MDF Tablolar

Farklı çeşit ve desenlere sahip olan MDF tablo çeşitleri; ofis, ev ve kafelere şıklık katmaktadır. MDF tablolarla ister iş yeriniz ister de eviniz için modern ve şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Duvarlarınızı renklendiren tablolar bir çok farklı tasarıma sahiptir. Kendi beğenilerinize ve mobilyalarınızın uyumuna bağlı olarak tablolar arasından tercihlerde bulunabilirsiniz.

Yenilikçi Tasarımlara Sahip MDF Tablo Modelleri

Kişisel zevk ve beğenilerin ön planda tutulduğu MDF tablolar, son derece geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Yenilikçi ve modern izler taşıyan tablolar arasından tercihte bulunabilirsiniz. Kullanacağınız alandaki mobilyalarınızla bir bütünlük oluşturabileceğiniz gibi MDF tablolarla duvarlarınıza da renk kazandırabilirsiniz. Eviniz için MDF tablo seçiminde bulunurken, kullanacağınız alanı göz önünde bulundurabilirsiniz. Salonunuzda ya da oturma alanınızda sizi yansıtan desenleri içeren tabloları tercih edebilirsiniz. İsterseniz uzayın gizemli görünümünü ya da en sevdiğiniz kenti duvarınıza taşıyabilirsiniz. Dünyanın farklı ülke ve şehirlerine ait desenlere sahip tablolarla duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Yatak odanızda kullanacağınız MDF tablolarda daha minimal tasarımları tercih ederek, dinlendirici özelliğinden yararlanabilirsiniz. Odalarınızdaki hakim tonlarına uyum sağlayan tablolarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Ağaç, çiçek veya deniz gibi tasarımlara sahip olan MDF tablolar; kullanacağınız ortama doğayı taşımanıza da yardımcı olur. Manzara tabloları, evinizin şıklığını artırırken aynı zamanda rustik bir görünüm yakalamanızı sağlar. Duvarlarınıza kişilik kazandırabileceğiniz, farklı büyüklüklerde tasarlanan tabloları dilediğiniz alanda kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

Farklı Duvarlara Özel Tablolar

İş yerinizde ya da evinizde tercih ettiğiniz aksesuarların, mobilyalarınıza uyumlu olması gerekir. Duvarlarınızı renklendirirken de bu uyumu göz önünde bulundurarak, mobilyalarınıza ve odalarınızın büyüklüğüne uygun MDF tablo modelleri arasından tercihlerde bulunabilirsiniz. MDF tablo çeşitleri farklı boyutlarda tasarlanarak, farklı alanlarda kolaylıkla kullanabilmenize imkan tanır. Dar oda ya da koridorlarda küçük boyutlara sahip tabloları tercih edebilirsiniz. 3 parçadan veya 4 parçadan oluşan ve birbiriyle bir bütünlük oluşturan MDF tabloları dar alanlarda kullanabilirsiniz. 

Farklı parça sayısından oluşan MDF tablolar, bir bütünlüğü sağlayabileceği gibi farklı desenlerden de oluşabilir. Hem yazı hem de desenlerden oluşan tablolarla duvarlarınıza kendi hayat tarzınızı taşıyabilirsiniz. Özellikle de çalışma odalarına ya da okuma köşelerine yeni bir boyut kazandıran tablolarla ortamın havasını değiştirebilirsiniz. Dikdörtgen ve kare tabloların dışında oval ya da asimetrik hatlara sahip MDF tabloları da odalarınızda kullanabilirsiniz. Işık detayına sahip bu tarz tablolarla odalarınızda derinlik hissi de elde edebilirsiniz.

Kullanımı Kolay Çok Parçalı MDF Tablolar

Hem klasik hem de modern evlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz MDF tablolar, farklı parça sayısıyla her ortama uyum sağlar. Salonunuzda ya da büyük odalarınızda 5 parçadan oluşan tabloları tercih edebileceğiniz gibi 11'li MDF tablo modellerine de göz atabilirsiniz. Duvarlarınızı boydan boya renklendirmenize imkan tanıyan bu tablolarla son derece şık ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. MDF tabloların kullanımı da oldukça kolaydır. Çift taraflı banlarla tutturabileceğiniz gibi duvara çivi sayesinde sabitleyebilir, bu sayede düşmesini engelleye de bilirsiniz. Kuru veya nemli, yumuşak bir bez sayesinde de zorlanmadan temizleyebilirsiniz. 

Kullanacağınız alanın büyüklüğüne bağlı olarak farklı parça sayılarına sahip MDF tabloları tercih ederek duvarlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Dikey ya da yatay olarak da bulabileceğin tablolar, her bütçeye uygun olarak geniş bir fiyat aralığına sahiptir. En beğendiğiniz ve tarzınızın bir yansıması olan tablolara ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. MDF tablo çeşitleri sadece kendi eviniz ya da iş yeriniz için değil, sevdikleriniz için de güzel bir hediye seçeneği sunar. Farklı tasarımlarla sevdiklerinizin beğeneceği tabloları seçebilir, onları mutlu edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mdf Tablo Fiyatları ve Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Tablomega
Ekart
Karizma Tablo
Jeronkarji
Renkselart
Cadran
Tablosan
Zeron Tasarım
Bedeko
Evine Moda
Caka Tablo
Cakatablo
Pastel Tablo
Evonya
Hayat Poster
Rosedecor
Trend Poster
DecorLux
Ahşap Dünyam
Wonder Like
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Ebatlar
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?