Yılbaşı Topları

Yılbaşı geceleri, yeniliğin getirdiği umut ile coşku içinde karşılanıyor. Ailenin bir arada toplandığı veya arkadaşlarla partilerin düzenlendiği bu gece, aynı zamanda günlük dertlerden uzaklaşıp tüm dünyanın ortak paydada buluştuğu bir kutlama olarak görülüyor. Bazen insanlar bu geceyi çeşitli mekanlarda veya sokaklarda yaşamak istese de çoğu zaman en huzurlu mekan olan evde geçirmek daha cazip geliyor. Birbirinden güzel yemekler, oyunlar ve sohbetler de yeni yıla girerken vazgeçilmezler arasında yer alıyor. 

İnsanlar haftalar öncesinden neler yapacağını planlarken, aynı zamanda saat tam 12 olduğunda tutacağı dileğin veya sarılacağı insanın hayalini kuruyor. Geri sayım yapılırken ve havai fişeklerle yeni yıl kutlanırken yapılan planlar ve hazırlıklar yaşanılan mutluluğu pekiştiriyor ve o anın kusursuz olmasını sağlıyor.Elbette yeni yıla girerken yaşanan coşku kıyafetlere ve süslemelere de yansıyor. Hangi boyutta olursa olsun oturma odasının bir köşesinde bulunan yılbaşı ağacı ilk akla gelenler arasında yer alıyor. Soğuk hava hissedilirken ve yaz ayları özlenirken yemyeşil yerleştirilen yemyeşil bir ağaç insanlara mutluluk veriyor. Fakat o ağacı renkli ve gösterişli kılan ise üzerinde bulundurduğu aksesuarlar oluyor. Işıklar, simler, figürler ve elbette yılbaşı topları daha renkli bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. 

Çeşitli boyutlarda ve renklerde olan yılbaşı topları ağacın büyüklüğüne göre seçilebiliyor.Eğer evinize büyük bir ağaç yerleştirmeyi düşünüyorsanız, bu gösterişe uygun yılbaşı toplarını seçebilirsiniz. Farklı renklerde üretilen modeller arasından evinizin dekorasyonuna en uygun olanı kolaylıkla seçebilirsiniz. Koyu renklerde koltuklara sahipseniz altın veya gümüş renkleri ile hem evinizin havasını değiştirebilir hem de oluşturduğu zıtlık içerisinde bir uyum yakalayabilirsiniz. Açık renklerde bir dekorasyona sahipseniz mor veya mavi renkleri kullanabilirsiniz. Klasik yılbaşı dekorasyonunu yansıtmak istiyorsanız, yeşil ağacınızı tamamlayacak gümüş ve kırmızı renklerini yoğun olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hazırladığınız sofradaki mum veya peçeteleri kırmızı, beyaz, yeşil renklerinde seçerek ağacınız ve yılbaşı toplarınızla kusursuz bir uyum yakalayabilirsiniz. Evinize yerleştirdiğiniz küçük kardan adamlar sayesinde de bu uyumu pekiştirebilirsiniz.

Büyük boyutlu yılbaşı toplarının yanı sıra daha küçük ve farklı renklerde toplar da beğeniye sunuluyor. Daha küçük boyutlu bir ağaca sahip olanlar için ufak yılbaşı topları ideal bir seçim oluyor. Aynı zamanda bu topları yalnızca ağacınızda değil evin farklı bölümlerine konumlandırarak da kullanabilirsiniz. Oturma odanızın perdesine rastgele yerleştireceğiniz ufak toplar ile hem evinizi daha neşeli bir hale getirebilir hem de farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Konuklarınız için küçük bir sürpriz olacak bu süslemeyle yılbaşı akşamınızı unutulmaz kılabilir, yüzlerdeki gülümsemeyi arttırabilirsiniz.Herkesin alım gücüne hitap eden ve bütçeyi sarsmayacak yılbaşı topları fiyatları ile ister sade isteseniz de gösterişli bir görünüm elde edebilirsiniz. Üzerinde yıldız, kar tanesi ya da kalp olan mat yılbaşı topları ile daha ağır bir hava yakalayabilirsiniz. 

Eğer sakin bir yılbaşı yerine bol müzik ve dansa yer verdiğiniz bir parti düzenliyorsanız ortamın havasına uygun parlak topları tercih edebilirsiniz. Üzerine yerleştirdiğiniz ışıkların yansıması ile bir eğlence mekanı havası kazanabileceğiniz gibi, disko topu görünümünde olan yılbaşı toplarını tercih ederek evinizi gerçek bir eğlence merkezine çevirebilirsiniz.Tavrı ve tarzı ne olursa olsun her insan yeni yılı benzer bir mutlulukla karşılıyor. Hazırlanılan yemekler değişse de sofralar hep aynı özenle kuruluyor. Süslemeler nasıl olursa olsun aynı özenle hazırlanıyor. Siz de yeni yıla girme planları yaparken ve misafirlerinizi ağırlamaya hazırlanırken yılbaşı süsleri ve yılbaşı toplarını zevkinize uygun olarak seçebilir, iyi dileklerinizi huzurlu bir ortamda sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.Hepsiburada'da ayrıca yılbaşı hediyeleri de bulma şansına sahip oluyorsunuz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yılbaşı Topları

239 ürün listeleniyor
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 239 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?