En Ucuz ve Kaliteli Banyo Perdeleri

Banyo yaparken kullanılan küvet ya da banyo kabinleri genellikle, duş başlığından çıkan suların etrafa sıçramasını engelleyebilecek yapıda değildir. Gerek duş alma sırasında banyonun ıslanmasını engellemek gerekse banyonuzun daha hoş bir görünüme kavuşturmak için edineceğiniz banyo perdeleri ile banyonuz daha güzel ve kullanışlı hale gelir.

Banyo Perdesi Modelleri

Çok sayıda marka tarafından ortaya konan banyo perdesi modelleri, su tutmayan ve sıçrayan suyun süzülerek doğrudan küvet ya da duş kabini içerisine inmesini ve banyo zemininin kuru kalmasını sağlayan polyesterden imal edilir. Yıkanabilir formda üretilen banyo perdeleri, çamaşır makinesinde ve elde kolayca temizlenebilir. Ancak ürünlerin ağartıcı, çamaşır suyu ve benzeri temizlik maddeleriyle temas etmesi tavsiye edilmez. Banyonuzun rengi ve fayans desenleriyle de son derece uyumlu renklere sahip olan banyo perdeleri, tek ya da çift parça halinde sunulur ve seçeceğiniz modele bağlı olarak haricen edineceğiniz banyo perde borusuna, sahip olduğu banyo perdesi halkaları aracılığıyla takılarak rahatlıkla kullanılabilir. Duş keyfinizi çok daha üst seviyeye taşıyacak şekilde dizayn edilen banyo perdelerinden bazıları, en yeni teknolojik gelişmelere de ayak uydurarak bu gelişmeleri esprili bir görünümle size sunar. Örneğin kimi üreticilerin geliştirdiği sosyal medya hesabı görünümlü banyo perdesi modelleri, duş sırasında baş kısmınızın görünmesini sağlayan kısmen şeffaf bir alanla gelir. Eğlenceli saatler geçirmenize yardım eden bu yapıdaki ürünlerin yanı sıra çeşitli doğa görüntüleri, çiçek motifleri ya da farklı renklerle zenginleştirilen modelleri de banyolarınızda değerlendirebilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda üretilen banyo perdesi modellerini almadan önce, banyo yaptığınız alanın ölçülerini dikkatlice ölçmeniz, doğru boyutlardaki ürünü seçmeniz noktasında yararlı olur. Genellikle 200 santimetre boyunda olan perdeler, yöneldiğiniz marka ve modele göre 120’şer santimetrelik genişliğe sahip iki perdeden ya da yine 200 santimetrelik genişliğe sahip tek parça perdeden oluşabilir.

Banyo Perdesi Fiyatları

Birbirinden zarif tasarımlara sahip olan banyo perdeleri, banyonuzun tamamlayıcısı birer aksesuar haline gelebilir. Bilhassa dekoratif eşyaları kullanmayı seviyorsanız ve banyonuzu bu tür ürünlerle zenginleştiriyorsanız rahatlıkla tercih edebileceğiniz banyo perdesi fiyatları, almayı düşündüğünüz ürünün; markası, model, perde parça sayısı, deseni, yapısı ve beraberinde getirdiği ekstra özelliklere göre değişiklik gösterir. Hedefiniz, duş sırasında banyo zemininin ıslanmasını engellemek ve perde aracılığıyla banyonuzun görünümünü daha iyi hale getirmekse, çeşitli görsellerle donatılan modelleri seçebilirsiniz. Amacınız duş alma saatlerini daha eğlenceli bir hale getirmek ve esprili ürünlerle banyonuzu sosyal medya görselli banyo perdeleriyle donatmaksa bu tür ürünlere yönelebilirsiniz. Sosyal medya görselli banyo perdesi modelleri ile normal banyo perdelerinin fiyatları arasında farklılık olabilir. Bu bağlamda gereksinimlerinizi ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak kendiniz ve banyonuz için en doğru ürünleri edinebilirsiniz.

Banyonuzun görünümünü büyük oranda değiştirecek ürünler, uzun süreli kullanımlarda herhangi bir şekilde yıpranmayacak yapıda tasarlanırlar. İnsan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen boyalarla renklendirilen banyo perdesi modelleri, bu özelliği sayesinde de tercih nedeniniz haline gelebilir. Normal banyoların yanı sıra ebeveyn banyolarında da değerlendirebileceğiniz ürünler, banyo perdesi halkaları sayesinde kolayca hareket edebilirken, temizlik zamanlarında pratik bir şekilde yerinden çıkarılabilir.

Göz zevkinize ve banyonuzun yapısına uygun banyo perdesi modellerinden dilediklerinizi seçerek duş alma saatlerinin daha keyifli ve verimli olmasını sağlayabilir, banyo zeminini duştan gelen sulardan kolayca koruyabilirsiniz. Banyo zemininde biriken sulardan kaynaklanabilecek olası kazaların önüne geçen ve aynı zamanda görsel açıdan son derece tatmin edici olan banyo perdesi modelleri sizin de gereksinimlerinizi rahatlıkla karşılayabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Perdesi Fiyatları

425 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 425 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/9011810