Plaj Havlusu

Çeşitli dokuma, renk, desen ve ebat ölçüleriyle tasarlanan plaj havlusu modelleri yaz mevsiminin gözde tekstil ürünleridir. Emiciliği yüksek, ince ve hafif yapılı havlular her beğeniye hitap edebilen modellerle tasarlanır. Dikdörtgen, kare ve yuvarlak gibi farklı şekillerle üretilen plaj havlularını tekli, 2’li ya da 3’lü setler hâlinde alabilirsiniz. Göz alıcı desenlerle tasarlanan peştamal ve pareo modellerini de tercih edebilirsiniz. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için ayrı dokuma, renk ve desen özellikleriyle tasarlanan ürünler, geniş bir model yelpazesi sunarak seçim yapmanızı kolaylaştırır. Cazip plaj havlusu fiyatları sunan kategori ürünleri arasında, ihtiyaçlarınızı karşılayan modelleri kolayca bulabilirsiniz.

Her Tarza Hitap Eden Plaj Havluları

Moda trendlerini ve kişisel beğenileri yakından takip eden tekstil firmaları, farklı tarzlara ve zevklere cevap veren plaj havluları tasarlayarak kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılar. Klasik tarzda üretilen havluların yanı sıra temalı, özel figürlü, geometrik şekilli, teknolojik baskılı, sloganlı ve dikkat çekici tasarımlı modeller bulmanız mümkündür. Peştamal gibi geleneksel bir ürünü modern çizgilerle birleştirip plaj havlusu formuna getiren tasarımlar, dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Dilerseniz çok amaçlı kullanım imkânı tanıyan mikrofiber plaj havlularını da tercih edebilirsiniz. İlgi çekici desenler, temalar ve renk kombinasyonları ile üretilen yuvarlak plaj havluları ise yenilikleri seven kişilere hitap eden ürünlerdir. Unisex modellerle tasarlanan çift yönlü plaj havluları, ekoseli, çizgi film karakterli, doğa temalı, motifli, etrafı çerçeveli ya da püsküllü havlular, alabileceğiniz diğer model seçeneklerini oluşturur.

Plaj Havlusu Seçerken Dikkat Edeceğiniz Kriterler

  • Çok sayıda renk, desen ve tasarım detayı ile üretilen plaj havlusu modellerini alırken işlevsel olmasına önem verebilirsiniz. Suyu çabucak emen ve hızlı kuruyan ürünler daha kullanışlı olabilir. İki yönü de yüksek havlı olarak tasarlanan ve %100 pamuk dokuma ile üretilen plaj havluları, yüksek emiş gücüne sahip ürünlerdir. Seçiminizi yaparken şu özelliklere de dikkat edebilirsiniz:
  • Hafif yapılı ve otantik tasarımlı bir plaj havlusu almak istiyorsanız lila, sarı, gri, pembe, yeşil gibi renkler, çizgili desenler ve nostaljik püsküllerle üretilen peştamal havlu modellerine yönelebilirsiniz.
  • Güneş ışınlarına karşı dayanıklı renk ve dokuma detayı ile tasarlanan plaj havlularını tercih ederseniz, uzun süre solma ve yıpranma sorunu yaşamadan kullanabilirsiniz.
  • İki yüzü farklı renk ve desenle tasarlanan çift yüzlü havlular oldukça kullanışlıdır. Pamuk dokumalı ürünleri tercih ederseniz birkaç kez üst üste kurulanma şansına sahip olabilirsiniz.
  • Kuma, şezlonga ya da zemine sereceğiniz plaj havluları ile kurulanmak için kullanacağınız ürünleri farklı özellikte seçmeniz size ekonomik alışveriş yapma imkânı tanır.
  • Çok amaçlı kullanım konforu sunan işlevsel havlu modellerini tercih ederek plaj dışında da kullanma şansı bulabilirsiniz. Farklı ebatlarla üretilen havlular arasından bedeninize uygun modeli seçmeye özen gösterebilirsiniz.
  • Kadife, %100 pamuk, pamuklu ya da bambu gibi malzemelerle üretilen plaj havlularını tekli ürünler olarak alabileceğiniz gibi havlu, pareo ve çantadan oluşan 3’lü setler şeklinde almanız da mümkündür.

Plaj Havlusu Fiyatları

Plaj havlusu fiyatları ürünlerin marka, dokuma, ebat ve tasarım özelliklerine bağlı olarak belirlenir. Kaliteli dokuma ve boya detayı ile üretilen geniş ebatlı havlular, standart ürünlere oranla daha yüksek fiyatlar sunar. Her iki yüzeyi yüksek havlı kaliteli pamuk dokuma ile tasarlanan ürünler ile tek yüzeyi emici diğer yüzeyi ise kadife dokuma ile tasarlananlar ürünler farklı fiyatlar içerir. Bir yüzeyi tıraşlanarak kadife özellik kazandırılan ürünleri, kuma ya da şezlonga sermek için alabilirsiniz. Her iki yüzeyi de yüksek emiciliğe sahip plaj havlularını ise kurulanmak amacıyla kullanabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Plaj Havlusu Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 3234 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/9010080