Tek Banyo Paspası

Tek Banyo Paspas

Banyo paspas modelleri, ayakları soğuk ve nemden korurken aynı zamanda banyolarda dekoratif bir görünüm oluşturmaktadır. Islak ayakların da kurutulması ve suyun emdirilmesi için banyo paspaslarından yararlanılmaktadır. Duş ya da küvetten çıktıktan sonra kaymayan paspaslar, kayma olasılığını en aza indirir. Banyo paspasları yumuşak dokulularıyla duştan sonra iyi hissetmenize yardımcı olur. Bunun yanı sıra, paspaslar, nemi emerek ayakların çabuk kurumasına olanak sağlar. Böylece banyo dekorasyonunuza da uygun olan şık paspasları kolaylıkla tercih edebilirsiniz. 

Hızla kuruyan, uzun ömürlü ve emici paspaslar, çamaşır makinelerinde de rahatlıkla yıkanabilmektedir. Banyo paspası modellerini tercih ederken, banyonuza en uygun görüntü ve dokuda olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Erişilebilir olan banyo paspas fiyatları ile ev dekorasyonunuza uygun olan ürünü tercih edebilmeniz mümkündür. 

Tek Banyo Paspası Nasıl Seçilir? 

Banyo paspas modelleri, takım veya tekli olarak satışı sağlanan ürünlerdir. Genellikle, klozet takımı şeklinde de bilinmekte olan paspas takımları, ikili ya da üçlü parçalardan imal edilmektedir. Tekli olan paspas tasarımlarında ise klozet paspasları yer almaz. Çünkü tek parçadan oluşan ürünler olarak satışa sunulurlar. Bu ürünleri tercih ederken, aranacak ilk özellik ise düşme veya kayma riski oluşturmamasıdır. Banyo paspas kaydırmaz özelliklerle de satışa sunulmaktadır. Bu paspas türleri, güvenli bir zemin meydana getirmek için duştan ya da banyodan çıktıktan sonra, vücuttan inen suları çekmektedir. 

Çoğu banyo paspas takımı zeminlerde en iyi koruma işlemini zaman zaman sağlayamazlar. Bu korumayı paspasların sağlayabilmesi için taban bölümlerinin kaymaz bir yapıya sahip olması gerekir. Banyo paspası modelleri arasında bazı kaymaz ürünlerde daha iyi yapışma özelliği bulunur. Bu yapışma özelliği için vantuzlar kullanılmıştır. Dokumalı yapıda olan paspas modelleri ise ayaklarınızın sıcak ve yumuşak bir yüzeyde olmasına yardımcı olur. Özellikle, soğuk havalarda zeminlere basmaktan rahatsızlık hissi duyan bireyler, bu paspasları kullanmalıdır. Banyo paspasları çeşitleri, boyutları, malzemeleri banyo ölçülerine uygun olmalıdır. Banyonuza en uygun olan paspasları tercih etmek için bazı üretim özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Banyolara uygun olarak tasarlanan paspaslar, zeminlerin olmazsa olmaz aksesuarları arasında yerini alır. Aynı zamanda, rahatlığı, işlevselliği ve şıklığıyla da ev dekorasyonunuza uyum sağlar. 

Tek Banyo Paspas Özellikleri Nasıl Olmalı?

Banyo takımı paspas modelleri, oldukça geniş bir ürün skalasına sahip ürünlerdir. En fazla tercih edilen paspaslar arasında, mikro fiber, pamuk, polyester, bambu gibi dokuma seçenekleri vardır. Örneğin, sentetikten üretimi yapılmış olan paspaslar hızlı kuruma ve sağlamlığıyla büyük avantajlar sağlar. Diğer yandan üretim malzemelerinin emiciliğinin fazla olması gerekir. Banyo paspas yuvarlak formlu ürünler, her banyo tipine rahatlıkla uyum sağlayacak ürünlerdir. Pamuktan imal edilmiş olan banyo paspasları, yüksek su emiciliğine sahip olan ürünlerdir. Aynı zamanda, yumuşak dokuları sebebiyle popüler olan paspas çeşitlerinden bir tanesidir. 

Banyo paspası yuvarlak şekilli ürünler, son zamanlarda en fazla tercih edilen modellerden bir tanesidir. Özellikle, ahşap banyo paspasları da sık sık duş almaktan hoşlanan aileler için oldukça uygundur. Ahşap malzemeli paspaslar, genel olarak bambulardan imal edilir. Bu paspaslar, hızla kuruma eğilimi içindedir. Bunun yanı sıra, malzemelerin kaygan yapısı sayesinde, ahşap paspaslar alırken kaymaz tabanlı olduğundan emin olmalısınız. 

Tek Banyo Paspası Modelleri

Banyo paspası plastik, ahşap, sentetik, pamuk ve benzeri farklı malzemelerden tasarımı yapılır. Kare, dikdörtgen ve yuvarlak paspaslardan hayvan figürlerine kadar özel tasarımlı ürünler vardır. Ayrıca 2 li banyo paspası ise büyük banyolar için tercih edebileceğiniz modellerdir. Sınırsız renk skalası ve desenler ile tasarlanan şık banyo paspası ev dekorasyonunuzla uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda, tarzınıza en uygun şık paspas modellerini uygun fiyat aralıklarıyla satın alabilirsiniz. 

