Masif Ahşap Tablo

Masif ahşap tablolar; dekorasyonda kullanılan keyifli duvar aksesuarlarıdır. Özellikle evinde doğal ürünler kullanmayı seven kişiler tarafından tercih edilen tabloların hem ebat, hem şekil hem de içerik olarak yüzlerce seçeneği bulunur. Evlerin yanı sıra ofislerde, dükkanlarda, restoran, okul, hastane, otel, restoran ve kafelerde kullanılan ürünlerin neredeyse duvarı kaplayacak ebatları olduğu gibi küçücük alanlara yerleştirilmeye uygun minik ölçülerde seçenekleri de size sunulur. Duvarlarınızı güzelleştiren bu ürünlerin her zevke uygun baskılı olanları mevcut. 

Masif Ağaçlardan Doğal Ürünler

Evinizi keyifli, doğal ve dikkat çekici duvar tablolarıyla süslemek istiyorsanız masif ağaç tablolarla arzu ettiğiniz görüntüyü elde etmeniz çok kolay. Masif ahşap tablo modelleri doğal ve işlem görmemiş ağaçlara UV baskı ile çeşitli form, desen ve yazılar basılarak tasarlanır. Ağaçların şekillerinin bozulmaması ve doğal görünümlerinin korunması için sağlığa zarar vermeyen doğal içerikli şeffaf  yapıda, su bazlı verniklerle kontrol altına alınarak tabloların tabanı oluşturulur. Zımparalama işlemi ile de ağaçlardaki pürüzler yok edilerek batmalar engellenir. Tabloların yapımı esnasında maksimum özen gösterilir. Doğallığın kaybolmaması için gösterilen bu çabadan ötürü tabloların dokularında farklılıklar görünür. Masif tablolarda sağlığa zarar veren herhangi bir madde ya da boya kullanılmaz. Dış çerçevesi MDF kullanılarak üretilen bazı modellerin görsellerinin önünde kırılmaz pleksi kullanılır. 

Yaşam Alanlarınıza Anlam Katmak

Masif ahşap tablolarda, baskı ile oluşturan görseller oldukça çeşitlidir. Manzara resimleri, kadın büstleri, hayvan resimleri, geometrik şekiller, Afrikalı kadınlar, nostaljik arabalar, çiçekler ve benzeri sayısız tasarım yer alır. Bunların yanı sıra mesaj içerikli tablolar, spiritüel dünyaya ait semboller, Atatürk büstleri, dini tablolar ve daha birçokları markaların ürün seçkilerinde yer alır. Evinize tablo satın alırken aşağıdaki hususları da göz önünde bulundurabilirsiniz;

  • Evinizin banyo dahil her alanını tablolarla süsleme şansınız var.
  • Ofisinizde ister iştirak alanınıza uygun tablolar isterseniz kişisel zevkinize göre tasarımlar ya da bolluk, bereket ve şans açtığına inanılan dua ve simgelerin yer aldığı ürünleri tercih edebilirsiniz.
  • Çeşitli temaların da yer aldığı ahşap tabloların farklı ebatları mevcut. Tek parçadan oluşan tablo seçebileceğiniz gibi 2'li, 3'lü, 4'lü ve benzeri ürünleri de kullanabilirsiniz.
  • Tabloların gönderimi esnasında, onlar kolayca duvarınıza asabilmeniz için aparat ya da bant da beraberinde yollanır. Ürünleri çivi ile ya da bant ile kolaylıkla istediğiniz yere asabilirsiniz.
  • Ürünlerin çoğunda nemli bir bez ile temizlik rahatça yapılabilir. Gene de seçtiğiniz ürünün kullanım talimatlarını dikkate alırsanız, tablolarınızı daha uzun süre ilk günkü gibi kullanma şansınız olur. 

Sıra Dışı Ürünler 

Alışılagelmiş, şık masif ağaç tablo çeşitlerinin yanı sıra yaşamında farklılık arayanları da unutmayan markalar, dikkat çekici  ürünlerle karşınıza çıkar. Canlı çiçek, yaprak, yosun, ağaç içerikli ürünler de bunlardan biri.

  • Bakım ihtiyacı olmadan uzun yıllar tazeliklerini koruyan bu tarz ürünlerle evinize sadece tablo değil, dayanıklı ve kolay kullanımlı bitki de satın almış olursunuz. 
  • İskandinav ormanlarından toplanıp, çeşitli tuzlarla mumyalanarak sizinle buluşan bitki ağaç tablolar, doğru iklim şartlarında 7 ile 10 yıl dokusunu devam ettirir. 
  • Havanın temizliğini ve kalitesini yükseltici etki yaratan bu ürünler toz çekmeyen anti-statik donanıma sahiptir. Besin değeri taşımadıkları için böcekleri ve patojenleri de bünyesinde barındırmayan tablolar anti alerjiktir. 

Nasif Ahşap Tablo Fiyatları 

Masif ahşap tablo modellerinde fiyatlar oldukça geniş aralıklıdır. Küçük bir tablo ile büyük ebatlı bir model doğal olarak farklı ölçekte değerlendirilir. İster evinizde ister ofisinizde isterseniz yazlığınızda kullanabileceğiniz bu ürünlerin temizlikleri ve bakımları da kolaydır. Hepsiburada.com aracılığıyla tüm ürünleri ayrıntılarıyla inceleyebilir, sizi heyecanlandıran ve sahip olmak istedikleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Masif Ahşap Tablo Fiyatları

6044 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 6044 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/18021320/80517000