En Kaliteli Bez Dolap

Bez gardırop ürünleri; pratik kurulumları, tozu ve güneş ışığını önleyen tasarımları ile beğeni kazanıyor. Hem ayakkabı hem de giysi dolabı alternatifleri bulunan bez ürünler, leke tutmayan kumaşları ile tercih ediliyor. Yalnız kıyafet ve aksesuarlar için değil; çeyiz, havlu, nevresim gibi tekstil eşyaları kadar yüklükte depolanacak malzemeleri de toplayan dolaplar, raf ve askıları ile kolaylık sağlıyor.

Bez Gardırop Modelleri

Bez gardırop modelleri üzerlerinde farklı desenler bulundurarak şıklık vadediyor. Geometrik desenler, karikatür baskılar, eskiz çizimler, tablo veya sanat eseri reprodüksiyonları ile resimlendirilen dolaplar, farklı boyutlarla kullanıcılara sunuluyor. Büyük giysi dolaplarının yerini tutabildiği gibi, dar alanları da değerlendirebilecek boyutlarda dolapların bulunabildiği kategoride şeffaf dolap seçenekleri de yer alıyor. Raf sistemleri de değişkenlik gösteren modellerin kimi; ayakkabı alanları, kıyafet rafları, giysi askısı, aksesuar asılması için bölümler bulundurabiliyor. Kimi bez dolaplar da tekerlekli ayakları ile kolaylıkla taşınabiliyor. Bazıları da taşıma çantası gibi eklentilerle kullanıcılara sunularak portatif kullanım imkanı sunuyor. Fermuar tasarımları da dolapların çeşitlenmesini sağlıyor. Yana doğru açılan fermuarlı kanatlar, kimi modellerde yukarı doğru katlanabiliyor. Sökülüp takılabilen bez raflar, ihtiyaca göre eklenip çıkarılabilirken farklı yüksekliklerde alanlar oluşturularak mükemmel düzen için gerekli değişiklikler yapılabiliyor.

İç kısımlarında bulunan metal desteklerle dayanıklılık kazanan gardırop çeşitleri, farklı garanti süreleri ve kapsamları bulunduruyor. Monte veya demonte olarak satışa çıkan dolaplar, vida gerektirmeyen kurulum özellikleri ile kamp alanlarında da öğrenci evlerinde de kolaylıkla kurulabiliyor. Ahşap dolaplardan daha portatif, kolay taşınabilir, hafif ve pratik olan dolaplar, diğer mobilyalara göre daha uygun fiyatlarla alıcı buluyor. Her tarza ve ihtiyaca uygun ürünler sunarken farklı bütçelere de hitap ediyor.

Bez Gardırop Fiyatları

Bez gardırop fiyatları, ürünlerin ergonomik özelliklerine, renk ve desenlerine ve hatta garanti sürelerine göre değişebiliyor. Kolaylıkla sökülüp takılabilen portatif raflari ürünlerin kullanışlılığını artırırken fiyatlarda da yükselişe neden olabiliyor. Dayanıklı aksam ve sağlam dış kılıf alternatifleri, fiyat artışı yaratırken; iç rafların bez veya ahşap profil içermesi de fiyat farkı oluşturabiliyor. Dış yüzey desenlerinin baskı yöntemi ve kalitesi fiyat belirlerken, marka değeri de ürünlerin etiketlerine etki edebiliyor. Montaj-demontaj özellikleri, fiyat kıstası olurken, daha büyük boyutlardaki dolapların daha yüksek fiyatlarla etiketlenmesi normal karşılanıyor. Yatak odalarında, çocuk odalarında, kiler ve ardiye alanlarında kullanılabilen bez dolaplar, genellikle tela kumaş ile kaplanıyor. Kumaş materyalinin çeşidi de fiyatları belirlerken, satış stratejisine göre aynı modeldeki, aynı materyalden imal edilen dolapların renk alternatifleri arasında da fiyat farkı bulunabiliyor. Ürünler arasında seçim yaparken tüm detayların gözden geçirilmesi öneriliyor. Sitede yer alan "karşılaştır" butonu desteği ile iki veya üç ürün, tüm özellikleri ile kıyaslanabilirken ürün detay sayfasındaki açıklamalar ve görseller de karşılaştırmada yardımcı olabiliyor.

Genç odaları ve çocuk odaları için renkli alternatifler bulundurmayı ihmal etmeyen ürün seçkisi, farklı stillerde örneklere de yer veriyor. "Vintage" tarza meraklı kişiler için "retro" desenlerle süslenen dolaplar, modern izler arayanlar içinse geometrik desenler veya sürreal tasarımlarla renkleniyor. Kolaylıkla kapanan fermuarları sayesinde dağınıklıkları toplayan, giysileri tozlanmadan muhafaza eden ve ayakkabıları da düzenle saklayan bez dolaplar, kullanım sona erdiğinde kolaylıkla parçalara ayrılarak baza altlarına, kiler alanlarına yerleştirilebiliyor. Katlanarak küçülen, kolaylıkla taşınan ve yeniden kurulabilen portatif ürünler, özellikle yazlık kullananlar, devre mülk sahibi olanlar, yurtlarda kalanlar ve öğrenci evlerinde yaşayanlar için ideal tercihler oluyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Bez Dolap Fiyatları

93 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Prado
  2. Teknor
  3. Asudehome
  4. Kalyon Home
  5. By Damat
  6. PORMET
  7. Mavi Pazar
  8. Cimri Kese
  9. EserTrade
  10. Rubins
  11. Burak
  12. Doğrular
  13. Metalia
  14. Modatools
  15. Yıl-tem
  16. İYİMİ
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk A-Z
 6. Yükseklik A-Z
 7. Genişlik A-Z
 8. Derinlik A-Z
 9. Kapak
 10. Gövde Malzemesi
 11. Kapak Malzemesi
 12. Ayna
 13. Askı Bölmesi
 14. Raf Adedi A-Z
 15. Çekmece Adeti
 16. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021329/18021611
Başa dön