En Ucuz ve Kaliteli Peştemaller

Yaz aylarında güneş, kumsal ve deniz oldukça önemli üçlemelerden biridir. Genellikle yaz tatilleri için deniz kenarları sıklıkla tercih edilmektedir. Bu tatillerde birbirinden farklı ürün modelleri kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Peştemal ürünü de bu ürünlerden biridir. Peştemalin varlığı aslında oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Ancak günümüzde de birbirinden farklı modern tasarımları ile de rağbet görmektedir. Havlu niyetine kullanılan bu ürün sahip olduğu tasarımlar ile bornoz şeklinde de bulunabilmektedir. Vücudu hızlı bir şekilde kurulaması sebebiyle avantajlı bir deneyim sunmaktadır. Peştemal ürünleri denilince havlu formundaki kullanım alanları gelmektedir. Ancak bu ürünün birbirinden farklı pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Örtü şeklinde kullanılan peştemal modellerinin yanı sıra giysiler için kumaş formunda oluşturulan ürünlerde piyasada yer alır. Osmanlı döneminde oldukça bilinen peştemal ürünü günümüzde de çeşitli modern tasarımları ile tercih edilmektedir. Özellikle hamam kültüründen oldukça önemli bir yere sahip olan bu ürünü yaz tatilleriniz için tercih edebilirsiniz.

Peştemal hafif formu ile kullanım kolaylığı sunmaktadır. Bununla beraber valizlerde fazla yer kaplamaz. Hafifliği ile kolaylıkla taşınabilir. Birbirinden farklı model ve renklerle oluşturulan peştemal çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle plaj tatilleri için birçok marka tarafına oluşturulan ürünleri görüntüleyerek seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Peştemal Modelleri

Peştemal modelleri pek çok etkene göre birbirinden farklı ürün aralığında piyasada bulunmaktadır. Türk kültüründe hamam oldukça önemli bir yere sahiptir. Peştemal de hamam aktivitesinde kullanılan ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Erkek ve kadın kullanıcılara göre pek çok peştemal havlu ürünü bulunmaktadır. Geleneksel bir ürün olmasının yanı sıra yumuşak dokusu ile kullanıcılarda memnuniyet uyandırır. Erkek ve kadın kullanıcılar peştemali farklı biçimlerde kullanmaktadır. Genellikle erkekler için peştemal belden aşağıyı kapatmak amacıyla tercih edilmektedir. Kadın kullanıcılar ise peştemali koltuk altlarından itibaren vücutlarına sararak kullanmaktadır. Bu ürün modeli hamam kültürünü akla getirse de günümüzde kullanım alanları oldukça zenginleşmiştir. Birbirinden farklı şekillerde peştemal ürünü kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Havlu formunun yanı sıra birbirinden farklı kullanım alanları ile kullanıcılarda memnuniyet oluşturmaktır. Peştemal geleneksel formlarının yanı sıra birbirinden farklı modelleri ile de dikkati üzerine çekmektedir. Renkli ya da batik desenli pek çok ürün modelleri oldukça rağbet görmektedir. Bununla beraber kadın kullanıcılar peştemali pareo olarak da kullanabilir. Peştemalden yapılan pek çok ürün modellerini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Peştemal Seçenekleri

Peştemal seçenekleri, ürünün kumaş formu başta olmak üzere model aralığına göre birbirinden farklı şekillerde üretilmektedir. Bununla beraber ürünün kullanıcı portföyüne göre özellikleri de değişkenlik gösterebilir.

  • Pamuklu Peştemal
  • Jakarlı Peştemal
  • Kapüşonlu Peştemal
  • Bornoz Peştemal
  • Erkek Peştemal
  • Çeyizlik Peştemal
  • Muslin Peştemal
  • Peştemalden Yapılan Diğer Ürün Çeşitleri

Peştemal Kullanım Alanları

Peştemalin pek çok kullanım alanı bulunmaktadır. Bu ürün modelinin genellikle giysi ve türevleri için tercih edildiği düşünülmektedir. Ancak peştemalden yapılan pek çok pike ve yastık kılıfları bulunmaktadır. Bununla beraber koltuk ve sandalyeler için de oluşturulan kılıf modelleri kendini göstermektedir. Peştemaller tasarımlarına göre çeşitlilik gösterir. Tek renkten oluşturulan modellerin yanı sıra batik işlemi uygulanarak üretilen renkli tasarımlarda rağbet görmektedir. Ürünler hafif olmalarının yanı sıra yüksek su emme kapasiteleri ile de tercih edilmektedir. Suyu hızlı bir şekilde emerek çabuk kuruma gösterir. Bu da küf veya kötü kokunun oluşmasına engel olur. Aynı zamanda hijyenik bir ürün olma sebebiyle de pek çok alanda tercih edilen ürün modellerinden biri olmaktadır.

