Led Işıklı Tablo

Led ışıklı tablolar duvar tasarımı yapılırken ilk akla gelen ürünler kategorisindedir. Duvar tasarımı yaparken kullanılan alanla uyum içerisinde olması çok önemlidir. Mobilyalar, yer döşemesi ve özellikle duvar rengi bu konuda dikkate alınması gereken kriterlerdir. Led ışıklı tablolar birçok avantajıyla hemen her alana şıklık katacak tasarımla üretilir. Tabloda kullanılan led ışıklandırmalar sıradan bir tablodan ayrılarak tasarıma doğal bir manzara görüntüsü kazandırır.

Led Işıklı Tabloların Kullanım Alanları

Günümüz modern tasarımında kendine has bir yer edinmeye başlayan led ışıklı tablolar birçok alanda ve kombinasyonda kullanılabilir. Ancak bazı yerlerde bu tasarımdan daha fazla yakışan bir ürün bulmak zordur. İşte o alanlardan bazıları şöyle belirtilebilir:

Ofisler: İş dünyasında modernizme ayak uydurmak büyük önem taşır ve bunun ilk adımı ofis tasarımınızdan geçer. Ofisinizin çeşitli alanlarında led ışıklı tablo kullanımı ile şık bir görünüm elde ederken, dikkat çekmesini istediğiniz alanları da bu tablolar sayesinde başarabilirsiniz. Örneğin; ofisinizde masanızın hemen arkasında bulunan canlı ve mobilyalara uygun bir led ışıklı tablo ile istediğiniz dikkati üzerinizde toplayabilirsiniz. 

Oteller: Otel odaları ve lobilerde hoş bir ambians yakalamak isteyen işletmeciler için en uygun tasarımlardan biridir led ışıklı tablolar. Klasik tablolar yerine modern mobilyalara sahip odalarda kullanılacak led ışıklı tablolar otelde kalacaklar nezdinde hanenize yazılacak artı puan olarak dönebilir. Seçici insanlar için bu tür basit ve detaycı görünen konular aslında birçok avantaja sahiptir.

Oturma Odaları: Özellikle modern mobilyalar ile bezenmiş bir oturma odanız varsa led ışıklı tablolar duvarlarınızı süslemek için ilk aklınıza gelen seçeneklerden olmalıdır. Çünkü modern görüntü sunmasıyla birlikte odaya canlılık ve dinamizm de kazandırır. Mat renk duvar üzerine canlı ve renkli led ışıklı tablolar tercih edebileceğiniz gibi daha canlı renge sahip duvar üzerine hafif ledlerle aydınlatılmış tabloları da tercih edebilirsiniz.

Yatak Odaları: Led ışıklı tablolar hem ebeveyn hem de çocuk yatak odalarında kullanılması en olası ürünlerdendir. Özellikle çocuk yatak odasında odanın tamamen karanlık kalmasından memnun değilseniz hafif ışıklı bir tablo ile odanın tasarımını tamamlayabilirsiniz. Ebeveyn yatak odalarında da modern görüntü sağlamak için ve odaya hoş bir aydınlatma sunmak için tercih edebilirsiniz.

Led Işıklı Tabloların Kullanım Önerileri

Led ışıklı tablolarda resim yapısına göre çeşitli ledler kullanılır. Mercek ledler, puslu ledler en çok kullanılan led gruplarıdır.Tablonun çeşitli yerlerinde yer alan bu led ışıklar kablolarla arkadan birleşir ve bir adaptör yardımıyla çalıştırılır. Enerji tasarrufunu sağlamak için uzun süre kullanılmayacak bir alanda ledler kapatılarak aydınlatma işlemine ara verilmesi önerilir.

Led ışıklı tabloyu konumlandıracağınız alandaki eşyalar çok canlı renklere sahip ise puslu ve az ledle tasarlanmış tabloları kullanmanız daha hoş bir görüntü sağlar. Hem mobilyaların hem de tablonun fazla canlı olması kimi zaman göz tırmalayabilir. Bununla birlikte mat mobilyaları tercih ettiğiniz alanda ledli tablo kullanmak istiyorsanız led ışığı fazla olan ve renkli tablolar kullanmanızda hoş bir kombinasyon sunar. Ayrıca tablo seçerken içeriğindeki renkleri de yine kullanım alanınızla uyumlu olacak şekilde belirlemeniz çok daha şık gösterir.

Akım gücü oldukça düşük olmasına rağmen temizliği ve bakımı yapılırken dikkatli olmak önem taşır. Led ışıklı tabloları temizlerken çok hafif nemli bir bez kullanılması yeterli olacaktır. Çünkü hem led ışıklara zarar gelmemesi açısından hem de tablodaki renkleri muhafaza etmek için kimyasal ürünler temizlik için uygun değildir. Kablolarda meydana gelen bir kopukluk tablonun bütünlüğünü bozacağı için dikkatli bir şekilde duvara sabitlenmesi de önemlidir. 

