Sandıklar

Sandıklı Bazalar

Baza genellikle yatağın altına gizlenmiş, açılmadığı sürece içinde ne olduğunun bilenemediği; açıldığında ise geniş saklama alanına sığdırılan eşyalar ile hayrete düşüren yatak odası eşyasıdır. Sandıklı baza ise yatak odası dışında da kullanıcısına kolaylık sağlayan ve boyut olarak sadece yatak boyunda değil farklı boyalarda da kullanıma sunulan ürünlerdendir. 160,180,190 ve 200 cm boy, 30,40 ve 50 cm yüksekliği, 90 cm’den 200 cm’ye kadar varan genişliği olan ürünlerde temel kaygı maksimum seviyede depolama kapasitesine sahip olmasıdır. Bu tip ürünler genellikle yeterli depolama alanı olmayan evlerde fazla eşyaların depolamasını yapmak amacıyla temin edilir. Sadece yatak odalarında değil çocuk, genç ve misafir odalarında da kullanıcı tercihini sandıklı bazadan yana kullandığında düzenli bir görüntüyü garantilemiş olur.

Estetik görüntüsünden ziyade fonksiyonel olmasının önem taşıdığı ürünler yazın kışlıkların yazın yazlıkların güvenle saklandığı erişimi kolay alanlar haline gelir. Kullanıcı sezon başlarında ve sezon sonlarında itina ile yerleştirdiği kıyafetlerinin yanında geniş depolama kapasitesi bulunan bazalara yorgan, yastık, nevresim gibi yatak eşyalarını da ancak misafir geldiğinde çıkarılmak üzere depolar. Bazı evlerde kış yorganı, yaz yorganı, battaniye gibi kışın çetin geçtiği zamanlara kullanılan eşyalar da ürünlerin içinde depolanır. Ahşap sandıklı baza modelinin yanında suntalam gibi farklı malzemelerin kullanıldığı ürünler taşıma performansı ile kullanıcılarının beğenisini kazanır. Sadece saklama alanı olmaması üzerine konumlandırılan birkaç minder ile küçük bir sedir de olabilmesi sayesinde maksimum performans alınan ürünlerdir. Ürünler, her odanın fazlalıklarını saklayarak sadece kullanıcının sergilemek istediği dekoratif malzemelerin ve şık dekorasyonun görünmesine olanak sağlayarak ortama ferahlık verir. Üzerindeki konforlu yatak, dekoratif örtüler ve şık baza başlığı ise ortamın ambiyansına görsel olarak da estetik katar.

Her İhtiyaca Uygun Sandıklı Baza Çeşitleri

Günümüz dünyasında dekorasyonun yanında kullanılan eşyalardan maksimum seviyede verim almak önem taşır. Farklı görsel ve ölçüdeki sandıklı baza modelleri bu ihtiyaca en iyi cevap veren ev eşyalarındandır. Büyük evlerin yanı sıra rezidans gibi 1+1 evlerin de konaklama için yoğun olarak tercih edildiği  günümüzde, eşyaları yerleştirmek baza gibi işlevi olan ürünler olmadan oldukça zordur. Gardıropların da küçük olduğu, dolap sayısının az olduğu evlerde sandıklı baza kurtarıcıdır. Sadece kullanımda olan eşyaları saklamakla kalmaz, lazım olur diye bir köşede tutulan farklı malzemeleri de depolamaya yardımcı olur. Üstten veya yandan açılabilen modelleri, çift kişilik olanlarda iki ayrı saklama alanına dönüşür. Genellikle ebeveyn yatak odalarında tercih edilen 180x200 sandıklı baza ölçüleri iki ayrı tek kişilik yatağın bir araya gelmesinden oluşmuş gibi görünse de sağlam bağlantılar ile çift kişilik yatağı güvenle taşır. Bazı modeller yandan açılır. Mekanizması sayesinde kolaylıkla açılan kapağın üzeri ve tabanı ahşaptır. Ahşabın getirdiği sağlıklı ve hava sirkülasyonuna müsaade eden yapı eşyaların baza içinde bile havalandırılmasını olanak sağlar. Ayrıca deri kumaş kaplı dış döşeme dekoratif özelliği ile odaya renk katar. Bazanın iskeleti dayanıklı paslanmaz çelik konstrüksiyondur. Özel mekanizması sayesinde açılırken ses yapmaz. Ayaklar ise yerden yüksek olup şık bir tasarıma sahiptir.