Peştemal Kullanım Avantajları

Peştemal kullanımının kullanıcılara sağladığı birbirinden farklı avantajlı özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle ürün hafif bir yapıda olması sebebiyle her an her yerde taşınabilir. Kolaylıkla yıkanabilir ve hızlı bir şekilde kuruyabilir. Yumuşak formu ile nemi hızlı bir şekilde emer. Kötü koku oluşturmaz. Hijyenik olduğu için pek çok alanda kullanıma uygundur. Yaz veya kış ayları için birbirinden farklı peştemal seçenekleri bulunmaktadır. Her ürün modeli farklı tasarımları ve özellikleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Doğal yapıları ile cilt üzerinde herhangi bir tahriş oluşturmaz. Bu sebeple bebekler için oluşturulan peştemal seçeneklerini gönül rahatlığı ile tercih etmek mümkündür.

Peştemal Satın Alırken Neye Dikkat Etmeli?

Peştemal satın alırken kullanım alanında ve amacınıza göre ürün tercihinde bulunmak gerekmektedir. Her ürün modelini birbirinden farklı kumaş türü ve kullanım alanı bulunmaktadır. Buna bağlı olarak ürün özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Yaz ve kış ayları için oluşturulan peştemal ürünleri de farklılık gösterir. Aynı zamanda bu ürün modelinden yapılan binbir çeşit ürün seçenekleri bulunmaktadır. Kullanım ihtiyacınıza uygun ürünleri tercih etmeniz maksimum verim almanıza katkı sağlayabilir. Ayrıca ürünün kumaş türüne de dikkat etmenin oldukça önemlidir. Yaz ayları için peştemal ürün modellerini tercih etmek isterseniz pamuklu ya da ince kumaş türlerini seçebilirsiniz. Kış ayları için ise kalın kumaşlardan oluşturulan peştemal ürünleri rağbet görebilir. Ürünler geleneksel desenlerinin yanına sıra modern yapıya uygun tasarımları ile de dikkatli üzerine çekmektedir. Bu sebeple kendi tarzınıza uygun ürün modelini seçmeniz ürünü kullanırken mutluluk duymanıza yardımcı olabilir.

Peştemal Kullanımında Neye Dikkat Etmeli?

Peştemal kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle bu ürün modelleri hızlı bir şekilde kuruduğu için el ile yıkamaya uygundur. Ancak makine içerisinde yıkanacaksa da düşük dereceler tercih edilmelidir. Aksi takdirde eğer ürün el dokuma ile üretildiği ise çeşitli deformasyonlar görülebilir. Bunun önüne geçmek için aldığınız ürünün kullanım talimatlarına dikkat ederek yıkamanız önemlidir. Bu püf noktalarına dikkat ederek uzun vadede peştemal kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Peştemal Fiyatları

Peştemal fiyatları ürünün kullanım alanları başta olmak üzere kalitelerine göre çeşitli bütçe aralığına sahip olabilir. Hepsiburada pek çok markaya ait geniş ürün ağını kullanıcıların açık erişimine sunmaktadır. Peştemal ile ilgili pek çok ürün modellerini bu platform üzerinden gözlemleme kolaylığına sahipsiniz. Aradığınız ürün modelini filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Bununla beraber peştemal için ayıracağınız bütçe aralığını filtreleyebilirsiniz. Bu şekilde minimum ve maksimum fiyatı aralığı üzerinden ürünleri listeleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz peştemal ürünlerini değerlendirirken deneyimli kullanıcıların tavsiye ve yorumlarına dikkate alabilirsiniz. Böylece ürünlerin artı veya eksi yönlerini detaylı bir şekilde vakıf olabilirsiniz.

En çok beğenilen peştemal ürünlerini filtreleyerek öne çıkarabilirsiniz. Ürünlerin değerlendirme puanlarını göz atarak olumlu yönlerini inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu kategoride herhangi bir indirim veya kampanyanın tanımlı olup olmadığını da kontrol edebilirsiniz. Platformun sunduğu pek çok avantajdan faydalanabilirsiniz. Ürün araştırması yaparken hem zaman hem bütçe tasarrufu gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Peştamal Fiyatları

3420 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 47 / 3420 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?