Takı/Makyaj Dolapları

Son yılların dekorasyon trendleri arasında yer alan takı makyaj dolap ürünleri, özellikle genç kadınların tercihi oluyor. Yatak odaları ve genç odalarında kendine yer bulan tasarımlar, şık modelleri ile hol ve giyinme odalarının da aranılan mobilyaları arasında yer alıyor. Farklı renk ve modelde çeşitleri yer alan ürünler, kullanışlı özellikleri ve şıklıkları ile de tercih ediliyor.

Takı Makyaj Dolap Fiyatları

Takı makyaj dolap fiyatları, ürün materyallerine göre farklılık gösteriyor. Dolapların boyutları, garanti süreleri, askı satıları, ayaklı veya monte edilebilir oluşları, firma tarafından verilen montaj desteği gibi unsurlar da fiyat belirlenirken kıstas oluşturuyor.

Dolaplar, genellikle ceviz, kiraz ve masif ağaçlardan imal ediliyor. Cila ve vernik taşıyan ürünler, sade kaplamalardan daha yüksek fiyatlardan alıcı buluyor. Dolapların kulplarında kristal, plastik ve metallerden destek alınabiliyor. Yalnız ana ham madde değil; aksesuar materyal bilgileri de fiyat değişimine neden olabiliyor. Aynı modelin farklı renkleri arasında da makas açılabilirken, iç raf tasarımlarının farkları, etiketlerde değişiklik yaratıyor. Boyutları daha küçük olan ürünler, genellikle daha düşük fiyatlarla alıcı bulurken, el işçiliği detayı bulunduran tasarımların pahalı olması normal karşılanıyor. Kimi tasarımlar, puf ve şifonyer de bulunduruyor.

Set halinde tasarlanan mobilyalar, tekli ürünlerden daha pahalı olsa da tek tek alınan ürünlerin toplamından daha uygun bir alternatif olabiliyor. Çekmeceli modeller, daha pahalı olarak sınıflandırılırken masalı ve ferforje kullanılmış seçenekler de sade tasarımların yanında daha yüksek fiyat taşıyan etiketler bulunduruyor. Tasarımların kilit taşıyıp taşımaması, gizli bölmelerinin yer alması, değerli mücevher saklamaya uygun güvenlik önlemleri bulundurması da fiyat seviyesinde önem arz ediyor. Kullanıcıların ürünler arasında seçim yaparken tüm bu özellikleri değerlendirilerek fiyat karşılaştırmasında bulunması öneriliyor. İki veya üç ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitenin "karşılaştır" özelliğinden faydalanılarak seçim yapmak kolaylaşıyor.

Takı Makyaj Dolap Modelleri

Takı makyaj dolap modelleri arasında duvara asılan, ayaklı veya masa üstü çeşitler yer alıyor. Modeller, genellikle ön kapakta yer alan bir ayna ile tamamlanırken, dolapların iç kısmı da farklı takılar için çeşitli askı ve raflarla süsleniyor. Yüzükler için sünger delikler, kolyeler için uzun askılar; gözlük, parfüm gibi ürünlerin yerleştirileceği geniş raflar bulunduran dolaplarda sallantılı küpeler için de özel alanlar yer alıyor. Makyaj dolaplarında fırça koymak için de uygun alanlar ayrılıyor. İhtiyaca göre alternatiflerin yer aldığı kategoride, kimi ürünler, fular ve şalların asılabileceği bölümler taşıyor. Ayaklı ve masa üstü modellerin kiminde çekmeceler de tasarıma renk ve işlevsellik katıyor.

Genellikle tasarımın en altında, ayak kısmında bulunan çekmecelerin genişliği ve boyu, ürün opsiyonlarına göre farklılık gösteriyor. Takı dolapları, ahşap üzerine kaplama ile tasarımını tamamlarken renk çeşitleri arasında kırmızı, beyaz, siyah ve kahverengi gibi diğer mobilyalara uyum sağlayabilecek seçenekler öne çıkıyor. Makyaj dolapları; küçük raflarında far, allık, pudra gibi farklı makyaj malzemelerinin yerleştirilmesi için uygun alanlar sunuyor. Dolapların içinde küçük takı ve tokaların konulacağı kısımlar da göze çarpıyor. Ürünler temizlenirken ıslak ve kuru bezlerden yardım alınabiliyor. Kolaylıkla temizlenen modeller, modern dekorasyondaki evlerin vazgeçilmezi oluyor.

Ürünler, farklı amaçlar için de değerlendirilebiliyor: Antre bölümlerine yerleştirilen dolapların kolye alanlarına anahtarlıklar asılabilirken, şal bölümleri de çekecek ve şemsiyeleri yerleştirmek için kullanılabiliyor. Karışan kolyeler, kaybolan küpeler ve yer bulunamayan yüzüklerden sıkılanların imdadına yetişen mobilyalar, kolay taşınabilir özellikleri ile de beğeni topluyor. Odalardaki karışıklığı ortadan kaldırmaya büyük ölçüde yardımcı olan ürünler sayesinde arzu ettiğiniz düzeni yakalamanız mümkün oluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Takı Makyaj Dolapları

189 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 189 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?