İç derinliği 28 cm, yüksekliği 32 cm olan sandıklı bazalar, derin bir depolama alanı sağlar. Açıp kapama sisteminde yer alan emniyet kilidi bazanın kolay açılmasını sağlarken, aniden kapanmasının da önüne geçer. Üzerinde bulunan plastik destekler sayesinde yatak baza üzerinden kaymaz. Ayrıca yatak destek boşluğu vardır. Bazanın ortasında bulunan gizli ayaklar yükün dengeli dağıtılmasına olanak sağlar. Yandan çıkan ve iki parça olarak tasarlanan model 140x200 cm, 140x190 cm, 150x200 cm, 160x200 sandıklı baza ölçüleri ile kullanıma sunulur. Bazı modellerde ise yatak altı sandıkların dışında ayak uçlarında ayrıca sandığın yer alması ek depolama alanı yaratmada başarılıdır. Bunun yanında çift kişilik yataklarında altında buluna 2’li sandıklar tekli halleri ile de kullanıcı beklentilerini karşılar. Sandıklı bazalar yaşam alanlarının verimli ev eşyaları arasındadır. Sadece yatak odalarında değil salonlardaki kanepelerin altında, koltukların altında ya da çocuk yataklarının altında bulunmaları günlük yaşamdaki önemlerini anlamak açısından önemlidir. Kullanışlı olmasının yanında farklı renk ve tasarımlar ile dekorasyona sağladıkları uyum ile dikkat çeken modelleri insan hayatına dokunmaya devam eder. Evlerin gizli depoları olan ürünler sayesinde yaratılan ferah yaşam alanları kullanıcının mental ve fiziksel performansını destekleyici niteliktedir. 

Sandıklı Baza Farklı Fonksiyonları ile Dikkat Çeker

Sandık eski zamanlarda çeyizlerin en önemli parçasıyken, yatakların altında yer alan daha geniş hali kullanıcısına sandıktan daha verimli bir kullanma alanı kazandırır. Yeni evli çiftler ev alışverişi sırasında en çok yatak odası mobilyaları üzerinde düşünür. Yeni evli çiftlerin evlerinin genişliği ve alacakları diğer mobilyalar, yatak odası takımına karar vermede etkendir. Geniş gardırop alınsa da rafları birçok eşyayı depolamaya yeterli olamayabileceğinden günün sonunda en az bir adet sandıklı baza ile alışveriş sonlandırılır. Evli çiftler kendileri için çift kişilik sandıklı baza alırken eşya durumlarına ya da geleceğe yönelik öngörülerine göre misafir odalarına aldıkları tek kişilik sandıklı bazanın yanında koltuklarının da sandıklı olmasını tercih ederler. Küçük evlerde gardıroplar da küçük olmak zorundadır. Bu gibi durumlarda sandıklı bazalar mümkün olan her alana yerleştirilir. Bazanın genişliği yer kaplarken, derinliği olan bazalar yer kaplamayan özellikleri ile kullanıcısına azami yer sağlar. Çocuk odalarında kullanıldığında çocukların eşyalarının dışında derinliği sayesinde oyuncaklarını da depolamaya yardımcı olur. Sandıklı modeller genellikle sık kullanılmayan eşyaların saklanmasını sağlarken bazı durumlarda yer yokluğundan günlük eşyaların da bazalarda saklanması gerekebilir.

