En Ucuz ve Kaliteli Bornozlar

Banyodan sonra kurulanmak için kullanılan bornozlar, banyo tekstil ürünleri arasında yer alır. Havlu kumaştan üretilen ve havludan daha konforlu bir kullanıma sahip olan bornoz çeşitleri yaşa ve cinsiyete göre farklılık gösterir. Üretildiği malzemenin kalitesine göre de farklılık gösteren bornoz modellerini ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Bornoz Modelleri

Bornoz modelleri arasında kadınlara ve erkelere yönelik tek bornozlar, çocuk bornozları ve aile setleri bulunur. Tek kişilik bornozlarda %100 pamuklu kumaştan üretilen su emme kapasitesi yüksek ürünler yer alır. Pamuklu havlu kumaş özelliğine sahip olan ürünler kadın ve erkeklere yönelik farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle uzunlukları ve süslemeleri farklı olan kadın bornozlarında dize kadar kısa ürünler öne çıkar. Etek kısımları ve kol kısımları dantel ile süslenmiş ürünlerin yaka süslemeleri de dikkat çeker. Çiçek benzeri nakışlar ile süslü kadın ürünleri arasında kapüşonlu modellerde yer alır. Erkek modellerinde ise tek renk ürünler, çizgili bornozlar ve astarlı bornozlar bulunur.

Set halinde satılan ürünler saç havlusu, banyo havlusu ve bornoz gibi parçalardan oluşur. Toplam iki adet bornoz ve havlu içeren setlerde kadın ürünleri nakış ve dantel süslemelerine sahipken erkek ürünleri sade bir tasarımı sahiptir. Çocuk bornozları ise kapüşonlu ve sevimli tasarımları ile öne çıkar. Ayıcık gibi motiflere sahip olan çocuk bornozlarını 1-2 yaş ile 9-10 yaş grubu arasında bulabilirsiniz. Çocuk bornozu çeşitlerinde 11 yaş ile 16 yaşa hitap eden, sade tasarımlara sahip kız ve erkek çocuk ürünleri de mevcuttur.

Bornoz modelleri arasında penye kumaştan üretilmiş ürünleri ve sağlıklı kullanımı ile öne çıkan bambu bornozlar da mevcuttur. Uzun, diz hizasında ve dizüstünde uzunluklara sahip olan peştamal şeklindeki bornozlar ise tasarımı ile evde, plajda, havuzda ve saunada giyilebilir. Sabahlık olarak da kullanılan polar kumaştan üretilen ürünlerse farklı modellere sahiptir. İç astarı baskılı, %100 polyesterden üretilen, cepleri ve kapüşonu bulunan bornozlar gün içinde konforlu bir kullanım sunar.

Bornoz Fiyatları

Bornoz fiyatları, ürünün kumaş türüne ve modeline bağlıdır. Havluları ile birlikte 6 parçalı setler halinde satılan aile bornozu takımları, ürünün markasına göre farklı bütçelere hitap eder. Bambu ve pamuk karışımı ile üretilen ve gözenekli dokusu sayesinde nefes alabilen aile setleri kalitesi ile uygun değerde satılır. Aile setleri arasında havlu ve bornoz dışında banyo terliği de içeren pamuk ürünleri ise daha uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Tek parça bornozlarda ürünün fiyatını belirleyen en temel unsursa markadır. Ünlü markaların pamuklu kumaştan üretilen özel tasarım bornozlarını inceleyerek fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bambu iplikten üretilen tek bornozlar ise ürünün kalitesine uygun fiyatlarla kullanıcıya sunulur. Bambu kumaşı sayesinde sağlıklı bir kullanım sunan ürünler dışında bambu, elyaf ve pamuk gibi farklı ipliklerden karışık üretilen ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Modelleri ve markaları değişen pamuk tek kişilik bornozlarsa yüksek fiyat farklarına sahiptir. Özellikle tasarımları ile farklılık gösteren ürünler arasında yumuşaklığı ile tanınan Mısır pamuğundan üretilmiş ürünleri bulabilirsiniz. Normal pamuk bornozlardan farklı bütçelere hitap eden yumuşak dokulu bornoz çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Çocuk bornozları ise yaşa ve kumaş özelliklerine bağlı fiyatlar ile satılır. Yumuşak %100 doğal pamuklu dokusu ile rahat ve sağlıklı bir kullanım sunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Yetişkinlere yönelik ürünlerde ince dokuya sahip püsküllü peştamal bornozlarsa cazip fiyatlar ile uygun bütçelere hitap eder. XS ile XXL arasında bedenleri değişen ve farklı kumaşlardan üretilen bornozları inceleyerek uygun ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bornoz Fiyatları ve Modelleri

Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 4526 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/60005084