En Ucuz ve Kaliteli Bornoz Takımları

Bornoz Takımı 

Bornoz takımı, duştan sonra vücudunuzun her kısmının kurulanmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Şık ve kullanışlı bornoz takımı modelleri, doku olarak yumuşacık ve zarif özelliklere sahiptir. Banyo yaptıktan sonra, ihtiyacınız olan farklı tip kurulama ürünlerine bornoz takımlarını satın alarak sahip olabilirsiniz. Pek çok üründe set içine dahil edilen takımlar, özel kumaşlarla üretildiği için saçlarınız ve vücudunuzdaki suyu hızlı bir şekilde emer. Bornozlar, takım şeklinde ya da tekli olarak satışa sunulan ürünlerdir. 

Bornoz takımı çeyizlik olarak da üretildiği için özel danteller ve kumaşlar katılarak imal edilir. Günlük ya da misafirlik olarak da üretilen bornoz takımı modelleri bulunur. Şık ve zarif tasarımlı olan bornoz takımlarına kaliteli seçenekler üzerinden ulaşabilirsiniz. Genellikle, seçenekler arasında yer alan bornoz takımları, bambu, pamuklu ve lifli kumaşlardan üretilir. Bazı ürünlerde ise kullanılan kumaşlar pamuk ve bambu karışımından oluşur. Su emici niteliklerdeki kumaşlar, yumuşak bir dokuya sahiptir. 

Genellikle, doğal malzemelerden imal edilen suya dayanıklı bornoz kumaşlar, sık sık kullanıldığında deforme olabilmektedir. Ancak kaliteli seçeneklerden bir ürün tercihi yaptığınızda sık kullansanız bile yumuşaklığı asla bozulmayacaktır. Bornoz takımı çift kişilik ya da tekli olarak üretilebilmektedir. Bambudan imal edilen bornozlar ise anti-bakteriyel özelliktedir. Bu nedenle, steril bir kullanıma olanak sağlayan ürünlerdir. Aynı zamanda, her yaştan bireyin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Pamuklu olarak üretilen modeller ise yüksek nemi içine çekme niteliğine sahiptir. Bu sayede, uzun seneler dayanıklı bir şekilde bornoz takımlarını kullanabilirsiniz. 

Bornoz Takımı Modelleri 

Bornoz takımı bambu, pamuk ve bambu kumaşlardan imal edilir. Genel olarak kurulama işlevi gören özelliklere sahiptir. Bornozların kurulama özelliği olan bölümleri, genellikle sade olmaktadır. Yakalar, desenler, kol kısımları ise bazı tasarımlarda etek uçlarına yerleştirilmiştir. Havlularda yer verilen desenler ise genellikle bornozların uç kısmında yer almaktadır. Farklı yaş gruplarına özel olarak tasarlanan bornoz takımları vardır. Bornoz takımı erkek, kadın ya da çocukların beden yapısına uygun olarak tasarlanır. 

Bornoz takımlarındaki modellerde kullanılan desenlerin pek çoğu elde ya da dikiş makinelerinde işlenir. Nakşedilmekte olan desenlerin yapıştırma yöntemi kullanılarak da yerleştirildiği modeller vardır. Üstelik bu yöntemle hazırlanan bornoz takımları suya dayanıklıdır. Bu nedenle, yapıştırmalı ürünleri de uzun bir süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bornoz takımı kadın ya da erkekler için farklı görünümler kazandırılarak üretilir. Bornoz ve havlular, zarif bir görünüm kazandırılarak imal edilir. Bu nedenle, dal, çiçek, çapa, denizcilik, dümen gibi simgeler bornoz takımlarının üzerine işlenir. Bazı modellerde yaka ve manşetlere farklı renk ve kumaşlarla bu motifleme işlemi yapılmaktadır. 

Desensiz ya da desenli kumaşlarla imal edilen kombinlerde bornoz takımlarına orijinallik katmaktadır. Örneğin, bornoz takımı bebek için tasarlanan modellerde sevimli karakterlerin armalarına yer verilmiştir. Aynı zamanda, sevimli karakter ve yazı işlemleri de bornoz takımlarında kullanılır. Bu tasarımlar, cep ya da yaka kısımlarına yerleştirilir. Havlu ve bornozların etek ucu, yaka ya da manşet kısımlarına aynı kumaşın farklı dokudaki dokuma teknikleri de kullanılır. Böylece farklı motifler yaratılarak, sade ya da gösterişli modeller ortaya çıkarılır. Bornozların peştamal kumaşından imal edilen modelleri de bulunur. Bu bornozların ise etek kısımlarında ve kollarında püsküller kullanılmıştır. Bununla birlikte, bornoz takımlarında katlanabilen yakalı modeller de vardır. Bornoz takımı aile seti, tekli ya da çiftli olarak satın alabileceğiniz ürünlerdir. 