Sürekli olarak bazayı açmak, günlük eşyaları almak yorucu ve ergonomik olmayan bir iştir. Çekmeceli baza modellerinin sunduğu kullanım avantajı dezavantajlı günlük baza sandığı kullanım durumunu değiştirir. Daha küçük ve günlük eşyaların depolanabildiği çekmeceler aynı zamanda düzenleyici görevi de görür. Büyük aksesuar, çocuk oyuncağı, giysiler, yorgan, battaniye gibi büyük boyutlu eşyalar için saklama alanı arayan kullanıcı için en ideal depolama alanı sandıklı bazalardır. Ölçüleri 80x180 sandıklı baza modelinde 180x200 cm ölçüsüne kadar değişir. Ölçü tercihi kullanıcı ihtiyaçları tarafından yönlendirilen bir durumdur.  Büyük depolama alanı yaratan sandıklı bölümlere büyük eşyalar rahatça sığdırılır. Evlerde ayrıca bir yüklük alanı bulunmadığında yüklük görevi de gören ürünler odaların daralmasının önüne geçer. Tek ve çift bölmeli modellerin yanında bazı ürünler birden fazla bölme ile düzenleyici görevi görür. Eşyaları sadece ortadan kaldırmakla kalmaz farklı kategorideki eşyaları depoladığı farklı alanlarla düzenli bir görüntü sunar. Böylece ihtiyaç olduğunda kolay ulaşılabileceğinden, eşyaların yerini ezberlemek gerekmez. Çelik, metal, MDF ya da suntalam bileşimleri farklı ağırlıkları depolamada yardımcı olur. Baza kapağı açıldığında emniyet amortisörü sayesinde birdenbire kapanmayacağı için kaza riskinin önüne geçer. Tek kişilik sandıklı baza kullanım alanına bakıldığında daha çok genç odalarında kullanıldığı görülür. Bu alanlar gençlerin boş alana daha çok ihtiyaç duyduğu mekanlardır. Dolayısı ile bu alanları gençlere bırakmak için mümkün olduğu kadar minimal mobilyalar kullanmak önemlidir.

Sandıklı Baza Farklı Ölçüleri ile Kullanıcı Konforunu Düşünür

İnsanın yaşam alanlarında yarattığı konfor alanının tarifi biraz da yaşam alanlarının ferahlığı ile ilintilidir. Sabah uyandığında ya da akşam eve geldiğinde eşya güruhu ile karşılaşan kişi kendisini yorgun hisseder. Sandıklı bazalar ise ne kadar eşya varsa ortadan kaldırmayı başararak nefes alacak alanlar yaratan sihirli depolayıcılardır. Sadece fiziksel konfordan değil psikolojik konfordan da bahsetmek mümkündür. Bunun yanında çift kişilik bazalarda yer alan kulplar ürünün rahat kaldırılmasına yardımcı olur. Çekmeceli sandıklı modeller ise günlük kullanılan aksesuar, kravat gibi eşyaları saklayarak, her seferinde yatak ile birlikte bazayı kardırmaya gerek bırakmaz. Ayrıca bazanın farklı derinliğe sahip olması yatağın yerle olan mesafesini belirleyeceğinden kullanıcının ihtiyacına göre baza derinliği değişir. Sandıklı baza yatak ölçüsüne göre de seçilmesi gereken bir eşyadır. Büyük ya da küçük olması yatakta deformasyonlara sebep olabileceği gibi uykudaki konforu da bozar. Dolayısı ile baza ile birlikte alınması ya da ölçüsünden emin olarak alınması önemlidir. Bunun yanında koltuk altında yer alan sandıklar da modelden modele değişiklik gösterir.

Bazı modeller derin olarak tasarlanırken bazı modellerde derinlik daha azdır. Hatta köşe olarak tasarlanan mutfak masa sandalye takımlarından bile küçük birer sandığa rastlamak mümkündür. Bu anlamda kullanabilecek her alana sandıklı baza yerleştirmek mümkündür denilebilir. 90x190 sandıklı baza olarak tasarlanan bazı modellerin üst kısmında sunta üzerine strafor ve suni deri döşenmiştir. Ayrıca 4 adet de dengeleyici bulunan ürünün iskeleti metal profilden üretilmiştir. Alt taban ve üst kapaklar sunta ile kaplanmıştır. Ayak malzemesi olarak metal ayak kullanılmıştır. Bazı çift kişilik modellerde ise profiller borudur. Alt ve üst kapaklarda 20x20x0,90 mm profilden oluşturulmuş destekleyici ızgaralar bulunur. Yan yüzeyleri ise duralit üzerine kontine sünger kaplı olup üstte ve altta 8 mm MDF kullanılmıştır. 12 adet ayağı sayesinde yere homojen teması sayesinde yük eşit dağılır. Sandıklı bazalar tek başlarına başarılı birer depo alanı oldukları gibi gösterişli bir başlık ile evlerin en şık eşyaları arasında yerini alır. 90x180 sandıklı baza modelleri çocuk odalarında tercih edilen modeller arasındadır. Bazı sandıklı bazalar şık karyolalar içine gizlense de şık görsel tasarımı ve başlık ile sağladığı bütünlük ürünlerin tek başına yatak odalarında yer alması için yeterlidir. Deri, kumaş kaplama kumaşları üzerindeki kapitone detaylar hem baza kenarlarında hem de başlıklarda şık durur.