Nötr banyo dekorasyonları oluşturmak için mat görünümlü modeller de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, banyo paspası gri, turuncu, sarı gibi dikkat çekici renklerden de yardım alabilirsiniz. Eğer banyonuzda spa merkezi havası oluşturmak veya marine temasını ortaya çıkarmak istiyorsanız ağaç, yarka, çakıl taşı gibi desenlere sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Özellikle, banyo paspas plastik modeller arasında, feminen hatlara sahip seçenekleri bulabilirsiniz. Ayrıca çiçek desenli pastel renklere sahip olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Son zamanların modası olan okyanus ferahlığını yaşamak için mavi ve yeşil tonlu paspas modellerini satın alabilirsiniz. 

Banyo Paspası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Banyo paspas tekli, 2’li ve 3’lü modeller şeklinde imal edilmektedir. Banyo ölçülerine uygun olarak, kare, yuvarlak, dikdörtgen ya da soyut şekillerden ürün tercihi yapabilirsiniz. Orta boyutlu banyolar için 2 li banyo paspasları oldukça uygundur. Banyo alanlarının iyi ölçülüp ayarlanması gerekmektedir. Bu ölçümleri ise bir metre yardımıyla yapabilmeniz mümkündür. Genellikle, 40*60 arası paspaslar, tipik olan duşa kabin ve lavabolar için uygun ölçülerdir. Ancak ölçüleri, 60*100 arası olan ürünler ise büyük paspas modelleridir. 

Normal boyutlarından daha küçük olan paspaslara sahip olduğunuzda, banyonuzda çok fazla açık alan kalacaktır. Dolayısıyla tercih edeceğiniz paspastan gerekli faydayı alamayabilirsiniz. Bu nedenle, büyük banyolar için banyo paspas 3 lü modelleri tercih etmelisiniz. Benzer şekilde, çok büyük olan paspaslar da küçük banyolarda kullanıldığında kötü bir görünüm ortaya çıkabilir. Bu nedenle, banyonun büyüklüğü paspas kullanımı üzerinde etkili olmalıdır. 

Banyo Paspası Fiyatları

Banyo paspasları, farklı malzeme, işçilik ve materyallerden imal edilmektedir. Aynı zamanda, bu ürünlerin tasarım şekli de birbiri içinde değişkenlik gösterir. Banyo paspası beyaz, siyah ya da alacalı renklerde olabilen ürünlerdir. Bu banyo malzemelerinin, renklerinin yanı sıra dokuları ve kullanılan işçilikler de fiyatlar üzerinde etkilidir. Banyoda kullanılan paspasların kaliteli oluşu da fiyata yansıyan bir durumdur. Ürün kalitesini ise markasından ve üretimde kullanılan işçilikten rahatlıkla anlayabilirsiniz. 

Teknolojinin gelişimiyle birlikte, marjinal tasarımlı paspaslar da vardır. Bu ürünler arasında; 3 boyutlu banyo paspası modelleri yer almaktadır. Ürünün farklı bir işçilikle imal edilmesi, fiyatlarının diğer ürünlerden farklı olmasına neden olur. Aynı zamanda, tekli, çiftli ya da üçlü paspaslar da farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Çünkü setli olan ürünler, her zaman fiyat olarak daha yüksek oranlarda satışa sunulur. Bununla birlikte, hızlı kuruyan ya da kullanım ömrü uzun olan paspaslar da satış fiyatı olarak daha yüksektir. Seçenekler arasında yer alan paspas modelleri, uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulmaktadır. Kampanyalı ve bütçe dostu olan banyo paspası modellerini satın alabilirsiniz. 

Banyo Paspası Nasıl Seçilir?

Banyo paspasları, satın alırken kullanım alanları ve banyo dekorasyonuna bağlı olarak paspas tercihi yapabilirsiniz. Aynı zamanda, ev dekorasyonunuza uygun bir seçim yapmak, sizi daha iyi hissettirecektir. 

Banyo Paspası Ölçüleri Nelerdir?

Banyo paspasları, farklı boyuttaki banyolar için tasarlanan seçeneklere sahiptir. Genel olarak paspaslar, 60*100, 50*60, 50*80, 80*140 ve 45*50 ölçü seçenekleriyle satışa sunulur. Bu ölçüleri ise banyo boyutunuza uygun olarak tercih edebilirsiniz. 

Banyo Paspası Nasıl Olmalıdır?

Banyo paspasları, genel olarak boyut, malzeme, renk ve dayanıklılık bakımından kaliteli olmalıdır. Banyodaki dekorasyona da uyumlu olan ve kaymayan özelliklere sahip paspas modelleri tercih edilmelidir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tek Banyo Paspas Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Masoffy
Yaci Shop
Chilai Home
Monnhein
Chakra
İrya
Bluenity
Baveno
Leipae
İsg Store
English Home
Paspas Yap
Marks & Spencer
Kewendashiye
Weichuang
IKEA
Eco
Cotton Box
Tropik Home
Karaca Home
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?