Yılbaşı hediyeleri zamanı yavaş yavaş gelmeye başladı. Hediyelerin yanı sıra yılbaşı ağaçlarınızı, mekanlarınızı ya da açık alanlarınızı çok daha dinamik ve eğlenceli bir hale getirmeye hazırlanan yılbaşı aydınlatmaları, farklı ışık oyunları ile konuklarınızı mest etmenize yardımcı oluyor. Görselliğe önem veren ve yılbaşını çok daha coşkulu bir hale getirmek isteyen kişiler için geniş bir ürün yelpazesinde sunulan ürünler, aynı zamanda farklı fonksiyon seçenekleri ile dikkat çekiyor.

Farklı ışık şovları elde etmenizi sağlayan birbirinden farklı modlara sahip yılbaşı aydınlatmaları, kesikli, aynı anda ya da sıra ile yanarak, yeni yıl dekorasyonunuzu tamamlıyor. Farklı süslemeler, konfetiler ve suni kar püskülleri ile birlikte kullanabileceğiniz aydınlatmalar, çok amaçlı bir kullanım sunuyor. Mağazalarda, alışveriş merkezlerinde ya da açık alanlarda kullanıma uygun olan ürünler sayesinde, kişisel zevkinizi dilerseniz işyerlerinize de yansıtabilir, yılın en güzel zamanının coşkusunu herkesle paylaşabilirsiniz.

Sarı ya da beyaz ışık küreleri sayesinde aydınlatma özelliğine sahip aydınlatma ürünleri, ışık haznelerinin farklı kullanımları ile de dikkat çekiyor. Kalp, kar tanesi ya da disko topu gibi farklı hazneler ile süslenmiş modeller sayesinde dekorasyonunuza eşsiz bir dokunuş yapabilir, atmosferi gece boyunca değiştirebilirsiniz.

Cihaz ile birlikte gelen entegre düğmeler sayesinde ışıklandırmalarınıza istediğiniz şekilde yön verebileceğiniz yılbaşı aydınlatmaları, beraberinde farklı konseptleri de bir arada getiriyor. Organizasyonunuzun ya da partinizin temasına göre ışık ayarlamalarınızı değiştirebilir, misafirlerinize unutulmaz bir gün hazırlayabilirsiniz. Daha dinamik ve eğlenceli bir ortam yaratmak için yararlanabileceğiniz hızlı ve hareketli ışık sıralarını kullanabileceğiniz gibi, atmosferinize romantik bir hava katmak için yavaş bir şekilde kararan ve tekrar aydınlanan fonksiyonlarını kullanabilirsiniz.

Özellikle yılbaşı ağacı süslemeyi seven kişiler için farklı kablo renkleri ile gelen modeller, süslemelerinizi çok daha gerçekçi bir hale getiriyor. Yeşil kablolar ile hazırlanmış özel yılbaşı ağaç aydınlatması ürünleri, ağacınızın süslemesi ile kusursuz bir uyum içerisinde çalışıyor. Aydınlatma yaptığı zaman gereksiz kablo görüntüsünü ortadan kaldıran yeşil kablolu ürünler sayesinde, süslemelerinizi kusursuz bir şekilde sergileyebilir, eğlenceli bir kullanım elde edebilirsiniz.

Pirinç kaplama ile kaplanmış renkli yılbaşı aydınlatmaları, özellikle çok daha renkli ve cıvıl cıvıl bir dekorasyon elde etmenize yardımcı oluyor. Karışık renk seçeneğine sahip olan modeller, aynı zamanda yanış sıraları ile de misafirlerinize ilgi çekici bir görünüm oluşturuyor. Dalgalı, sabit ya da sıralı olarak yanma modlarında kullanabileceğiniz ürünler sayesinde, odalarınızı, yaşam alanlarınızı ya da çam ağaçlarınızı rahatlıkla süsleyebilir, farklı kullanım şekilleri elde edebilirsiniz.

Kullanım amacınıza göre değişiklik gösteren yılbaşı aydınlatma ürünleri, farklı ampul seçenekleri arasından da seçim yapmanızı sağlıyor. Gerek dekore edeceğiniz yerin ya da objenin uzunluğuna gerekse partinizin temasına göre farklı lamba adetleri ile gelen modeller, aynı zamanda uzunlukları ile de geniş bir seçenek sunuyor. Kullanmak istediğiniz yere göre farklı ampul adetlerine sahip modelleri tercih edebilir, kablo uzunluklarını inceleyebilirsiniz.

Gecenin ilerleyen saatlerinde partinizin ya da eğlencenizin dozunu her zaman canlı tutacak aydınlatma ürünleri, misafirlerinizi farklı ışık oyunları ile mest edebileceğiniz yapıları bir arada sunuyor. Tüm ışıkları kapattığınızda ve yalnızca yılbaşı aydınlatma ışıklarınızı açtığınızda oluşacak görüntüyü keyifle izleyebilir, ışıkların dansını dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz.

Kullanım alanınıza ya da ihtiyacınıza göre iki farklı ışık teknolojisi ile donatılan modeller, seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Çok daha canlı ve parlak bir ışık yayan LED lambalı modeller, aynı zamanda yılbaşı topları gibi nesnelerinize hareketli bir hava katıyor. Gözü yormayan ve loş ışık yayan pirinç lambalı yılbaşı aydınlatma ürünleri ise, mekanınıza çok daha romantik ve doğal bir görünüm kazandırıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yılbaşı Aydınlatma

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1125 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60004335/60003891