Şık Tasarımları ile Sandıklı Baza Modelleri

Fonksiyonel özelliği ön planda olan ürünler farklı kumaş ve başlık modelleri ile renklendirildiğinde yatak odalarına farklı bir hava getirir. Deri, nubuk, keten gibi kumaşlar bej, gri, açık kahve gibi yumuşak renklerin yanında mürdüm, yeşil, bordo gibi renkler ile ortamı şenlendirir. Yoğun hayat temposundan evdeki detaylara vakit bulamayan kullanıcılarının işini kolaylaştırır. Belki de senede birkaç kereden fazla olmayan düzenleme işi, diğer zamanların kullanıcıya kalmasını sağlar ki vakit günümüz dünyasının en kıymetli enstrümanıdır. Baza kurulacak alanın geçişlere müsaade edebilecek kadar geniş olması önemlidir. Aksi durumda eşyalar yerleştirilmiş olsa da yaşam alanını daraltan model tercih edilirse hayatı zorlaştırma riski yüksektir. 90x200 sandıklı baza modelinin sığabileceği bir alana daha büyük bir modeli yerleştirmeyi denemek kullanıcının geri kalan alanı verimli kullanmasının önüne geçer. Sandıklı baza yanında çekmeceli bazaların da alternatif olarak sunulması kullanıcıya tercih olanağı sunar. Kullanım alanı bazanın kullanım şekli için de önemlidir. Tavan yüksekliği alçak mekanlarda sandıklı baza yerine farklı modellerin tercih edilmesi doğru olabilirken standart ölçülerdeki odalar için sandıklı baza ideal bir tercihtir. Çok fazla bölme tercih edilmediği durumlarda tek bölmeli çift kişilik modelleler yorgan ve yastık depolamak için oldukça elverişlidir.  Tamamen kapandığı için dışarıdan gelebilecek toza karşı da içindeki eşyayı korur.

Bu ürünlerin temizliği de oldukça kolaydır. Sürekli kapalı olacağı için çok sık temizlenmesi gerekmez. Bazaların diğer bir özelliği de güvenli olmasıdır. Emniyet sistemi sayesinde yukarı doğru açıldığında yukarıda biri tutmadan kendiliğinden açık kalabilmesi ise kullanım kolaylığı sağlar. 120x200 sandıklı baza ölçüsünden farklı ölçülere kadar bu özellik hemen hemen tüm sandıklı yatak bazalarında vardır. Koltuk gibi bazalar ise ya tam olarak açılır ya da ray mekanizması ile öne kaydırılır. Bu özelliği sayesinde temizlik yaparken ya da eşya yerleştirirken herhangi bir kaza riski oluşmaz. Bunun yanında tekstil sektörünün gelişmesi mobilya sektörüne de olumlu yansımıştır. Birbirinden renkli baza döşeme kumaşları, kolay silinebilmesi sayesinde kullanıcısına avantaj sağlar. Ayrıca bazaya uygun seçilecek başlık estetik bir görüntü katar. Bazanın sağlam iskelete, mekanizmaya ve döşemeye sahip olması ürünün ömrünü uzatırken sandıklı baza yatak bir arada kullanıldığı için konforu da garantiler. Asıl amacı depolamak olan bazanın taşıyıcı parçalarının mukavemeti önem taşır. Taşıyıcı tabanda ince ve mukavemetsiz bir malzeme kullanıldığında malzeme yüküne dayanamayarak zarar görür. Dolayısı ile taşınacak eşyanın bazaya sığmasının yanında bazanın taşımasına da uygun olması önemlidir.

