Yatak başlığı, çeyizlerin vazgeçilmezi, yatak odalarının şık tercihi, genç ve çocuk odalarının eğlenceli seçimleri olarak dekorasyona renk katıyor. Yatak başlıkları, her zevke, her stile, her ihtiyaca ve her bütçeye uygun alternatiflerle kullanıcılarla buluşuyor. Soğuk alımını engelleyen, yatarken de konfor sağlayan ürünler, tasarımlarıyla ise evlere şıklık sunuyor.

Yatak Başlığı Fiyatları

Yatak başlığı fiyatları, ürünlerin materyallerine ve tasarım özelliklerine göre değişebiliyor. İçi dolgulu olan yatak başları, daha pahalı olarak satılırken ahşaplar, imal edildikleri ağaçlara göre farklı fiyatlardan alıcı bulabiliyor. Meşe ve cevizden yapılan ahşap yatak başları, sunta veya ince levhalı tasarımlardan daha pahalı olarak fiyatlandırılıyor. PVC kaplamalar ile dayanıklı hâle gelen cilalı ürünler de yüksek etiketlerle kullanıcıları karşılayabiliyor.

Deri olan yatak odası ürünleri, suni ve hakiki materyaller arasında fiyat farkı bulunduruyor. Oymalı karyola başlığı; el işçiliği ve ince işçilik dolayısı ile daha pahalı olarak etiketlenebiliyor. Yatak başlıkları, metal somyalara, sandıklı bazalara ve ferforje karyolalara monte edilebiliyor. Ürünlerde sağlığa zararlı hiçbir boya kullanılmıyor. Kalite standartları belgelenen ürünler, dekoratif aynalar bulundurabiliyor. Dekoratif süsler, ürün fiyatlarına da artış olarak yansıyor. Aynı materyalde ve modeldeki yatak başlarının farklı renkleri arasında fiyat farkı bulunabiliyor. Trabzan bulunduran bebek ve çocuk yatak başlıkları, standart tek ürünlere göre yüksek fiyatlardan satılabiliyor.

Yatak Başlığı Modelleri

Yatak başlığı modelleri, farklı boyutlardaki yataklara uygun alternatifler bulunduruyor. Tek kişilik ve çift kişilik yatak başlıkları, 90 x 200 cm., 140 x 200 cm. ve 180 x 200 cm. boyutlarındaki yataklara uygun opsiyonlar sunuyor. "Country" tarzında modeller, "vintage" eskitme başlıklar ve modern tasarımlar bir arada bulunuyor.

Yatak başlıkları, dolap ve şifonyer gibi mobilyalar ile uyumlu seçilerek dekorasyona stil kazandırırken, yatağa monte edilen yatak başlıkları, pratiklikle kullanılıyor. Zahmetsizce monte edilen parçalar, yataklarla birleşerek yer değişikliklerinde zorluk çıkarmadan taşınıyor; düşme veya sallanarak rahatsızlık verme gibi sorunlar oluşturmuyor.

Modeller arasında ahşap yatak başlıkları, metal yatak başlıkları, ferforje yatak başlıkları gibi alternatifler bulunuyor. Alternatifler arasında yastıklı opsiyonlar da göze çarparken, kimi zaman zımba gibi eklentiler ile yatak başları süsleniyor. İpek kumaşla kaplanan ürünler, ipek kumaşın masrafı ve işçiliği gereği daha pahalı fiyatlara satışa çıkarılabiliyor. Ürünler, çocuk ve bebek odalarına uygun alternatiflerle de göz okşuyor. Bebek başlıkları, güvenlik gereği trabzan da bulundurabilirken, çocuk odaları için tasarlanan ürünlerde kız ve erkek çocuklar için farklı renk ve desenlerde çeşitler kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kızlar için pembe; erkekler için mavi renkler tercih edilirken, sarı, yeşil ve beyaz gibi "unisex" renkler de çocuk takımlarında kullanılabiliyor. Uzun ömürlü olan ürünler ıslak veya nemli bez yardımıyla kolaylıkla temizlenebiliyor. Temizlik talimatları, ürün açıklamalarında ve kullanım kılavuzlarında yer alarak kullanıcıları yönlendiriyor.

Garanti süreleri, ürünler arasında değişiklik gösterebiliyor. Markaların sundukları opsiyonlara göre garanti süreleri, montaj hizmeti gibi hizmetler de değişebiliyor. Her ürün hakkında bilgiye ürün detay sayfasındaki açıklama sayfasından ve ürün görsellerinden ulaşılabiliyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirilerek fiyat karşılaştırmasında bulundurması, daha sağlıklı karar verilebilmesi adına özellikle tavsiye ediliyor . İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitenin kullanıcılarına sunduğu karşılaştır özelliği sayesinde kararsız kaldığınız ürünleri aynı anda inceleme şansı bularak detaylı bir şekilde kıyaslama yapabiliyorsunuz. Aradığınız ürünlere daha hızlı ve kolay ulaşabilmeniz için hazırlanmış ürün arama filtresi ise size zamandan kazandırıyor ve ilgilenmediğiniz modelleri arama sonuçlarından çıkarıyor.

Yatak Başlığı Fiyatları

82 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Masifart
  2. Pony Yatak
  3. 3A Mobilya
  4. Derman Yatak
  5. EVDEMO
  6. Dessenti
  7. Alper Banyo
  8. Evistro
  9. Pasific Home
  10. Show
  11. Home Shopping Mall
  12. Mobpazar
  13. Remaks
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021327
BAŞA DÖN