günkü canlılığı ile duvarlarınızı süslemeye devam eder. 

Kanvas Tablo Temaları

Salonunuz için tercih edeceğiniz kanvas tablonun hem mobilyalarınız ile hem de kullandığınız diğer dekoratif objeler ile uyumlu çok önemlidir. Modern bir dizayna sahip ortamlarda, soyut veya geometrik temalı kanvas tabloları kullanabilir ve tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Klasik bir dekorasyona sahipseniz ise manzara veya doğa temalı kanvas tablolar sıklıkla tercih edilenler arasında.

Yatak odanız için özellikle yatağınızın tam üzerine konumlandıracağınız bir kanvas tablo ile duvarlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Yatak odası mobilyalarınızın tarzına göre seçeceğiniz tablolar, ortamda şık bir dokunuş sağlayacaktır. Bebeğinizin odasına dekoratif dokunuşlar yapmak gibi bir düşünceniz varsa sevimli figürlere sahip, rengarenk kanvas tablolar bebek odanızın havasını canlandıracaktır. Genç odası için kanvas tablo arayışındaysanız ise çocuğunuzun ilgi alanı kanvas tablo seçiminize yardımcı olacaktır. Spor tutkunları için sportif temalar, müzik severler için enstrüman ve notalardan esinlenerek üretilen kanvas tablolar, dinamik bir ambiyans yaratacak pop art temalı tablolar gençlerin çok hoşuna gidecektir.

Mutfak dekorasyonunuz için seçeceğiniz kahve, yiyecek, içecek temalı kanvas tablolar ile ortama uyumlu, sıcacık bir atmosfer yakalayabilirsiniz.

Kanvas tabloların temaları kadar barındırdığı renkler de seçiminizi etkileyen bir diğer önemli unsur. Sakin renklerde dekore edilmiş odalarınız için seçeceğiniz canlı renklere sahip kanvas tablolarla daha enerjik bir ortam yakalayabilirsiniz. Bir diğer yaklaşım da uyumun dinlendiriciliğinden yararlanmak olacaktır, bunun için dikkatleri üzerinde toplamayacak, sadeliği tamamlayacak tablolar tercih edebilirsiniz. 

Ofis dekorasyonlarınız için de siyah beyaz şehir fotoğrafları veya soyut temalı kanvas tabloları kullanabilirsiniz. Özellikle toplantı odalarında yer vereceğiniz canlı renklere sahip tablolar ile dinamizmi artırabilirsiniz.

Parçalı Kanvas Tablolar

Son dönemde parçalı kanvas tablolar, oldukça sık tercih edilen modellerden olması sebebiyle çok çeşitli uygulamalar ile karşımıza çıkıyor. Yaygın kullanım olarak 3 parçalı, 4 parçalı ve 5 parçalı modeller olarak üretiliyor. Bununla birlikte parçalar eşit büyüklükte olabileceği gibi, farklı ebatlarda tasarlanıp uyumlu bir bütünlük sağlanacak şekilde tasarlanabiliyor. Simetrik olması sizin için önemli ise eşit ebatlara sahip parçalı kanvas tabloları tercih edebilirsiniz. Fakat, duvarlarınızda asimetrik tasarımlara yer vermeniz dekorasyonunuzda daha dikkat çekici ve şık bir hava yaratacaktır.

Parçalı kanvas tablo takımları size kolayca şık bir ortam yaratma şansı sunarken, birbiriyle uyum sağlayacak tekli kanvas tabloları bir araya getirerek duvar dekorasyonunuzda kişisel dokunuşlar yapabilirsiniz. Böyle bir çalışma için farklı tarzlarda, farklı ebatlarda olan fakat yan yana geldiklerinde harika bir uyum yakalayacak tablolar seçmelisiniz.  Öncelikle tablolarınızı konumlandıracağınız duvarın büyüklüğü, tablolarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken ilk unsur.  Bu alana karar verdikten sonra kaç tablo kullanacağınıza ve bu sayıya göre de tablolarınızın boyutlarını belirlemeniz gerekiyor. Kanvas tablolarınızı seçerken kare, dikdörtgen, yuvarlak formları bir arada kullanmanız duvar tasarımınızı zenginleştirecektir. Ayrıca her birinin sahip olduğu tasarımın, birlikte bir bütünün parçası olduğu diğer tablolarla uyumu da bir o kadar önemlidir. 

Kanvas tablolar, kendi yaşam alanlarınızda keyifle kullanabileceğiniz dekorasyon ürünleri olmasıyla birlikte, aynı zamanda her zevke uyabilecek ürün alternatifleri ve her bütçeye hitap eden fiyatları ile mükemmel bir hediye seçeceğidir. Hemen şimdi Hepsiburada.com'dan kendinize ve sevdiklerinize birbirinden şık kanvas tablolardan armağan edin!

