Farklı mekanlarda odayı bölmek için kullanılan paravanlar, bir dekorasyon aracı olarak da evlerde yerini alır. Özellikle büyük salonlarda yemek bölümü ile oturma bölümünü ayırmak gibi işlevsel fonksiyonlara sahip olan ürünler, yatak odası gibi alanlarda ise giyinme bölümü olarak kullanılır. Günümüzde tasarımları ile çağdaş bir havaya sahip olan paravan çeşitlerinin fiyatlarını ve modellerini inceleyerek uygun ürünleri belirleyebilirsiniz.

Paravan Modelleri

Desenleri, tarzları ve ebatları ile birbirinden ayrılan paravan modelleri, kanat sayısı ve kullanışlılık özellikleri ile de değişkenlik gösterir. Paravan modelleri arasında üç kanat ile altı kanat arasında farklı büyüklüklere sahip olan ürünler bulunur. Üç kanatlı ürünlerde özel kumaş üzerine dijital baskı yapılmış çift taraflı kullanılan paravanlara ulaşabilirsiniz. İki kanat arası üç menteşe ile tutturulmuş ürünleri kolayca açıp kapatabilir, uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Normal paravanların yanında her perde altında iki tekerleğe sahip ürünleri kolayca hareket ettirebilir; paravanların yerini zahmetsizce değiştirebilirsiniz. Ebatları çok büyük olmadığı için dekoratif amaçlı kullanıma uygun olan üç kanatlı ürünleri, farklı renk ve motiflerde bulabilirsiniz.

Dört ve beş kanatlı paravan çeşitleri ise yatak odalarında giyime bölümü oluşturmak için ideal yapıdadırlar. Oldukça canlı ve modern baskılara sahip olan dört ya da beş kanatlı ürünler arasında yatak odalarında kullanmak için sade desenli ya da klasik ürünleri seçerek diğer mobilyalarınız ile uyumlu bir kombinasyon yakalayabilirsiniz. Altı kanatlı paravan çeşitlerini ise geniş salonlarda ya da çalışma odalarında kullanarak kendinize özgü kişisel alanlar oluşturabilirsiniz. Hem büyüklükleri hem de tasarımları ile evin farklı alanlarında kullanılarak yaratıcı dekorasyonlar oluşturabileceğiniz klasik paravanlar arasında her zevke ve tarza uygun ürünü bulabilirsiniz. Özellikle antik desenlere sahip olanları ya da doğal ahşaptan klasik ürünleri çalışma alanlarında tercih edebilirsiniz. Paravan çeşitleri arasında Uzak Doğu kültürüne özgü motifler ile süslü modelleri seçerek otantik ortamlar oluşturabilirsiniz. Tekerlek yerine ayakları bulunan ve doğal ahşaptan üretilen paravan çeşitlerini ise balkon ya da teras gibi alanları ikiye bölmek için kullanabilirsiniz. Bahçede de kullanmak için uygun olan ürünlerin ölçülerini ve üretildikleri malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Paravan Fiyatları

Farklı tasarımlara sahip olan paravanların fiyatları modele bağlı olarak değişir. Değişik motifleri ile farklılık gösteren üç kanatlı ürünler, benzer fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. İç ve dış mekanda kullanılabilen paravan çeşitlerinin yanında daha otantik baskılara sahip küçük paravanların fiyatları değişiklik gösterir. Aynı modellere ve aynı kanat sayısına sahip tekerlekli paravanlar ise yine değişen fiyatlara sahiptir. Kolay taşınma ve pratik kullanım gibi özellikleri ile diğer modellerden ayrılan tekerlekli ürünleri inceleyerek ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Üç kanatlı ürünlerde klasik desenleri ile farklılık gösteren paravanları bulabilirsiniz.

Beş kanatlı paravanlar ise ulaşılabilir fiyat aralıklarına sahiptir. Desenleri farklılık gösteren ürünler arasında oldukça sofistike ve sade temalı paravanları inceleyebilirsiniz. Ebatları ile farklı amaçlar için farklı ortamlarda kullanılan dört kanatlı ürünler de küçük fiyat farkları ile beş kanatlı ürünlerden ayrılır. Kullanılacak mekanın ölçülerine bağlı olarak seçilmesi gereken dört ve beş kapaklı paravanların detaylarını da inceleyip kararınızı, ürünlerin sahip oldukları özellikler doğrultusunda daha sağlıklı bir şekilde verebilirsiniz.

Altı kapaklı paravanlar ise ebatlarına uygun fiyatlar ile satılır. Diğer modeller gibi tekerlekli olan ürünleri inceleyebilirsiniz. Dış mekanlar için tasarlanan ahşap dikey çubuklu paravanların ölçülerini karşılaştırabilirsiniz. Doğal ahşaptan el işçiliği ile üretilen paravanları ve çeşitli modellere sahip ürünleri Arte, Giz Home ve Atölye2e gibi kendini kanıtlamış markaların güvencesiyle satın alabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürünleri, fiyatları ve tasarımları açısından inceleyerek evinize uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Paravan Fiyatları

1.437 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Modacanvas Paravanlar
  2. Decobritish Paravanlar
  3. Liar Dekor Paravanlar
  4. Dekoyes Paravanlar
  5. Euro Flora Paravanlar
  6. İkizler Paravanlar
  7. Hepsidekoratif Paravanlar
  8. Artustic Paravanlar
  9. Mobays Paravanlar
  10. Porio Paravanlar
  11. Prizma Paravanlar
  12. Türkmen Ahşap Cnc Paravanlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/60002386
Başa dön