Taş Tablo Fiyatları ve Modelleri

Taş tablo modelleri; ev, iş yeri ve tüm mekanların duvarlarını süsleyen doğal ve kaliteli ürünlerden oluşur. Yerleştirildikleri tüm alanların havasını değiştiren taş tablolar özellikle yazlık evlerin vazgeçilmez aksesuarlarıdır. Binlerce seçeneğe sahip bu ürünlerin farklı ebat ve tasarımları bulunur. Duvar dekoru özelliği taşıyan bu ürünler,  Atatürk büstlerinden hayvan temalı ürünlere, çiçek resimlerinden manzara görsellerine, duvar yazılarından yiyecek içecek fotoğraflarına sayısız çeşitle markaların seçkisinde yer alır. Tasarımlar yaşam alanlarınıza enerji, şıklık ve farklılık katan değere sahiptir. 

Duvarlarınıza Kaliteli ve Şık Tasarımlar

Ortamların havasını değiştiren taş tablo modellerinin üzerinde değişen oranlarda gözenek bulunabilir. Tasarımlarda  kullanılan malzemeler doğal görünümleriyle ön plana çıkar. Bu malzemeler doğadan çıkan gerçek taşlar olup, hepsi yüzey dokuludur. Taşların kimyasal malzemelerle temas etmesi, yüzeylerinde korezyona neden olabilir. El işçiliğiyle üretilen çoğu tablo bu özelliklerinden ötürü de bulundukları ortamlara yalın bir görüntü sağlar. Tabloların tekli, çift, üçlü, dörtlü olarak seçenekleri bulunur. Çoğunlukla traverten ve limra taşı kullanılan tablolarda seçenek oldukça fazladır. Ürünler çerçevesiz ya da eskitme görünüme sahip kompozit malzemeden oluşur. Tercihinize göre tahta ve benzeri çerçeveleri de seçme şansınız var. Ya da ürünleri daha sonra kendi zevkinize göre çerçeveletmek de tercihleriniz arasında. Taş tablo satın alırken göz önünde bulundurmanızın yararlı olacağı bazı noktalar var. 

  • Taşların yüzeylerindeki baskı teknolojisi sağlığa zarar vermeyen hammaddelerden üretilir. 
  • Ürünleri gerektiğinde nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz.
  • Tablolar ısıya, suya ve neme dayanıklıdır.
  • Taş tabloların gönderimi esnasında çerçeve askısı da kutuda yer alır, böylece ürünleri duvara rahatça monte edebilirsiniz. 
  • Ürünler çok farklı ebatlarla size sunulur.

Taş Tablolardan Yansıyan Şıklık 

Taş tablo modellerinin binlerce alternatifi arasından mekanlarınıza en uygun olan tasarımları seçerek, zaman geçirdiğiniz alanlara bambaşka görünümler katmayı deneyebilirsiniz. Kışın, yağmurlu günlerde sıcacık güneşli bir gökyüzünün yer aldığı tablolar içinizi ısıtabilir. Yalnız yaşıyorsanız kalabalık dizaynların bulunduğu modelleri tercih ederek ortama hareket katabilirsiniz. Tablolar, yerleştikleri duvarın yanı sıra, bulundukları ortamın tamamını da etkisi altında bırakır. Ürünleri ofisinizde kullanarak iş hayatınızın monotonluğuna değişik bir renk katabilirsiniz. Neşeli tasarımlara sahip modeller, ortamda çalışan herkese kendilerini daha iyi hissettirir. Doğunun feng shui felsefesine göre dekore edilen mekanlarda da mutlaka tablolara yer verilir. Bu felsefeye göre belirli yönlerde, oraya uygun renklerin ve hayvan resimlerinin  bulunduğu tablolar kullanılır. Bunun ortamların enerjisini yükselttiğine inanılır. Taş tabloların altın ve gümüş simlerle tasarlanmış olan modelleri de ilgi çekici seçenekleri oluşturur. Doku efekti kullanılarak tasarlanan bu alternatifler oldukça şık tasarımlardandır. 

  • Yazlık evinizde kullanacağınız taş tablolar ortama pozitif bir etki katabilir. 
  • Salon ve yemek odanızda taş tablo kullanmayı düşünüyorsanız manzara, çiçek, meyve ve benzeri çok sayıda tasarımı tercih edebilirsiniz.
  • Mutfaklarınız için kahve, pasta, meyve gibi modeller uygun olabilir. 
  • Mesaj içerikli tablolar, yaşam tarzınıza göre her yere yakışabilir.
  • Sembol içerikli tasarımların bulundukları alanda spiritüel etkiler yarattığına dair inanışlar mevcut. 

Taş Tablo Fiyatları ve Modelleri 

Taş tabloları yerleştireceğiniz alana göre satın alırken, ortamın duvar rengine ve eşyalara uyumlu olanları tercih edebilirsiniz. Öte yandan tabloları, odanın dekoruyla konrast olacak şekilde de seçebilir, farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. Çok sade bir yaşam alanını canlı tonlarda tablolarda daha yaşayan bir mekan haline dönüştürebilir ya da çok renkli bir odayı soft desenli tablolarla sakinleştirmeyi deneyebilirsiniz. Birçok farklı ebat, desen ve renkte tabloyu bir arada kullanarak dışı sonuçlar elde etmek de sizin yaratıcılığınıza ve tercihlerinize bağlı. Taş tablo fiyatları ürünlerin özelliklerine, boyutlarına, işçiliklerine göre değişen aralıklarda seyreder. Tüm ürünlere Hepsiburada.com üzerinden göz atarak sipariş oluşturabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Taş Tablo Fiyatları ve Modelleri

8249 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 8249 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/60005098