Dekoratif duruşuyla evinize hem şıklık hem de renk katacak sandıklar, bir yandan evinizin dağınıklığını toparlayan bir "organizer" görevi görürken diğer yandan da kapağını kapattığınız anda sehpa olarak kullanabileceğiniz muhteşem bir çözüm ortağına dönüşüyor.

Sandık Fiyatları

Eski, antika sandık fiyatları ile kıyaslandıklarında ekonomik oluşlarıyla dikkat çeken "vintage" sandıklar, biriktirmeyi ve saklamayı her zaman çok seven bireylerin, yıllar geçtikçe ortaya çıkan yer problemine çözüm sunuyor. Durağan bir nesnenin dilediğiniz yerde, dilediğiniz bir ürüne dönüşümünün en verimli hâli olarak tasarlanan sandık, ergonomik yapısıyla da evlerin ayrılmaz bir parçası oluyor. Üç farklı özelliği tek başına bünyesinde toplamış olan sandıklar, sizi üç ayrı ürüne ayrı ayrı ödeme yapma zahmetinden kurtarıyor. Sandıklar, yerleştirilen ortamın dokusuna göre özgürce karar verme olanağı sağlayan onlarca çeşit, kaliteli ve dayanıklı bir üretimle kullanım alanınızda yerlerini almak üzere sizlere sunuluyor.

Deri, metal görünümlü, rengarenk, kelebek desenli, çini desenli, kilim desenli, mesaj içerikli ya da tuğla görünümlü modelleriyle sınırsız hayal gücünüzün ayrılmaz bir parçası olan dekoratif saklama sandıkları, sıradan bir eşya gibi tek bir amaca hizmet etmiyor; aynı zamanda tek bir ürün fiyatı ödeyerek sahip olacağınız, yaratıcılığınızı geliştirebileceğiniz yepyeni üç ayrı ürünü sizlere sunuyor. Ev dekorasyonuna önem veren, zevk sahibi kişilerin evlerinde mutlaka sahip olmak isteyeceği modern sandıklarla hem eski bir geleneği yaşatabilir hem de yeni nesil, orijinal bir ürüne sahip olabilirsiniz. Sundukları yaratıcı çözümler ile evlerin baş köşelerinde yerini alacak olan sandıklar, hem hediye etmek hem de ev dekorasyonuna yön vermek için muazzam bir ürün olarak sunuluyor.

Sandık Modelleri

Geçmişten günümüze kültürel bir dekorasyon parçası olan dekoratif sandıklar, şimdi yepyeni ve modern yüzleriyle elinizin altındaki kurtarıcı olarak ortaya çıkıyor. Yaratıcı bireylerin gözdesi olacak sandıklar, eski zamanlardan bu yana evlenen genç kızların çeyizlerini yeni evlerine taşıdıkları eski, ağır sandıkların yerini alıyor. Yeni nesil gelinlerin çeyiz sandığı olarak kullanabilecekleri sandıkları dilerseniz eskiyen, dağılan hantal duruşlarıyla fazla yer kaplayan sandıklarınızla değiştirebilir; kullanmaya ya da atmaya kıyamadığınız eşyalarınızı depolamak için kullanabilirsiniz.

Çocukların uzun zamandır biriken, her an elinizin altında bulunsun istediğiniz oyuncaklarını ya da küçülen kıyafetlerini odanın renklerine uygun olarak seçeceğiniz güzel, şık bir sandıkta saklayabilirsiniz. Yıllardır biriktirilen, artık koyacak yer bulanamayan dergilerin, gazetelerin; kullanılmayan kıyafetlerin, eski cd ve kasetlerin de ortalıkta dağınık bir görüntü oluşturmasına pratik bir çözümle son verebilirsiniz.

Tamamen ihtiyacınıza göre kullanabileceğiniz dekoratif sandıklar, renk ve desen seçenekleriyle de evinize uyum sağlayacak. İster rengarenk kelebek desenleriyle evlerinizde bahar temasını vurgulayabilir; isterseniz de geleneksel çini desenleri ile odalarınızda mistik bir hava yaratabilirsiniz. Her evin dekorasyonuna ve ev sahiplerinin zevklerine uygun olarak seçebilecekleri sandık modelleri; duruşlarıyla ortamın havasını değiştiren birer sehpa olarak da kullanılabilirler. Evlerin en büyük yardımcıları olan sehpaların yerini alabilecek olan bu çok yönlü, özel sandıklar, size yepyeni bir sehpa seçeneği de sunuyor. Klasik sehpaların görevini yerine getirirken, duruşlarıyla ortama ahenk katan sandıklar, eşyalarınızı özenle saklarken üzerlerinde misafirlerinizin çaylarını, kahvelerini servis edebilme olanağını da sağlayacak. Kalabalık misafir grupları ağırlayan ve yer sıkıntısı çekenler için de önemli bir çözüm olacak "vintage" sandıklar, puf yerine de kullanılabilir; böylece oturma yeri sorununuza çözüm olabilir. Kolaylıkla klasik bir baş ucu komodini yerine de geçebilecek dekoratif sandıklar, üzerlerine baş ucu lambası ve kitapları koyabileceğiniz birer komodin işlevi de görecektir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sandıklı Bazalar

138 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Duru Çeyiz Sandıkları
  2. Hakkak
  3. Bilgiçler
  4. Zugazo
  5. Paroks
  6. Emg
  7. Demirçalı
  8. Ceyyiz
  9. Fidex Home
  10. E38
  11. Minar
  12. Mondi
  13. Çeyiz Kolim
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Renk A-Z
 5. Şekil
 6. Ebatlar A-Z
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/60003067
Başa dön