Her Bütçeye Uygun Yatak Odası Baza Fiyatları

Şehir hayatının gerekliliklerinden biri haline gelen fonksiyonel ev eşyaları arasında sandıklı baza ilk sıralarda yer alır. En küçük boyundan en büyük boyuna kadar kullanıcısına çeşitli yaşam alanlarında depolama desteği vermesi ürünün en belirgin özelliğidir. Bazı kullanıcılar yer sıkıntısından dolayı boyutları küçük ancak derinliği geniş modelleri tercih ederken bazıları hem boyut olarak büyük hem de derin modelleri tercih eder. 130x190 sandıklı baza ölçüleri bazı evlere uyarken daha dar ve daha uzun modellerin uygun olduğu alanlar da vardır. Ölçüsünün yanında kullanılan malzeme kalitesi, emniyet mekanizması, kaplama kumaşı gibi parametreler fiyatı belirleyen ana kriterlerdir. Sandıklı baza fiyatları baza özelliklerine göre değişir. Kullanıcı kullanım nedenini ve alanını belirledikten sonra alım kararı verdiğinde en optimum fiyat ile en fazla verimi alacağı bazayı seçer. Küçük alanların kurtarıcısı olan ürünler standart ölçülerdeki odalarda uygun ölçüde alındığında rahat kullanılırken, alçak tavanlı alanlar için uygun olmayabilir. Bunun yanında ağır ürünler olduğundan güvenlik stoperleri ve emniyet mekanizmaları hayat kurtarıcıdır.

Kullanılan suntanın eşyaları taşıyacak mukavemete sahip olması altında yer alan ayakların yükü taşıyabilme kabiliyeti, üst plakanın yükü eşit dağıtması gibi gereklilikler kullanıcının dikkat etmesi gereken konulardır.  İşlevselliğinin yanında ev dekoruna uyumumu da önem taşır. Yatağa uygun alınan sandıklı baza farklı aksesuar ve perdeler ile tamamlandığında yaşanılası alanlar yaratır. Bazı 160x200 sandıklı baza modellerinde çift bölme varken bazıları tek bölmeli olarak üretilmiştir. Bazı modellerin ise ayak ucunda ayrı bir sandık vardır. Kullanıcı ihtiyacına göre belirlenecek her modelde her bütçeye hitap eden ürün mevcuttur. Kullanıcının beklentisi tercih sırasında iyi bir referanstır. Şık döşeme kumaşlarının yer aldığı bazalara zarif yada kullanıcı ihtiyacına göre gösterişli başlıklar eklendiğinde görsel olarak da ortama estetik bir görünüm katar. Kullanıcının uyku performansına olumlu etkisi olan başarılı tasarıma sahip sandıklı bazalar ortalığı düzenli tutma konusunda da kullanıcısına destek olur. Siz de alacağınız sandıklı bazaya Hepsiburada üzerinden karar verebilir, beğendiğiniz ürünü güvenle sipariş edebilirsiniz.

Sandıklı Baza Ölçüleri Ne Kadar?

Sandıklı baza ölçüleri tek kişilik ve çift kişilik olmasına göre değişir. Baza ölçüleri 160,180,190 ve 200 cm boy, 30,40 ve 50 cm yüksekliği, 90 cm’den 200 cm’ye kadar varan genişlikte üretilir.

Sandıklı Baza Ne İşe Yarar?

Sandıklı bazalar, hane içerisinde sezonluk veya yıllık bazda ev içerisinde sürekli olarak bulunması gerekmeyen eşyaların saklanmasına ve buna bağlı olarak hane içerisinde ergonomi yaratılmasına olanak tanır. Sandıklı bazanın temel amacı maksimum seviyede depolama yapabilmektir.

