Deri

Yatak odalarının en temel eşyalarından olan karyolaların deri ile döşenmesiyle ortaya çıkan estetik görüntü, özellikle deri severlerin oldukça ilgisini çekiyor. Suni veya hakiki deriden üretilebilen modellerin tasarımında kapitoneler, doğa, çiçek ve hayvan resmi baskıları, deriye dikişler atılması suretiyle oluşturulan desenler ve daha pek çok görsel tasarım unsuru kullanılıyor. Özellikle yatak başlarında uygulanan bu tasarımlar, şekillendirilmiş veya düz bırakılmış plaka üzerinde gerçekleştiriliyor.

Deri Yatak Başlığı Fiyatları

Yatak odalarına renk katan klasik veya modern modeller; üretimlerinde kullanılan malzemenin maliyetine, işçilik detaylarına, tasarımında kullanılan ek malzemelerin maliyetine, markanın satış politikasına ve ürün boyutuna göre farklı fiyat etiketleriyle satışa sunuluyor. Kategorideki ürünleri tıklayarak ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Ürün özelliklerini ve ürün görsellerini inceleyerek evinize ve size en uygun ürünü keşfedebilir; doğru kararı verebilirsiniz. Yatak odanızın dekorasyonuna uyum sağlayabilecek, diğer mobilyalarınızla takım oluşturabilecek, beğeninize hitap eden ve bütçenize uygun bulduğunuz ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Birbirinden özgün modellerden birini seçerek kendi odanıza, çocuğunuzun odasına veya misafirler için hazırladığınız odaya etkileyici bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Deri döşemeli başlıklar, baza ve karyolalara kolayca monte edilebiliyor. Pek çok karyola ve baza modeli, standart sürgülere sahip olduğundan başlıklarda da metal sürgülere oturabilecek bölüm bulunuyor. Bu sayede doğru ölçülerde aldığınız deri başlık, yatağınıza kolayca takılabiliyor. Başlıkları alırken fiyatı kadar ölçülerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Doğru ölçülerdeki ürünü alabilmek için yatak başlığını takacağınız kısmın enini ve boyunu ölçmelisiniz. Daha sonra, beğendiğiniz başlığın ürün özelliklerini gözden geçirerek ürünün ölçülerinin yazdığı bölümdeki ölçülerle karşılaştırabilirsiniz. Deri başlıkların pek çoğunun içerisinde sünger de bulunuyor. Bu sünger, yatakta kitap okurken sırtınızı yaslayabilmenize olanak ağlıyor. Ayrıca, yatacağınız zaman kafanızı çarpmanız durumunda daha az can acısı hissetmenizi sağlıyor. Sıklıkla bu tarz kazalar yaşıyorsanız süngerli modelleri tercih ederek olası yaralanmaları engelleyebilirsiniz. Kullanışlı ve şık ürünlerden ihtiyacınız olanı seçerek yatak odalarınıza hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz. Deri ürünleri bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilir; ürünün hoş görünümünü daha uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz.

Deri Yatak Başlığı Modelleri

Birbirinden şık modern modeller arasında yer alan ve pek çok farklı fotoğraf ve resmin başlık kısmına baskı tekniğiyle uygulanmış olduğu tasarımlar, genç ve dinamik görünümden hoşlananların dikkatini çekiyor. Baskılı tasarımlar arasında bezeme tekniği ile bütün başlığı kaplayan küçük desenli modeller ve tabloyu andıran tek resmin merkezde yer aldığı modeller bulunuyor. Bezemeli modellerde daha çok küçük çiçek, kelebek veya geometrik şekiller kullanılıyor. Bu şekiller, bazı modellerde estetik yazılarla ve tamamlayıcı daha küçük bezemelerle zenginleştiriliyor. Tabloyu andıran tek resimli modellerde ise güzel bir manzara fotoğrafından tutkunu olduğunuz motosiklet gibi eşyaların fotoğrafına ya da doğal ortamındaki hayvanların resimlerinden uzay resimlerine veya çizgi film karakterlerinin resimlerinden ünlü sanatçıların tablolarına kadar pek çok görsel kullanılabiliyor. Şık görselli bu modeller, özellikle gençlerin ve çocukların ilgisini çekiyor. Resimli ve fotoğraflı modellerin bazılarında başlığın sert gövdesinin üst kısmına fotoğrafın veya resmin üst kısmının şekli verilerek daha derinlikli bir görünüm yaratılıyor. Bazı modern modellerde de klasiklerde olduğu gibi kapitone ve birkaç rengin bir arada kullanıldığı sade detaylı tasarımlar uygulanıyor.

Klasik bazı modellerde mobilyanın bir kısmının göründüğü detaylar kullanılıyor. Genelde oymalı veya bir tahtı andıran kavisli mobilya, deri bölümü çevreleyerek zengin bir görünüm yaratıyor. Deri bölümde ise kapitoneler sıklıkla kullanılıyor. Genelde düğmeli kapitonelerin tercih edildiği bu modellerde düğmeler, kenarlarla uyumlu renklerde seçiliyor. Bazı ürünlerin kenarlarında gösterişli tasarıma uyum sağlayabilecek altın veya gümüş varak kullanılıyor. Böyle modellerde düğme renginde altın veya gümüş rengi tercih edilerek uyumlu bir görüntü yaratılıyor. Mat renkli derilerin yanı sıra çok güçlü ve dikkat çekici renklere sahip deriler de bu ihtişamlı modellerde kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Deri Yatak Başlığı

77 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 36 / 77 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?