Dekorasyon aracı olarak çerçeve ve tablo gibi eşyaların yerini alamaya başlayan duvar sticker'ları, ortama farklı bir hava katmayı sağlayan pratik ürünler olarak kendilerini gösteriyor. Kolay kullanımları, fiyatları, farklı zeminlere yapışma özellikleri ve modern tasarımları ile farklı ambiyans yaratmak için ideal olan dekoratif duvar sticker'lari arasında birbirinden farklı ürünler yer alıyor. Duvar sticker çeşitlerinde hem işlevsel tasarımı hem de şık modelleri ile öne çıkan ürünlerden biri de saat çeşitleri oluyor. Ortasındaki saat mekanizmasına bağlı olarak çalışan sticker saatler, farklı temaları ve modern tasarımları ile klasik saatlerden ayrılıyor.

Sticker Saat Modelleri

Sticker saat modelleri, oldukça modern ve farklı tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Ebatları, biçimleri ve modelleri ile farklı zevklere hitap eden ürünler arasında farklı ortamlarda kullanabileceğiniz parçalar bulunuyor. Salonda kullanabileceğiniz ürünlerde kalp, kelebek, yaprak, çerçeve gibi temalarda oluşturulmuş ürünler, alışılmışın dışında rakam biçimleri ile klasik yuvarlak ve kare saat modellerinden ayrılıyor. Özellikle duvarı kaplayacak şeklide dağınık bir tasarım sergileyen ürünler, bir dekoratif araç olarak da evinize farklı bir hava katıyor. Salon için tasarlanmış saat modellerinde çiçek ve kalp temaları dışında daha modern temalara sahip ürünler de yer alıyor. Bisiklet tekeri ya da kuş kafesi görünümünde renkli tasarımlara sahip ürünler, ortama enerjik bir hava katmayı sağlıyor.

Salonda kullanılabilen saat modellerinin yanı sıra mutfağa uygun saatler de ürünler arasında bulunuyor. Mutfak dekoruna uygun olarak kahve fincanı, çaydanlık gibi çeşitli mutfak gereçlerini içeren temalara sahip ürünlere ve aşçı gibi sevimli temalara sahip mutfak saatlerine de ulaşabilirsiniz. Özellikle mutfağınıza sıcak bir hava katacak ürünleri sadece duvara değil; mutfak dolaplarının kapılarına, buzdolabına ya da fayanslara yapıştırarak da kullanabilirsiniz. Sticker saat modelleri arasında çocuk ve genç odalarına uygun ürünler ile birlikte yatak odalarına uygun temalardaki saatleri de bulabilirsiniz. Antreye uygun saatler arasında ise daha genç ve enerjik temalarda ürünler dikkat çekiyor.

Sticker Saat Fiyatları

Modelleri ve tasarımları değişen sticker saat fiyatları, ürünlerin markalarına göre belirleniyor. Ancak, şık ve renkli temalara sahip saatler üreten markaların ürünleri arasında fiyat açısından çok büyük farklılıklar söz konusu olmuyor. Sadece tasarım açısından farklılık gösteren ürünlerde renk, biçim ve ebatlar değişiyor. Özellikle orta kısımdan ayrı yapışan rakamlara sahip saatlerin çapılarını kullanacağınız alana uygun bir şekilde ayarlayabilir; istediğiniz genişlikte bir alanı kullanabilirsiniz. Eni ve boyu ayarlanabilen ölçülere sahip olan saatler arasında hem salon hem de mutfak için uygun ürünleri de bulabilirsiniz. Saat modelleri arasında sabit ölçülere sahip ürünlere rastlamanız da mümkün oluyor.

Sticker saat çeşitlerinde farklı markalara ait pek çok tarzda ürün sizlere sunuluyor. Markaya bağlı olarak tasarımları değişen ürünlerin ölçüleri ve ebatları hakkında bilgi edinmek için özellik detaylarını inceleyebilir; kullanacağınız alana uygunluklarını daha rahat belirleyebilirsiniz. Kolay yapışan ve dilendiği takdirde tekrar sökülebilen saatlerin saat mekanizmalarının titizlikle üretilmiş olması ise uzun süreli kullanıma olanak tanıyor.

Eni ve boyu, kullanılacak yere ve dekorasyon amacına göre ayarlanıp değiştirilebilen saatlerin mekanizma kısımları ise olası arızaları önlemek adına rakamlarla birlikte bütün hâlinde sunuluyor. Ürünlerde modellerin süslemesi olarak kullanılan farklı parçalar, sticker saatlere şık ve modern bir hava katıyor. Tasarımları ile ilgi çekici olan modeller arasında aynı zamanda iş yerinizde de kullanabileceğiniz daha klasik çeşitlere de ulaşabilirsiniz. Her zevke hitap eden sticker saatlerden kullanacağınız ortama uygun olan ürünü seçip yaşam alanlarınıza farklı bir enerji getirebilirsiniz.

Sticker Saatler

29 ürün var
 1. Markalar
  1. Dıy Clock
  2. Helen's Home
  3. Anka
  4. Karin
  5. Pandoli
  6. Piyop
  7. Hediye Paketim
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021300/18021458/60006521
BAŞA DÖN