Konforlu ve şık yataklar kullanırken aynı zamanda eşyalarınızı saklayabileceğiniz ekstra bir alana da sahip olmak istiyorsanız bazalar, aradığınız imkanı sizlere sunuyor. Nevresimlerinizi, kullanmadığınız mevsimlik kıyafetleri ve benzeri kişisel eşyalarınızı uygun şekilde saklayabilmenizi sağlayacak çift kişilik baza setleri ile ferah ve düzenli bir yatak odasına kavuşmanız mümkün oluyor. Set hâlinde sunulan baza, yatak ve başlıklar, yatak odanızın tasarımında sağlamak istediğiniz uyumun oluşmasına katkı sağlıyor. Uykunuzu sorunsuz bir şekilde alabileceğiniz, düzenli ve estetik bir yatak odası için seçebileceğiniz baza modelleri, özgün detaylarıyla fark yaratıyor.

Çift Kişilik Baza Fiyatları

Günün yorgunluğunu atacağınız verimli bir uyku için tercihinizi ergonomik yataklar ve pratik bir depolama alanı hâline gelebilen bazalardan yana kullanmanız yararınıza oluyor. Farklı genişlikteki modeller, rahatlık sunarken zarif renklerde tasarlanmış başlıklar ise evinize enerjik bir görüntü veriyor. Kaliteli kumaşlardan imal edilen ürünler, beyaz veya siyah renkler ile oluşturulmuş modern tasarımların yanında bej, gül kurusu ve kahverengi model seçenekleriyle de yaşam alanlarınızın çehresini değiştiriyor. Klasik ya da farklı şekillerdeki başlık dizaynları, yatak odanızın dekorasyonunda oluşturabileceğiniz yenilikçi tarzı vurguluyor.

Zevkinize ve ihtiyaçlarınıza uygun yatak odası tasarımları yapabilmenizi sağlayacak sandıklı baza, yatak ve başlık modelleri, ayrı ayrı ya da bir arada sunuluyor. Geniş iç hacmi ile yorgan, yastık veya battaniye gibi ürünleri rahatça yerleştirebileceğiniz bazalar, yaşam alanlarınıza genişlik katıyor. Metal profilden imal edilmiş modeller, uzun süre rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayacak dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor. Sağlam metal iskelete sahip baza çeşitleri, tabanda çökme oluşmasını da engelleyerek eşyalarınızı gönül rahatlığıyla saklayabilmenizi olanaklı hâle getiriyor.

Modellerine göre değişen çift kişilik baza fiyatları ile farklı özellikleri bir arada sunan ideal bir yatağa sahip olmanız kolaylaşıyor. Yatak odanızda fazladan saklama alanı sağlayacak baza, yatak ve başlık modelleri; dayanıklı ve kolay kullanım imkanı veren mekanizmalarıyla göz dolduruyor. Rahat ve güvenli bir şekilde açıp kapatabilmenizi sağlayacak kendinden "stop" özellikli amortisör ve makas sistemlerine sahip sandıklı bazaları seçmeniz, eşyalarınızı rahat bir şekilde yerleştirebilmenize olanak tanıyor.

Çift Kişilik Baza Modelleri

Her zevke hitap edecek modellerin yanı sıra yuvarlak baza çeşitleri de farklı tasarımlarıyla ilgi çekiyor. Elektrikli motoruyla değişik şekillerde kullanılabilme imkanı sunan bazalar da kumanda ile kontrol edilebilme özelliğiyle beğeni topluyor. Klasik ya da modern çizgilere sahip bazalar, fonksiyonellikleri ile evinizin derli toplu görünmesine katkı sağlıyor. Yatakla birlikte ya da yataksız olarak sahip olabileceğiniz bazalar ile yatak odalarınızda ferah bir atmosfere kavuşmanız da mümkün hâle geliyor. Özellikle bol eşyalı ya da küçük ebatlardaki yatak odalarında tercih edilebilecek çift kişilik bazalar, eşyalarınızı özgürce saklayabilme imkanı sunuyor.

Evinizin dekorasyonuna şıklık katarken işlevsel yönden de kolaylık sağlayacak çift kişilik baza modelleri ile birlikte sahip olabileceğiniz yatak ve başlıklar, uyku veriminizi artırmanıza yardımcı oluyor. Farklı renkleri ve elegant tasarımları ile öne çıkan baza çeşitlerinde düzenli bir şekilde muhafaza edeceğiniz eşyalarınız sayesinde dolaplarınız rahatlıyor. Sağlam mekanizmalarıyla yoğun kullanım alışkanlıklarınıza ayak uydurabilecek çift kişilik bazalar, işlevlerini uzun süre başarıyla sürdürüyor. Başlık ve yatağıyla birlikte gereksinimlerinizi karşılayacak setler hâilnde sunulan modeller ile yatak odanızdaki diğer mobilyalara ahenk katabilmeniz mümkün oluyor.

Yatak odanızdaki mobilya ve nevresimler ile uyumlu renklerde seçeceğiniz beyaz ya da koyu renkli bazalar, evinizin konseptini tamamlıyor. Düzenli bir yatak odasına sahip olmanız için gereken birçok özelliği barındıran bazalar, başlık ve yatakla birlikte sunularak yaşam alanlarınızda uyumlu bir görüntü yakalayabilmenize olanak tanıyor.

Çift Kişilik Bazalar

87 ürün var
 1. Markalar
  1. Hepsiburada Home
  2. Sanatde
  3. Belletto
  4. Derman Yatak
  5. Home Shopping Mall
  6. Show
  7. Bengi
  8. Unimet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/60002028/18021299/18021301/18021326/60007491
BAŞA DÖN