En Ucuz ve Kaliteli Yastıklar

Yatak odası ürünlerinden biri olan yastıklar, sağlıklı ve dinlendirici bir uyku için oldukça önemlidir. Özellikle kişinin yatış pozisyonuna bağlı olarak alınması gereken yastıklar, boyun ağrılarının en yaygın sebeplerinden bir olduğu için özenle seçilmelidir. Doğru seçildiğinde uyku kalitesini arttıran yastıklar, içerisinde kullanılan dolgu malzemesinden dikim özelliklerine kadar birçok açıdan farklılık gösterir.

Yastık Modelleri

Üretildiği malzemeye göre farklılık gösteren yastık modelleri arasında ortopedik yastıklar, boyun destekli yastıklar, silikon yastıklar, seyahat yastığı gibi birçok model yer alır. En çok tercih edilen yastık modellerinden olan silikon yastıklar, saf silikondan üretilir ve %100 pamuklu dış yüzeye sahiptir. Aynı zamanda 2’li setler halinde sunulan yastık çeşitleri arasında koku ve alerji yapmayan farklı markaların ürünleri de bulunur. Silikona benzer özellikleri ile tanınan elyaf yastıklarsa mikrofiber dış yüzeye sahip ürünler öne çıkar.

İç dolgusu %100 doğal pamuk olan ürünler, antialerjik yapısı ile dikkat çeker. Sert dokusu ile şeklini çok fazla kaybetmeyen ürünler, hassas kişiler tarafından tercih edilir. Pamuk yastıklar gibi sağlıklı bir kullanım sunan yün dolguya sahip ürünler ise uzun ömürlü yapıya sahiptir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılan yün yastıklar, şeklini koruyan bir yapıda olduğu için rahat bir uyku çekmenize imkan verir. Günlük kullanımına uygun yün, elyaf, silikon ve pamuk yastıkları 50x70 gibi klasik ölçülerde bulabilirsiniz. Yün yastıklar gibi sağlıklı bir kullanım sunan bambu ürünlerde yastıklar arasında yerini alır. Özel tasarlanmış yapısı ile her türlü yatış pozisyonuna uygun olan modeller, koku yapmayan özelliği ile temiz bir kullanım sunar.

Hassas kişiler ve boyun ağrısı çekenler için özel üretilen ortopedik visco ürünlere de yastık modelleri arasından ulaşabilirsiniz. Visco yastıklar, ısı ile şekil kazanma özelliğine sahip olduğu için gece boyunca kişiye özel şekil alır ve sağlıklı bir uyku çekmenize imkan verir. Özel kılıfı ile antialerjik yapıda olduğu için hijyenik bir kullanım sunan visco ürünler, boyun desteği ile ergonomik bir yapıdadır. Visco yastıklar arasında boyun desteği olmayan tombul ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Yastık Fiyatları

Üretildiği malzemeye göre değişen yastık fiyatları, farklı bütçelere hitap eder. Yastıklar arasında hastalar için üretilen tekerlekli sandalye yastık ve minderleri, lateks yastıklar, jeli yastık ve minderler, boyun destekli ürünler, özellikleri ile orantılı fiyatlara satılır. Hastalara özel üretilen ve hassas bünyeli kişilerin tercih edeceği lateks yastıklar, markalara göre değişen fiyatlara sahiptir. Gözenekli yapısı ile hava alabilen lateks yastıkları ise uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Kaz tüyü yastıklar, spa yastıkları ve visco yastıklarsa birbirine yakın fiyatları ile aynı bütçelere hitap eder. Kaz tüyü yastıklarda boyun fıtığı geçirenlerin kullanımı için özel tasarlanmış medikal yastıklar uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Boyun ağrısı çekenlerin kullanabileceği orta yumuşaklıkta kaz tüyü ürünlerin markaları da fiyatları etkiler. Özel tasarlanmış ünlü markaların kaz tüyü yastıklarını kalite açısından inceleyebilirsiniz.

Kaz tüyü yastıklar ile aynı bütçelere hitap eden visco yastıklar, ebatları ve şekilleri ile doğru orantılı fiyatlara satılır. Küçük ebatlı ikili takımlar halinde satılan visco ürünler uygun fiyatlara sahipken büyük ebatlı visco yastıklar ve tombul visco yastıklar değişen fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Yastıklar arasında yer alan silikon ve elyaf ürün çeşitleri ise piyasa değerine uygun fiyatlara sahiptir. Dayanıklılığı ile öne çıkan yün ürünler düşük fiyat farkları ile silikon ve elyaf ürünlerden ayrılır. Kalitesine ve malzemesine göre farklı bütçelere hitap eden yastıklardan sağlığınıza en uygun ürünü seçerek satın alabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Yastık Modelleri

2.606 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yataş Bedding Yastıklar
  2. Hepsiburada Home Yastıklar
  3. Mapka Home Yastıklar
  4. Viscofoam Yastıklar
  5. İstanbul Tekstil Yastıklar
  6. Othello Yastıklar
  7. Taç Yastıklar
  8. Hiss Medikal Yastıklar
  9. Penelope Yastıklar
  10. İdaş Yastıklar
  11. Softlife Yastıklar
  12. Genova Yastıklar
  13. Vadi Burada Yastıklar
  14. Elyaf Sepeti Yastıklar
  15. Eve Yastıklar
  16. Viscoleff Yastıklar
  17. Komfort Home Yastıklar
  18. Visko Love Yastıklar
  19. Rahatsan Yastıklar
  20. Sluupy Yastıklar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Ebatlar A-Z
 5. Yastık Tipi A-Z
 6. Sertlik Derecesi
 7. Renk A-Z
 8. Yatış Biçimi
  1. Destekleyici Yastık
  2. Sırtüstü Yatış
  3. Yan Yatış
  4. Sırtüstü Yatış;Yüzüstü Yatış;Yan Yatış
  5. Yüzüstü Yatış
  6. Sırtüstü Yatış;Yan Yatış
  7. Yüzüstü Yatış;Sırtüstü Yatış
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Güncel Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Renk A-Z
 13. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002028/2147483618/510008
Başa dön