Klasik gardıroplardan sonra hayatımıza giren yeni raylı sistem sürgü kapaklı gardıroplar, evlerde ergonomi ve kullanım kolaylığı sağlama özelliği ile ön plana çıkıyor. Çarpmayı engelleyici olarak geliştirilmiş özel raylı sistem sürgü kapakları ile kullanılacak alana ferahlık katıyor ve hayatları oldukça kolaylaştırıyor. Ergonomik olma özelliği ile evlerde yeni alanlar yaratarak yerden tasarruf edilmesini sağlıyor.

Avrupa standartlarındaki 1. kalite malzemelerden üretildikleri için sürgü kapaklı gardıropları güvenle kullanabilirsiniz. Uygun ölçüleri sayesinde yaratacakları yeni alanlar ile bu gardıropları alacak kişiler, isterlerse evlerini ya da iş yerlerini farklı bir ihtiyaçlar doğrultusunda dekore edebiliyorlar. Veya minimallikten yana bir tasarım seviyorlarsa kazandıkları yeri, boş alan olarak da tercih edebiliyorlar.

Sürgü Kapaklı Gardırop Fiyatları

Pek çok alternatifi ve özel tasarımı ile kişiye, ihtiyaca ve sahip olunan alana göre tercih yapmayı mümkün kılan modeller; hassas düşünülerek ve yaşamları kolaylaştırmak için tasarlanmışlardır. Sürgü kapaklı gardıroplar ile odalarda, evlerde ve iş yerlerinde ferahlık hissediliyor. Sürgü kapaklı gardıroplar ile modernliği yaşamak, çok daha kolay bir hâle geliyor.

Sürgü kapaklı gardırop fiyatları, her evin ve kişinin bütçesine uygun ürünü bulmayı mümkün kılıyor. Özel tasarımlar arasından ergonomik hatları, fazla yer kaplamama özellikleri, şık tasarımları ve kullanım kolaylıkları ile öne çıkan seçeneklerden en uygun olanı tercih edilebiliyor.

İster evde ister iş yerinde sürgü kapaklı gardırop modellerinden en uygun olanı ile hem estetik hem de ergonomi aynı anda yakalanabiliyor. Kullanılan malzeme; ürünün yükseklik, genişlik, derinlik gibi ölçüleri; raf sistemleri; kapak sayısı; ayna ya da askı gibi kullanılan ek aksesuar seçenekleri ve garanti süresi gibi etkenler dolayısıyla sürgü kapaklı gardırop fiyatları değişiklik gösteriyor.

Sürgü Kapaklı Gardırop Modelleri

Sürgü kapaklı gardırop modelleri, oda içerisinde alan kaplamamaları ve açılır kapanır kapak yerine sürgü kapak kullanıyor olmaları sayesinde açılma esnasında etraftaki objelere çapma tehlikesini önemli ölçüde önlüyor. Dolayısıyla eskime payının oldukça düşük olması sürgü kapaklı gardıropların avantajları arasında yer alıyor. Ayrıca, gıcırtı yapmayan sağlam yapıları ile de rahatlıkla açılıp kapanabilen ve tutukluk yapmayan raylı sistem sürgü kapakları diğer dikkat çeken avantajlar arasında yer alıyor.

İç tasarımlarını ve genişliklerini ihtiyaca uygun olarak belirlemek tamamen alıcının kendi seçimlerine bağlı oluyor. Seçenekler arasında ürün kapağında boy aynası bulunan modeller ya da gardıropların içerisinde askılık bölümü, açık raf veya açılıp kapanabilen raflardan oluşan raf sistemleri ve yüklük bölümü bulunan ürünler de yer alıyor.

Zemine zarar vermeyecek geniş ve estetik pabuç seçenekleri de yine seçimleri etkileyecek unsurlar arasında yer alıyor. Böylece gardırobun yeri değiştirilmek istendiğinde hemen hareket ettirilebiliyor. Bu sayede, satın alınan ürün, uzun yıllar bulunduğu yerde sabit kalmak zorunda kalmıyor ve değişen dekorasyon yaklaşımına göre ürünün yerini değiştirmek de mümkün oluyor.

Sürgülü kapaklı gardırop modelleri; alandan tasarruf ederek ergonomik bir yapıda konforu yakalamak isteyenler için en doğru tercihlerden biri olarak karşınızda yer alıyor. Yenilik yapmak ve modern alanlar oluşturmak için ilk adım, bu sürgü kapaklı gardıroplar oluyor.

Sürgü kapaklı gardıroplar, evlerde veya ofislerde portmanto, yüklük ya da dolap olarak da kullanılabiliyor. Özel olarak tasarlanmış çekmecelerin yanı sıra raflara da istenilen eşyalar rahatlıkla sığıyor. Hem iş yerinde hem de evde birçok malzemeyi içine alabilmesi sayesinde kullanıcıların en sevdiği dolaplardan biri olmaya aday olan sürgü kapaklı gardıroplar ev içindeki hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellik taşıyor. Onlarca seçenek arasından yapacağınız seçimle odalarınızın görünüşünü değiştirirken yerden tasarruf etmenin de keyfini yaşayabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sürgü Kapaklı Gardıroplar

66 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  2. Yıldız Mobilya Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  3. Kenz Life Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  4. Sanal Mobilya Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  5. Pasific Home Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  6. Alfemo Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  7. Dekorex Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  8. Berrak Mobilya Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  9. Feyza Mobilya Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  10. Kenyap Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  11. T Designo Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  12. Evistro Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  13. Monywood Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  14. My Mob Sürgü Kapaklı Gardıroplar
  15. boo Sürgü Kapaklı Gardıroplar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Renk
 6. Yükseklik A-Z
 7. Genişlik A-Z
 8. Derinlik A-Z
 9. Kapak
 10. Gövde Malzemesi
 11. Kapak Malzemesi
 12. Ayna
 13. Askı Bölmesi
 14. Raf Adedi A-Z
 15. Çekmece Adeti
 16. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021329/18021423
Başa dön