Evinizde son derece şık ve sanatsal bir dekorasyon stili oluşturmak için tercih edebileceğiniz kanvas tablo modelleri, her türlü zevke hitap eden bir ürün çeşitliliği sunar. Oldukça şık ve estetik tablo seçenekleri içerisinde kişisel zevklerinizi en iyi şekilde yansıtan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Kanvas Tablo Çeşitleri

Kanvas tablo çeşitleri, farklı renk ve boyut seçenekleri ile sunulur. Oldukça geniş ve büyük ürünlerin yanı sıra daha minimal bir tarz yakalamak için kullanabileceğiniz küçük tablolar da bulunur. Evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz kanvas tablo modelleri, çiçekli, doğa manzaralı, soyut ya da şehir manzaralı olabilir. Kendi zevkleriniz doğrultusunda karar verebileceğiniz gibi, evinizdeki renk uyumuna göre de seçim yapabilirsiniz. Seçeceğiniz tablonun özellikle halı, koltuk takımı ve perde gibi belirleyici eşyalarla uyumlu olması estetik bir görüntü ve uyumlu bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Sanatsal kanvas tablo çeşitleri arasından seçim yaparak evinizde şık bir tarz yaratabilir, ruhunuzu yansıtan tabloları duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Soyut, sanatsal, manzaralı, gerçekçi ya da sürrealist kanvas tabloları kullanarak evinizi dekore edebilir, kendinizi iyi hissedecek bir ortam yaratabilirsiniz. Kanvas tablo modelleri, kaliteli baskı teknikleri uygulanarak basılır ve uzun vadeli bir kullanım ömrü sunar. İnsan sağlığı ile uyumlu olan boyalar kullanılarak üretildiği için iç mekânda rahatlıkla kullanılabilen kanvas tablo çeşitleri, evinizdeki favori aksesuarlarınızdan olabilir. Dekorasyonunuzu oldukça şık parçalarla tamamlayabileceğiniz gibi, rengârenk eserlerle de duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Kaliteli vernik çeşitleriyle verniklenen kanvas tablo modelleri, uzun yıllar renk canlılığını korur ve solmaz.

Estetik ve Stil Sahibi Modeller

Evinizi kişiselleştirmek ve ruhunuzu yansıtan bir ortama çevirmek için son derece ideal bir yöntem olan kanvas tablolar, misafirlerinizin sizin hakkınızda daha kolay fikir edinmesini sağlayabilir. Estetik anlamda zevk sahibi olduğunuzu kanıtlamanın en iyi yollarından biri olan tablolar yoluyla yaşam alanınızda sanat galerisi atmosferi oluşturabilirsiniz. Stil sahibi bir duruş sergilemenizi sağlayan kanvas tablo çeşitlerinin öne çıkan özellikleri ise şu şekildedir:

  • Hepsiburada’da sunulan kanvas tablo çeşitlerinin basımında oldukça kaliteli kâğıt türleri kullanılır. Bu sayede ürünün kısa süre içinde kendini salmaması ve uzun yıllar güvenle kullanılması mümkün hâle gelir.
  • Yüksek kaliteli mürekkep kullanılarak imal edilen kanvas tablo çeşitleri, oldukça canlı renkler sunar. Canlı renkleri sayesinde orijinaline yakın bir görüntü kalitesi sunar.
  • Gerçekçi görüntü kalitesi sayesinde ünlü ressamların tablolarını evinizde sergileyebilirsiniz.
  • İnsan sağlığı ile uyumlu boyalar ile imal edilen kanvas tablo modellerini iç mekânlarda güvenle kullanabilirsiniz.
  • Son derece dayanıklı vernik çeşitleri kullanıldığı için canlı renk tonlarını ve görüntü kalitesini koruyan kanvas tablo çeşitleri, solmadan uzun yıllar kullanılabilir.
  • Çürüme, çatlama gibi sorunların önüne geçmek için tercih edilen oldukça sağlam kasnak çeşitleri ile imal edilen kanvas tablolar, son derece dayanıklıdır.

Kanvas Tablo Fiyatları

Kanvas tablo fiyatları, ürünün kalitesine, kâğıt türüne, mürekkep çeşidine, kasnağına ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Fiyata etki eden bu unsurlar kanvas tablo seçiminde dikkate alınması gereken önemli özelliklerdir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz, kaliteli bir kanvas tablo satın almak istiyorsanız tüm bu özellikleri göz önünde bulundurarak karar vermenizde fayda vardır. Ruhunuzu yansıtan ve yaşam alanlarınızda sanatsal bir atmosfer oluşturan kanvas tablo modelleri, son derece estetik dekorasyon ürünleridir. Kişisel zevkleriniz ve estetik anlayışınıza yönelik olarak seçim yapabileceğiniz kanvas tablo çeşitleri arasında oldukça geniş ürün seçeneği bulunur. Sürrealist, soyut, gerçekçi, manzaralı ya da doğal kanvas tablo çeşitleri arasından evinizin tarzına en çok uyan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kanvas Tablo Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Tabloshop
Technopa
Olla
Lukas
Guwwenn
Guwwen
Dekoratifhane
Acoula
Kayra Export
SML Tablo
I Am Art
Tablosan
Tablo 360
Doğal Tercih
Arty Tablo
Artwaystore
Tablopro
Lila Fil
Dekorme
Esinti Reklam
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?