Şimdi duvarlar çarpıcı manzara resimlerinden, sanatsal dokunuşlara uzanan led ışıklı tablolar ile renkleniyor. Boş bir duvarı anlamlı gösterebilecek en önemli unsurlardan biri, onu sanatla bütünleştirmektir. Siz de duvarlarınızı anlamlandırmak ve onlara neredeyse karşınızda gerçekmişçesine dokunabileceğiniz hissi uyandırmak istiyorsanız led ışıklı tabloları deneyebilirsiniz. Evinize ya da iş yerinize ufak dokunuşlar yaparak duvarlarınızı birbirinden farklı eserlerle süsleyebilir ve ortama düşündüğünüzden daha fazla anlam katabilirsiniz. Yüzlerce farklı boyuttaki ve tasarımdaki eserleri Hepsiburada.com ayrıcalığı ile rahatlıkla inceleyebilir, en cazip fiyat avantajlarıyla beğendiğiniz tasarımlara tek bir tık ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tablolarınıza Bir de Bu Gözle Bakın

İster bir manzara resmi olsun, ister tarihe geçmiş fotoğraflardan biri, led ışıklı tablolarda tüm resimler adeta capcanlı karşınızdaymış gibi hissettirecek. Baktıkça keyif alacağınız, bulunduğunuz ortamın havasını tek bir kareyle değiştirebilecek birbirinden kaliteli yüzlerce tablo arasından bir değil birden fazla seçenek ile duvarlarınızı canlandırmak isteyebilirsiniz. Klasik bir tablonun dışında, özel tasarımı ve led ışıklı aydınlatması sayesinde adeta karşınızda canlı bir görüntü varmış hissi uyandıran bu tablolar gece aydınlatması olarak da bulunduğunuz ortama hoş bir hava katacaktır. Uzanmak istediğiniz yıldızlardan, okyanus dalgalarına, Paris’ten New York’a, Boğaz Köprüsü’nden Ayasofya’ya ve daha yüzlerce farklı resim ile buluşan led ışıklı tablolar, yüksek kalitedeki baskılar ile üretilmekte ve led ışıklandırma tablonun arkasında ya da yanlarında yer almaktadır. Pille çalışan led ışıkları istediğiniz zaman çalıştırabilir, istediğiniz zaman tablonun kendi sadeliği ile baş başa kalabilirsiniz.

Duvarlarınızda Farklı Boyutlara Yer Açın

Sadece evinizde değil, iş yerinizde, restoran ya da kafeteryanızda da keyifle yer alabilecek tablolarda, okazyona özel resimler bulmanız da mümkün. Harikulade renklerle süslenmiş iştah açıcı bir cupcake resmi ile kafeteryanızın duvarlarında etkileyici dokunuşlar yaratabilir. Sakinlik ve huzur arıyorsanız zen bahçelerinden gelmişçesine ruhunuzu rahatlatan resimleri tercih edebilir, konsantrasyonunuzu artacağını düşündüğünüz resimler ile daha iyi odaklanabilirsiniz. Gece hafif bir ışık eşliğinde uyumak istiyorsanız da güzel bir manzara tablosu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Her bir odanızda farklı konseptler yaratabileceğiniz led ışıklı tablolar ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Aynı zamanda sevdikleriniz için de hoşlandıklarını düşündüğünüz resimler ile onları karşılayabilir ya da led ışıklı tablolar ile onlara güzel bir armağanda da bulunabilirsiniz. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için her daim hoş bir anı oluşturabilecek led ışıklı tablolar bulundukları her ortamda farklı boyutlara yer açmaya hazırlar. Birbirini bütünleyen resimlere aynı duvarda yer verebileceğiniz gibi farklı odalarda da farklı temadaki resimlere yer vererek evinizin havasını bir anda hem pratik hem de keyifli bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Bunlara Dikkat Etmeyi Unutmayın

Led ışıklı tablo satın alırken ilginizi çekebilecek bazı detaylar:

  • Her resmin yapısına göre kullanılan led ışıklar değişkenlik gösterebilir, puslu led ışıklar ya da mercek ledler beğendiğiniz resmin ana hatlarına göre tasarıma uyacak şekilde yer almakta ve görüntüyü mümkün olacak en kaliteli şekilde yansıtmak amacıyla tasarlanmışlardır.
  • Led ışıklı tabloların çoğu pil ile çalışmakta olup istenildiği zaman ışıklandırma yapılma imkânı sunmaktadır. Arzu ederseniz resimleri led ışıksız da sergileyebilir, açma kapama düğmesi ile istediğiniz an led ışıklara yer verebilirsiniz.
  • Led ışıklı tablolar %100 polyester kanvas bez üzerine basılarak düşme ve darbelere karşı dayanıklı malzemeden üretilmişlerdir.
  • Led ışıklı tablolarınızın keyfine doyasıya varmak ve duvarlarınızda dilediğinizce yer almasını istiyorsanız gerekli zaman dilimlerinde pil değişikliği ve toz alma gibi gerekli bakım işlemleriyle ilk günkü gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Led Işıklı Tablo

2782 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Tema
Toplam 48 / 2782 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?