2016 tılbaşı geliyor, sepetler hazır mı?;Yılbaşı kutlamalarının bir klasiği haline gelmiş olan yılbaşı sepetleri, anlaşılan bu yıl da yine vazgeçilmez olacak. Yılbaşı sepetlerinin çok sevilmesinin sebeplerinden en önemlisi şüphesiz her cebe uygun olması ve içinde çok çeşitli, kaliteli ürünlere yer verilmesi. Öte yandan yılbaşı sepetleri tasarımlarıyla da evlerin süsüne süs katıyor, cazibeli görünümleriyle yılbaşı iştahını artırıyor.Yılbaşı sepetlerinde neler var? Neler yok ki! Bazı yılbaşı sepetleri hijyenik ürünleri barındırıyor ve titiz arkadaşlara yılbaşı hediyeleri olarak hediye  edilebilecek en kıymetli ürün haline dönüşüyor. Mesela bu tip sepetlerde lavanta çiçeği işlemeli havlular, banyo keseleri, hediyelik sabun setleri, cam bardak, safran kolonyası, küvetler için özel keseler ve vanilyalı, damla sakızlı, mandalinalı lokumlar yer alıyor. Ayıcıklı ya da noel baba figürlü tasarımlara sahip yılbaşı sepetlerinde yılbaşı kasesi, renkli havlu, kolonya, mum, sabun gibi ürünler bulunuyor. Günümüzde ev dekorasyonunda mumlara verilen önem gün geçtikçe artıyor. Bazı yılbaşı sepetleri de hazırlık aşamasında bunu değerlendirmiş gibi görünüyor. Bu yılbaşı sepetlerinde limon kolonyası, cam bardak mum, şampanya kokulu şeffaf bardak mum, sabun ve lokum bulunuyor.

Hepsiburada.com’da sevdiklerimiz için kalıcı ve evlerinde daima kullanabilecekleri ürünlerle dolu bir yılbaşı sepeti bulmak da mümkün. İçinde turkuaz renklerde Fatma’nın Eli duvar süsü, kesme kolonya, draje çikolata, yılbaşı süsleri ve tebrik kartlığı bulunan bu sepetler de son derece favori. Bunun dışında içinde bej renkli havlu, şans getirmesi için kırmızı renkte bir at nalı, kolonya, dekoratif sabun, cam içi banyo tuzu, draje, yılbaşı süsleri ve noel babalı mum bulunan yılbaşı sepetlerini de bulmak mümkün. Yılbaşı sepetlerinin bu yıl harika tasarımlara sahip olmaları dikkat çekiyor. Yılbaşın renkleri olan kırmızı ve yeşil dışında çok farklı renk tonları da yılbaşı sepetleri sayesinde evlere tarz katacak. Bazı yılbaşı setleri krem rengiyle, bazıları da mor tonlarındaki renkleriyle oldukça cazibeli duruyor. İçinde günümüzün moda sembolleri geyikler, baykuşlar da yer alıyor. Sevdiklerine süs eşyası almak isteyenler için bu yılbaşı sepetleri ve içindeki dekoratif eşyalar son derece ekonomik.

Hepsiburada.com’da 25 TL’den 250 TL’ye kadar yüze yakın farklı yılbaşı sepeti bulmak mümkün. Bu yılbaşı sepetleri arasında ayıcıklı, noel babalı, içinde at nalı olan ve bilhassa mumlarla dolu olanları daha çok tercih ediliyor. Sevdiklerinize onların zevklerine ve hatta evlerinin tarzlarına uygun bir yılbaşı sepeti almak sizin için bir keyif olacak! Hepsiburada.com’un avantajlı fiyatlarıyla yılbaşı sepetinizi seçin, siparişinizi verin, ayağınıza gelsin!

Yılbaşı Sepeti

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN