Modern ev dekorasyonu içerisinde aydınlatma ürünleri pek çok yerde kendisine yer bulur. Salon, yatak odası, çocuk odası veya antre gibi her alanda kullanılabilecek dekoratif aydınlatma ürünleri bulunduğu gibi ev içerisindeki kapalı dolap benzeri alanlar için üretilen özel aydınlatmalar da bulunur. Evinizde kendinize özgün bir dekor yaratmak ve tarzınızı yansıtmak için birbirinden farklı pek çok dekoratif aydınlatma ürünü kullanabilir ve zevkinize uygun seçeneklerle evinizi dilediğiniz gibi aydınlatabilirsiniz. Şerit led aydınlatmalar, içerdiği pek çok farklı tarzla özellikle geceleri loş ve dikkat çekici bir görünüm yaratır. Farklı tasarım fikirleri için de kullanışlı oldukları gibi değişik boyut ölçüleriyle de her isteğe uygun bir ürün bulmak mümkündür. Başucunuzda veya çalışma masanızda kullanmak istediğiniz masa lambaları da dekoratif aydınlatmalar içerisinde önemli bir yer tutar.

Işığın Çizgisini Yaratan Led Aydınlatmalar

Ev dekorasyonunda önemli bir yer tutan aydınlatma ürünleri içerisinde led ışıklar, önemli bir çeşitlilikle sizlere pek çok tasarım imkânı sunar. Küçük ampullerin ardı ardına bir şerit üzerine dizilmesi ile üretilen led ışıklar, belirli bir alanın öne çıkmasına imkân sağladığı gibi tüm odaya da loş bir ışık sağlar. Gökkuşağı, kelebek, kar tanesi, mandal veya şişe kapsülü olarak dizayn edilen led ışıklar onlarca farklı tasarımdan bazılarıdır. Aileniz veya sevdiklerinizle fotoğraflarınızın bulunduğu bir köşeyi aydınlatmak için led ışıkları kullanabilirsiniz. Ayrıca ayna, kütüphane veya yatak gibi mobilya ürünlerini dekoratif bir şekilde aydınlatmak için de led ışıklar oldukça kullanışlı ve hoş bir seçenektir. Düz şerit hâlinde led ışıklar bulunabildiği gibi ağ şeklinde tasarlanan çeşitleri de bulunur. Farklı tasarım fikirlerine eşlik edebilecek ağ ledler özellikle duvar dekorasyonunda kullanılabileceği gibi veranda benzeri alanlarda da kullanımı gerçekleştirilir.

Dekoratif Masa Lambaları

Dekoratif aydınlatmalar içerisinde masa lambaları, özgün tasarımlarla önemli bir yer tutar. Himalaya tuzu veya ahşap gibi doğal ürünlerin tasarımına eşlik ettiği lambalar bulunabildiği gibi farklı ışık seçenekleri ve özellikleriyle pek çok teknolojiyi içinde barındıran masa lambaları da bulunur. Üzerine dilediğiniz metni yazabileceğiniz bir masa lambası bulunabildiği gibi ay tasarımında veya 3 boyutlu tasarımlar içeren bir ürün de bulmanız mümkün. Tüm bu çeşitlilikler içerisinde sizi en çok yansıtan ürünü bulabilir ve geceleri iç açıcı bir aydınlatmanın keyifli bir deneyimine ulaşabilirsiniz. Küçük yaştaki çocuğunuz veya bebeğiniz için de üretilen özel gece lambaları bulunur. Çeşitli ses ve görsel efektler içeren bu gece lambaları çocuğunuzun odasında daha rahat uyumasını sağlayarak onlara bir renk şöleni yaşatır.

Akıllı Ev Aydınlatmaları

Aydınlatma ürünlerinde, üzerindeki tek bir düğmeyle kullanımı yeterli bulmayanlar için üretilen kumandalı veya dokunmatik pek çok farklı ürün bulunur. Işığın rengini, şiddetini veya süresini ayarlayabileceğiniz ürünler bulunur. Örneğin şerit ledler üzerinde kontrol sağlayabileceğiniz ürünler bulunduğu gibi uzaktan kumandalı spot lambalar veya dokunmatik dekor duvar aydınlatmaları da bulunur. Hareket sensörlü lambalar ise özellikle geceleri ev içerisinde güvenli bir kullanımı beraberinde getirir.

Dekoratif Tavan Aydınlatmaları

Odanızın genel ışık ihtiyacını karşılayan tavan aydınlatmaları da bir çok dekorasyona eşlik eder. Asma tavan ürünler farklı dizaynlara ev sahipliği yapabildiği gibi, sarkıt lambalar da bulut veya ahşap tasarımlar içerebilir. Loş ışık sağlayan led veya duvar lambalarının ışık yoğunluğu yetmediği yerlerde kullanacağınız tavan aydınlatmaları, odanızda yaratmak istediğiniz dekoru ve tarzı tamamlayarak sizlere hoş bir aydınlanma deneyimi yaşatır.

Dekoratif aydınlatma ürünleri yüzlerce çeşitlilik içerir. Bu çeşitlilik içerisinde tarzınızı yansıtan ürünleri bir an önce belirleyin! Evinizin her alanında kullanabileceğiniz aydınlatmaları hepsiburada.com ayrıcalığı ile edinebilir ve keyifli bir aydınlanmanın tadına hemen varabilirsiniz!

 Şerit ledler hangi güç kaynağıyla çalışır?

 Şerit ledlerde genellikle 220v priz tercih edilmekle birlikte, küçük boyutlu modellerde pilli seçenekler de bulunur.

 Kaya tuzundan imal edilen dekoratif lambalar sağlığa zararlı mıdır?

 Tuza ve tuzun içerdiği maddelere yönelik bir alerjiniz yoksa eğer sağlığa herhangi bir zararı yoktur.

 3D veya 3 boyutlu gece lambaları her açıdan aynı mı görünür?

 3D gece lambaları düz bir cam veya plastik zemine, belirli bir açıdan bakılınca şekli net olarak görebileceğiniz bir tasarımla çizilirler.


  • Aydınlatma Ürünleri Nasıl Çalıştırılır?

  • Kablolarıyla enerjiyi gövdelerinde yer alan tüm noktalara ileten lamba setleri elektrik enerjisiyle çalışır. Bu enerjiyi priz bağlantısıyla alabilen aydınlatma ürünleri olduğu gibi çeşitli ebatlardaki pillerle çalışabilen lambalar da bulunur.
  • Estetik Bir Dekor Oluşturmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  • Aydınlatma ürünleriyle estetik bir dekor yaratabilmek için ürünleri kullanacağınız alanların fiziksel özelliklerini göz önüne almanız gerekir. Dar alanlarda ince ve küçük lambaları tercih edebilirsiniz. Geniş alanlarda ise uzun kablolara sahip ve renkleriyle canlılık yaratan LED lambaları estetik bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • Dekoratif Bir Aydınlatma Nasıl Yapılır?

  • Dekoratif aydınlatma oluşturmak için renkleri ve uzunluklarıyla kullanışlılık yaratan lambalardan yararlanabilirsiniz. İnce ve kalın lambalar LED ışık teknolojisinden yararlanarak bulundukları ortamı daha aydınlık ve parlak hale getirerek dekor yaratır.
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dekoratif Aydınlatma

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 8237 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003201/60002660