Estetik ve işlevsel tasarımları ile birçok eşyanızı derleyen bazalar, yatak odalarında konforunuzu sağlamak için sunuluyor. Yataklı ve başlıklı bazalar; çocuk odaları, genç odaları, ebeveyn odaları, misafir odaları için özel olarak hazırlanıyor. Yatağınızın ebatlarına uygun olarak seçim yapabileceğiniz pek çok model sunuyor ve yatak ile aynı boyutta ek bir sandık vazifesi görüyor.

Çeşitli markaların baza modelleri arasından ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Çocuklarınız için yeni bir oda tasarlayabilir; gençlerin beğenilerine uygun stilde bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Yeni evinizde yatak odasının vazgeçilmez konforunu elde edebilir, misafirlerinizi en rahat yataklarda yatırabilirsiniz.

Baza Fiyatları

Baza fiyatları; ürünlerin markasına, tasarımına, tasarımında kullanılan materyallere, başlıklarının stiline, boyutlarına ve kaç kişilik olduklarına göre farklılık gösteriyor. Kalite-fiyat dengesini göz önünde tutarak belirlenen fiyatlar arasında bütçenize uygun ürün çeşitlerini görebilirsiniz. Dilerseniz filtreleme seçeneklerini kullanarak kısa sürede aradığınız bazayı bulabilir, evinize yerleştirebilirsiniz. Ürünü yerleştireceğiniz odanın ölçüsüne ve kendi kullanım ihtiyaçlarınıza yönelik baza modellerine kolaylık ile sahip olabilirsiniz.

Evlerini ya da eşyalarını değiştirenler, yeni bir başlangıç yapanlar, yeni ev kuranlar için temel ihtiyaçlardan biri olan bazalar, birçok eşyayı içine sığdırabileceğiniz genişlikte sandık tasarımı ile sunuluyor. İster kıyafetlerinizi isterseniz yastık, yorgan, battaniye, nevresim ve pikelerinizi koyarak ulaşılabilir olmalarını sağlayabilirsiniz. Baza ve yatağı takım olarak alabilir ya da ayrı ayrı modelleri inceleyebilirsiniz. Başlık modellerini inceledikten sonra bazanıza uygun bir tarza sahip olanı ile takım yapabilirsiniz. Yazlık evleriniz ya da evinizdeki misafir odalarınız için farklı modelleri inceleyerek misafirlerinizi rahat bir yatakta yatırmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Baza Modelleri

Baza modelleri, farklı tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor. Özellikle çocuk ve genç odaları için tasarlanan tek kişilik baza modelleri, başlıklarının tasarımları ile çocukların severek kullanacakları bir stili yansıtıyor. Çocuk ve gençlerin sevdikleri kahramanlar, hayvan figürleri ve farklı desenlerden oluşan yatak başlıkları, odaların dekorasyonu dahilinde oldukça önemli ve etkili bir yer tutuyor. Çift kişilik baza modelleri, sadeliği yansıtan tasarımları öne çıkıyor. Bazalar arasında hareketli sisteme sahip modeller de yer alıyor. Bu türden modeller, yatağın altında yer alan raylı bir sistemin istenildiğinde yatağı yukarı kaldırması ya da sadece yarısını yukarı kaldırarak bir eğim yaratması gibi olanaklar sunuyor. Böylece siz hareket etmeden yatak sizi oturur pozisyona getiriyor.

Başlıklarda genellikle deri materyaller kullanıyor. Siyah, beyaz, kahverengi tonlarının hakim olduğu renk skalası ile çalışan markalar, çoğu dekorasyona uyum sağlayabilen tasarımlarda ürünler sunuyor. Sunta ve ahşap malzeme kullanılarak tasarlanan baza modelleri, montajında kullanılan aparatlar sayesinde de dayanıklılığı ile yıllar süren kullanım ömrünü garantiliyor. Bazalar, üzerlerindeki kapağın kolay açılabilir olması ve geniş sandık stili ile birçok eşyayı içine alabiliyor. Üzerinde yer alan yatak, konfor sağlarken başlık kullanımı ise estetik yönü ile tercih ediliyor. Ayrıca, başlıklar sayesinde yastık ve minderlerin kullanımı da önemli ölçüde kolaylaşıyor. Yaslanarak oturma ve kitap okuma ihtiyacı da göz önünde bulundurularak başlıklı modeller arasından seçim yapılabiliyor.

Bazalar, özellikle çocuk ve misafir odaları için işlevsel seçenekler oluyor. Çocukların her zaman kullanmadığı ders kitapları ve oyuncaklarını özenle saklıyor. Böylece ortada görünmesini istemediğiniz eşyaların düzenlenmesini kolaylaştırıyor. Misafir odalarında kullanımı ile misafirlerin ihtiyacı olan tüm eşyaların sandık bölümünde saklanabilmesini sağlıyor. Yastık, yorgan, pike, nevresim takımları, yedek bir battaniye, banyo havluları gibi eşyaları misafirleriniz için sandığın içine yerleştirip gerektiği zaman rahatça kullanabiliyorsunuz. Farklı modellerdeki bazaları inceleyebilir, ihtiyacınıza göre seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Yatak Odası Baza Modelleri

390 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Sanatde
  3. Ellaronia
  4. Belletto
  5. Home Shopping Mall
  6. Yıldız Mobilya
  7. Sleep Comfort
  8. Mobpazar
  9. Bengi
  10. Yataş Selena
  11. Unimet
  12. Evmonte
  13. Show
  14. Bambi
  15. Mobilyamsitelerden
  16. CHESTER
  17. DSM
  18. Ferforje
  19. Gelişim Yatak
  20. Metalia
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021326
BAŞA DÖN