Duvar KağıtlarıOyuncu KoltuğuYazıcıModemMonitörOyun BilgisayarıLaptop ÇantaKlavyeMouseMasaüstü BilgisayarEkran KartıKulaklık3D YazıcıAnakartProjeksiyon CihazıAkıllı BileklikBluetooth HoparlörUydu AlıcısıBuzdolabıYabancı DizilerCumhuriyet AltınıHesap MakinesiÇeyrek AltınKramponElektrikli BisikletKırtasiye ÜrünleriTakvimAnimasyon FilmleriPlaystation 5Koltuk TakımıSaatKronometreHaritaPusulaDavetiyeSözlükYatak Odası Takımları22 Ayar BilezikBisikletGalatasaray FormalarıKurutma MakinesiKöpek ÜrünleriKedi EşyalarıYatak Odası TakımlarıFırınVantilatörAyakkabıScooterAltın BileklikÇalışma MasasıErkek Spor AyakkabıZeytinyağıPazar ArabasıAltın KolyeTesettür ElbiselerKamp SandalyesiDireksiyon SetiBanyo DolaplarıTesettür AbiyeProtein TozuTost MakinesiTam AltınJakuziTıraş MakinesiAnkastre SetGardropFiltre Kahve MakineleriOkul ÇantasıMutfak MaşasıFutbol TopuMotosikletMutfak DolabıDerin DondurucuMotosikletDuşakabinAvizeKitaplıkMutfak MasasıKomedi FilmleriAyakkabılıkDuşakabinUzaktan Kumandalı ArabaBasketbol AyakkabılarıBuhar MakinesiSandalyeHediyeSırt ÇantalarıBasketbol AyakkabısıTesettür GiyimBlenderTopuklu AyakkabıNargileHalıSu Arıtma CihazlarıDuvar SaatleriSandalyeSırt ÇantasıSaç Kurutma MakinesiAltın KüpeLambaderBeşiktaş FormasıKedi MamasıYabancı FilmBalıkPufMasaj AletiDikey SüpürgeJartiyerMikrodalga FırınÇadırHalı Yıkama MakinasıNavigasyonŞemsiyelikFeraceTürkçe SözlüklerPastaWaffle MakinesiÇapa MakineleriŞifonyerMouse PadZigon SehpaKoşu BandıGenç OdasıOrta SehpaKadın Spor AyakkabıErkek CüzdanBattaniyeKaynak MakineleriStor PerdelerSu SebiliGelinlikYatakPatenTesettür TakımAltın BilezikHalı Saha AyakkabısıHazır SistemBahçe MobilyasıKreatinBarkod OkuyucuTesbihErkek TişörtÇocuk BisikletiDoğum Günü HediyesiHazır SistemlerErkek Kol SaatiDüdüklü TencereMama SandalyesiYemek MasasıBilgisayar MasasıErkek ParfümüDiş BeyazlatıcıTek Kişilik BazalarKolajenMakyaj MasasıKlozetKülçe AltınNevresim TakımıJeneratörPortmantoÇocuk OdasıOyuncak ArabaÇakmakMikrofonÇaydanlıkOyuncu KulaklıklarıFiltre KahveUyku TulumuErkek GömlekAküPançoMasa LambasıMelodikaPiyanoKamp MasasıYemek Takımlarıİngilizce SözlükKolyeGümüş KolyeOyuncak BebekAspiratörÇok Amaçlı DolapŞarjlı SüpürgeElektro GitarKedi KumuDuş BaşlığıAltın YüzükTermosifonFormaBilezikDikiş MakinesiAlyansMayoKulak Üstü KulaklıkKahvaltı TakımlarıAna KucağıÜtüDambıl SetiYapay ÇiçekDavlumbazBebek BeşiğiBasketbol TopuGözlükErkek Eşofman TakımıErkek PantolonT-ShirtErkek CeketTabloAteş ÖlçerAbajurYağmurlukŞekerBileklikFrench PressOcakYağmurlukAynaAnahtarlıkScooter MotorErkek BileklikSehpaGitarFon PerdeKalemliklerBıçakTavan VantilatörleriPerdeKemerGebelik TestiKomodinKlozet KapağıYatak ÖrtüsüSehpaLokma TakımıOyun HavalarıTürk KahvesiMutfak BataryasıAtv MotorÇocuk FilmleriKıyma MakinesiBuharlı TemizleyiciŞişme YatakTeleskopKompresörOfis KoltuklarıPiercingAbajurGenç Odası TakımlarıKuluçka MakinesiYüzükŞişme HavuzKöşe Koltuk TakımıATV MotorMutfak RobotuTV SehpasıIslak MendilGümüş BileklikTakım ÇantaKiler DolabıTereyağPlakalıkTakım ÇantalarıPikapTrambolinTuvalet KağıdıMakarna ÇeşitleriKöpek MamasıErkek KolyeOfis MobilyalarıTesettür MayoKehribar TesbihlerErkek TerlikDambılSosyal BilgilerÇim Biçme MakinesiDövmeŞofbenKemanBankYeşilçam FilmleriKapıPeluş OyuncakBüyük Beden AbiyeKimonoKutu OyunKaykaySemaverSilikon TabancasıŞapkaElektrikli MotosikletMatkapProbiyotikİnci KolyeOto TeypMeyve SıkacağıEl FeneriArmut KoltukErkek Güneş GözlüğüKek KalıbıKutu Oyunu
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sandıklar

181 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 181 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?