Yılbaşı hediyeleri sezonunun vazgeçilmez dekorasyonları arasında yerini alan çam ağaçları için özel üretilmiş yılbaşı ağacı süsleri, renkli ve eğlenceli tasarımlar ile beğeninize sunuluyor. Yuvarlak ve parlak bir malzeme ile kaplanmış top şeklindeki süslerden, küçük muffin kalıplarına kadar geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan yılbaşı ağaç süsleri, bu özel günü çok daha anlamlı ve eğlenceli geçirmenize yardımcı oluyor. Dekorasyonunuza ya da kişisel zevkinize göre yılbaşı ağacınızı dilediğiniz gibi süsleyebilir, göz kamaştırıcı bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı ağacınızın en tepesini süsleyecek biblolar, bu özel güne tasarlanmış Noel Baba ya da melek figürleri ile dikkat çekiyor. Dekorasyonunuzu kusursuzlaştıracak ve süslemenizi tamamlayacak yılbaşı ağacı tepe ürünleri, aynı zamanda kişiliğinizden bir parçayı da dekorasyonunuza yansıtmanıza olanak sağlıyor. Bu sayede hem misafirleriniz hem de aileniz için benzersiz bir süsleme yapabilir, yılbaşı coşkusunu doyasıya kutlayabilirsiniz.

Kış aylarının ruhunu ve yılbaşının sevincini çok daha rahat bir şekilde yansıtmanızı sağlayacak suni kar paketleri, hem ağacınızı hem de ağacınızın etrafını çok şık bir şekilde dekore etmenizi sağlıyor. Beyaz plastik malzemeler kullanılarak küçük kar tanecikleri görüntüsü verilmiş suni karları, hem ağacınızın dalları arasına serpiştirebilir hem de süslemelerinizin üzerine ince bir tabaka şeklinde dökebilirsiniz. Özellikle doğru bir ışık kullanıldığında çok daha göz alıcı bir görünüm elde etmenizi sağlayacak suni karları, simli kar tanesi yılbaşı ağacı süsleri ile bir arada kullanarak, çok daha dinamik bir dekorasyon yapabilirsiniz.

Noel Babalı, damla ışıklı ya da inci dekorlu aydınlatma ürünleri, yılbaşı ağacınızı baştan sona sarıyor. Farklı aydınlatma fonksiyonları ile donatılmış yılbaşı ağacı ışıkları, LED ışık kaynağı sayesinde ağacınıza parlak ve dinamik bir görünüm kazandırıyor. Kesikli, yavaş aralıklarla ya da hızlı aralıklarla ayarlayabileceğiniz aydınlatma süsleri, aynı zamanda farklı ışık yayma özellikleri ile beğeni topluyor. Tercihinize ya da ağacınızın büyüklüğüne göre farklı adetlerde ışıklandırma süslerini kullanabilir, dekorasyonunuzu düzenleyebilirsiniz.

Ağacınızın dallarını süsleyebileceğiniz ve her bir dalında farklı bir konsept oluşturabileceğiniz asma süs setleri, şirin ve eğlenceli motifleri ile dikkat çekiyor. Kardan adam, Noel Baba ya da çam ağacı desenleri ile hareketlendirilmiş karton motiflerin, renkli ipler ile bir arada kullanıldığı asma süs setleri, özellikle yılbaşı ruhunu sonuna kadar yaşamak isteyenler için farklı bir deneyim sunuyor.

Saatler tam 12’yi vurduğunda ya da eğlencenin dozunu arttırmak istediğinizde kullanabileceğiniz hazır konfeti paketleri hem misafirleriniz hem de aileniz için vazgeçilmez dakikalar sunuyor. Çam ağaçları, minik kalpler, yeni yıl şekerleri, kar taneleri ve Noel Naba çorapları gibi farklı desenleri bir arada sunan yılbaşı konseptli konfeti çeşitleri, aynı zamanda çok yönlü bir kullanım sunuyor. Yılbaşı ağacı süsü olarak da kullanabileceğiniz modelleri, dilerseniz partinizin atmosferini hareketlendirmek için de kullanabilir, misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

Kozalak, çelenk ya da minik Noel Baba figürleri, ağacınızın her dalında eşsiz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Noel babanın vazgeçilmez yardımcıları elf figürleri ve ren geyiği motifleri ile de hareketlendirilmiş küçük aksesuarları ağacınızın dalları arasına saklayabilir, özellikle çocuklarınız için eğlenceli bir oyun hazırlayabilirsiniz.

Yeni yıl coşkusunu yılbaşı ağacının dışarısına taşımak isteyenlere özel olarak üretilmiş dev poster ya da duvar kaplama çeşitleri, mekanlarınızı kusursuz bir yılbaşı ortamına hazırlıyor. Hem yeni yılın gelişini hem de kış aylarının güzelliğini bir arada yansıtan dev poster ve duvar kaplamaları sayesinde, yeni yıl sezonunu çok daha neşeli bir şekilde kutlayabilir, evinizde unutulmayacak bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yılbaşı Ağaç Süsleri

HepsiLojistik Ürünleri
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 2464 ürün
DSACategoryId/60002028/18021300/60004335/60005020