Metal

Metal çubukların dekoratif şekiller verilerek birbirine eklenmesi sonucunda oluşan metal başlıklar, yatak odalarınıza estetik bir görünüm kazandırıyor. Yatağınızın başında görkemli bir görünüm oluşturan ürünler, şık oluşları sayesinde odanıza etkileyici bir hava katıyor. Kendinizi ifade etmenize olanak sağlayan sade ürünleri zevkinize göre süsleyebilir; boncuklar, tüller ve dilediğiniz aksesuarlarla renklendirebilirsiniz. Zevkinize uygun detaylarla zenginleştirdiğiniz başlıkları, etkileyici birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz.

Metal Yatak Başlığı Fiyatları

Duvarınızda etkileyici desenler oluşturacak şık metal yatak başlığı fiyatları, üründen ürüne farklılık gösteriyor. Başlığın üretiminde kullanılan malzemenin maliyeti, tasarımının zorluk derecesi, ürünün ebadı ve markanın satış politikaları gibi pek çok etken, ürünlerin fiyatlarının değişmesinde rol oynuyor. Beğeninize hitap eden ürünlerin ihtiyaçlarınızı giderip gidermeyeceğini görmek için ürün özelliklerini inceleyebilir; hem bütçenize hem evinize en uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü kolay ve hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Yatağınıza uyum sağlayabilecek ölçülere sahip ürünlerin montajları da oldukça kolaydır. Ürünleri, karyola çerçevenizin baş kısmına getirerek montaj için açılmış deliklerden vidalamak suretiyle zahmetsiz bir şekilde monte edebilirsiniz. Sağlam bir biçimde yerine oturttuğunuz ürünün sallanmadığından emin olmalısınız. Eğer ürün tam olarak oturmamışsa ve sallanıyorsa vidaları sıkıştırarak sabitleyebilirsiniz. Uygun ölçülere sahip başlığı satın alabilmek için öncelikle yatağınızda başlığı yerleştireceğiniz kısmın ölçülerini almalısınız. Daha sonra beğendiğiniz ürünlere tık'layarak ürün boyutları hakkındaki bilgileri inceleyebilir; seçiminizi, sizin aldığınız ölçülerle ölçüleri örtüşen modeller arasından yaparak satın alabilirsiniz. Özel koruyucu boyaya sahip başlıkları kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Dayanıklı boya sayesinde daha geç yıpranan metal ürünü uzun süre kullanabilirsiniz.

Metal Yatak Başlığı Modelleri

Genellikle farklı boyutlarda metallerin bir araya getirilmesiyle oluşturulan metal yatak başlığı modelleri, metal çubukların bükülmesiyle veya çubuklar halinde kaynaklanmasıyla ortaya çıkıyor. Metal çubukların yarattığı dikkat çekici görüntü, yatağınızın başında adeta bir taç oluşturuyor. Genelde üst kısmı oval tasarlanan başlıklar ve iç kısımda merkezden kenarlara yayılan, güneşi andıran tasarımlar, daha çok dikkat çekiyor. Şık bir görüntü yaratan bu detaylar, aynı zamanda olası kazaları engelleme özelliği de taşıyor. Genelde yuvarlak hatlı tasarımların kullanıldığı metal başlıklarda tehlike yaratabilecek sivri alanlar bırakılmıyor. Sivri kısımlar bulunmadığı için çarpmalarda ciddi yaralanma riski de azalıyor. Başlıkların iç kısımlarındaki şekilli bölümlerde de güvenlik dikkate alınıyor. Kıvrımlı şekillerin açıkta kalan uçları, yuvarlak boncuklarla kapatılıyor. Bu sayede hem çocuk odalarında hem de yatak odalarında güvenle kullanılabiliyor. Metal çubukların aralarındaki boşluklardan duvar görünüyor. Bu boşluklu ve ince tasarım, dar evlerde kalabalık bir görüntü oluşmasını engelliyor. Sade ve yalın tasarımlar, duvarınızda yalın bir aksesuar izlenimi veriyor. Kalabalık odaları bunaltıcı bulanların severek tercih ettiği bu modeller, yalın ve dekoratif görünümleri sayesinde sade ve abartısız mobilyalarla uyum sağlıyor. Odanızın dekorasyonunda mobilyalar içerisinde kalan metal başlığın tek başına iyi durmayabileceğinden kuşku duyuyorsanız metal dekoratif süs eşyalarıyla ve giysilerinizi koyabileceğiniz metal ayaklı askılar veya sandalyelerle odanızda bütünlüklü bir görünüm yaratabilirsiniz.

Metal başlıklar, yaratıcılığa olanak tanıyan ve kişiselleştirmeye imkan veren modeller arasında yer alıyor. Kendini ifade edebilmeyi önemseyen, her şeyde kendi estetik beğenisini ve tasarım gücünü yansıtan kişilerin özellikle tercih ettiği ürünler, boşluklu ince tasarımları sayesinde değişiklikler yapmanıza izin veriyor. Örneğin, küçük taşlarla veya boncuklu iplerle başlıklara canlı bir hava katabiliyorsunuz. Küçük kumaş parçaları ve tüllerle film setlerinden çıkmış etkileyici bir yatak da yaratabilirsiniz. Tavana bir halka çaktıktan sonra halkadan geçirdiğiniz tüllerin uçlarını başlığın kenarlarına tutturarak peri masallarındaki gibi büyüleyici görünen bir yatak hazırlayabilirsiniz. Demirlerin üzerine rozetler veya süs eşyaları takarak çılgın bir görüntü yaratabilirsiniz. Dilerseniz sizin için manevi değeri olan süs eşyalarınızı yatağınızın başına asabilir; baktıkça özel günlerinizi hatırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Metal Yatak Başlığı

14 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 14 / 14 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?