Yataş; 1976 yılında temelleri atılan ve baza, yatak, yastık, yorgan gibi ev tekstili ürünleri üreten bir markadır. Başlarda sadece sünger üreten Yataş, zamanla tüm Türkiye'de ulaşılabilen ve bütünüyle uyku sağlığı ve teknolojileri üzerine yoğunlaşmış, ürün gamına yataktan bazaya, yastıktan yorgana ve yatak başlığına kadar birçok ürün üreten ve satışını gerçekleştiren bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmüştür. 1976 yılından günümüze sürekli gelişen uyku teknolojisine ayak uyduran ve araştırma geliştirme birimleriyle bu teknolojilere katkılar sağlayan Yataş, hem üretim kapasitesini hem de dağıtım ağını geliştirerek Türkiye'nin ardından dünyanın da birçok ülkesinde ulaşılabilir bir marka haline gelmiştir. Yataş; toplamda 2300'ün üzerindeki çalışan sayısı ve 252000 metrekare üretim alanına sahiptir, toplamda üç farklı fabrikada üretimini sürdürmektedir.

Yataş Ürünleri 

Yataş, uyku teknolojisi adı verilen; yatak, baza, yorgan ve yastık gibi ürünlere sahiptir. Özellikle farklı uyku alışkanlıklarına sahip kişiler ya da farklı anatomik ihtiyaçlara sahip vücutlar için uygun yatak ve yastık üreten Yataş'ın en çok tercih edilen ürünlerinin başında ortopedik yataklar ve visco yataklar gelir. Yatış anında omurga ile birlikte şekillenen, omurgayı destekleyen ve daha kaliteli bir uyku sağlayan bu yataklar, Yataş tarafından farklı boyutlarda ve destekleme derecelerinde üretilir. Bunların dışında Yataş ürünleri arasında bir diğer dikkat çeken ürün grubu da markası ve boyutu ne olursa olsun kullanabileceğiniz Yataş visco yatak pedi ürünleridir. Farklı yükseklik alternatiflerinde sunulan yatak pedleri sayesinde, yatağınızı değiştirmeden visco rahatlığına erişebilirsiniz. Tüm bunların dışında Yataş; yastık, yorgan, baza ve yatak başlığı gibi ürünlere sahiptir. Yastık ve yorganları hem yazlık ve kışlık olarak alabilir, hem de dört mevsim terleme yapmadan rahatlıkla kullanabileceğiniz seçenekleri arasından size en uygun olan ürünü seçebilirsiniz.

Yataş Ürünlerini Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yataş ürünleri, farklı ihtiyaçlara özel olarak üretilen serilere ayrılmıştır. Yataş ürünlerini tercih etmeden önce, size uygun olan ürünü seçmeli ve bedeninize en uygun ürünü tercih etmelisiniz. Farklı ortopedik ihtiyaçlara göre farklı malzeme, teknoloji ve sertlikte üretilen bu yastık, yorgan ve yataklar kaliteli bir uyku için oldukça önemlidir. Yeni bir uyku ürünü seçerken öncelikle bunu göz önünde bulundurmalısınız. Bunların dışında bir diğer konu da o ürünün üretiminde kullanılan materyallere alerjik reaksiyon gösterip göstermeyeceğinizdir. Bazı Yataş ürünleri bambu, bazıları pamuk, bazıları da deve tüyü içerebilir. Ürünü satın alırken mutlaka materyaller konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Yataş yatak satın alırken, o yatağa ya da yatak pedine ait boyut ve yükseklik gibi özellikleri göreceksiniz. Sahip olduğunuz baza için en uygun olan boyutu seçmeniz, oldukça önemlidir. Yatağınızı bazanıza oranla küçük ya da büyük almanız, ürünü kullanamamanıza yol açabilir. Aynı şekilde Yataş baza alırken de ürünü kullanmak için evinizde ayırdığınız alanın boyutlarına göre farklı boyutlarda bazaları tercih edebilirsiniz.

Yataş ile Uyku Kalitenizi Artırın

Yataş ürünlerinin neredeyse tamamı geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir ve başta yataklar olmak üzere tüm ürünlerde kullanan kişiye herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet vermeyecek, materyaller tercih edilir. Hem çevre dostu hem de ekonomik üretim anlayışı sayesinde birçok farklı seride onlarca Yataş ürününü Hepsiburada aracılığıyla satılmaktadır. Geniş bir fiyat aralığında her bütçeye uygun ürünler üreten ve sunan Yataş markasına ait ürünlere kolayca ulaşabilir, farklı ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Yataş tarafından üretilen yastık, yorgan, oturma grubu başta olmak üzere tüm ürünleri kategoriden kolayca sepetinize ekleyebilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yataş

1212 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Elektroniği
Giyim / Ayakkabı
Anne / Bebek / Oyuncak
Pet Shop
Süpermarket
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar