Kabartma Tablolar

Dekoratif ve anlamlı kabartma tablolalar arıyorsanız seçkin marka M3 Decorium'un orijinal kabartma ürünleri, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle kapınıza geliyor.

Evinizin, ofisinizin, iş yerinizin duvarlarını süsleyen kabartma tablolar, en uygun fiyatlarla ve Hepsiburada.com güvencesiyle sunuluyor. Gümüş ve altın çerçeveli şık ve zarif kabartmaların yanı sıra siyah - altın veya siyah - gümüş çerçeveli şık ürünler de kategoride yer alıyor. Dikdörtgen şeklindeki kabartma ürünlerin yanı sıra tabak biçiminde yuvarlak panoları ve elips şeklinde zarif panoları tercih edebilirsiniz. Site içinde beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak ebatlarını öğrenebilirsiniz. Bu güzel kabartma tabloları, duvarınızın enini ve boyunu göz önüne alarak seçebilirsiniz.

Görselliği olduğu kadar anlamı ile de öne çıkan tasarımların üzerinde Ayet - el Kürsi, Besmele - i Şerif, Nazar Ayeti gibi kutsal yazı kabartmaları bulunuyor. Dini - tarihi simgelerle bezenmiş Allah ve Hz Muhammed yazılı Osmanlı armasını, Tuğralı Osmanlı armasını ve Hilalli Osmanlı armasını da kabartma tablolar arasında görebilirsiniz. Hepsiburada.com online alışveriş sitesinin ev dekorasyon başlığı altında bulunan tablolar bölümünde yer alan kabartma tablolar, bulunduğunuz mekanları aydınlatıyor.

Önemini inançtan ve geçmişten alan, estetikle yazıyı birleştiren bu eserlerin içinde, işlemeli çift çerçeve cam muhafaza kabartma tuğra ve Osmanlı arması tablolar, sert plastik kadife zemin üzerine kabartma Osmanlı arması panolar bulunuyor. Seçtiğiniz kabartma tabloları kendiniz, eşiniz veya arkadaşlarınız için hediyelik olarak satın alabilirsiniz.

Kabartma Tablo Fiyatları

1.154 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. ARTMODA
  2. Güneş
  3. Hepsiburada Home
  4. Ayetli Tablo
  5. M3 Decorium
  6. Hedisam
  7. Vizyon Sanat
  8. MyDesignerZU
  9. Oyks
  10. Arte
  11. Kimya Hatun Kooperatifi
  12. Virago Home Décor
  13. Bücür
  14. CRN
  15. Ehlen
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Tablo Şekli
 6. Tema A-Z
 7. Ebatlar A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/60000511/18021320/60005639
BAŞA DÖN