Bornoz Takımı Fiyat Aralıkları

Bornoz takımı fiyatları, farklı sebeplere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Ürünlerin fiyat aralıklarını ise en fazla etkileyen unsurlar arasında, takımların kaç parçadan oluştuğudur. Aynı zamanda, ürünlerin kalitesi ve kullanılan işçilikler de fiyat aralıklarına etki eder. Örneğin, 2’li bornoz takımı için sunulan fiyat aralığı çok parçalı ürünlere göre daha uygundur. Bornoz takımlarındaki parça sayılarının artması fiyatların yükselmesine neden olacaktır. Bunun yanı sıra, lisanslı olarak imal edilen bornoz takımları da fiyat olarak daha yüksektir. 

Bornoz üretimlerinde hangi malzemelerin kullanıldığı ve bu malzemelerin hangi oranda kullanıldığı da fiyatlar üzerine etki eder. Örneğin, zor bulanan ve değerli olan bambu ile organik pamuklar karıştırılarak bornoz takımı üretimi yapılır. Bu gibi üretimler ise fiyat değeri yüksek olan modellerdir. Bornoz takımı bayan ya da erkekler için farklı işlemeler ve sanayi makineleri ile üretim yapılır. Bunun yanı sıra, el makineleri tarafından da üretimi yapılan modeller vardır. Bu üretim özellikleri, fiyatları etkileyen özellikler arasında yerini alır. Bornoz takımlarının içindeki çanta, sabun ve benzeri hediyeler de fiyatlara etki eder. 

Genellikle, tek, çift ya da ailelere özel olarak üretilen bornoz takımı modelleri de vardır. Bu takımların içinde yer alan baş havlusu, el havlusu ve benzeri ek ürünler, fiyatlara etki eder. Bazı setlerde ise ayak havlusu, banyo havlusu, banyo terliği gibi ürünlere de paket içinde yer verilir. Aynı zamanda, bornoz takımı tek kişilik ya da çift kişilik aile setlerinde de her üründen ikişerli olarak konulur. Aynı zamanda, çift kişilik setler içinde bulunan ürünlerin renk ve dokuları farklı olmaktadır. Buna bağlı olarak da fiyat aralıkları değişkenlik gösterir. Bornoz takımlarının yanı sıra, bazı setlerin içinde bornoz takımı çantası, kese, lif ya da sabun gibi ürünler de bulunur. Buna benzer ürünleri tek bir paket içinde satın alabilmeniz mümkündür. Ancak bu gibi durumlarda bornoz takımları ve fiyatları oran olarak değişkenlik gösterir. 

Bornoz Takımı Seçenekleri

Bornoz havlu takımı olarak imal edilen farklı tip tasarımlar bulunur. Kalite düzeyi her ürün için farklılık gösterir. Çünkü her bornoz takımında kullanılan malzeme türü birbirinden farklıdır. Örneğin, pamuklu, bambu ve benzeri kumaşlar ile imal edilen bornoz takımları kalite olarak birbirinden ayrılır. Kalite unsurlarının yanı sıra, ürün görsellikleri ve tasarımı da her modelde farklıdır. Buna bağlı olarak, farklı bornoz takımı seçenekleri imal edilmektedir. 

Bornoz takımlarının yumuşaklığı ise orta, yüksek ve düşük düzeyde olabilmektedir. Buna bağlı olarak bornoz takımı seçenekleri farklılık gösterir. Bornozların tekli, çiftli, erkek, kadın, çocuk ve bebeklerin beden yapılarına uygun olarak üretilen seçenekleri de vardır. Örneğin, bebekler için üretilen modeller, yumuşaklık düzeyi fazla olan ürünlerdir. Yumuşaklığı fazla olan ürünler, bebek cilt yapısına uygun olarak üretilmiştir. Bu nedenle, bebeğinizin cildinde tahriş ve alerji oluşumu meydana gelmez. Dolayısıyla yumuşak yapılı bornoz takımlarını bebekleriniz için tercih edebilirsiniz. 

Bornoz Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Bornoz takımlarını almadan önce, yumuşaklığına, kullanışlılığına ve kalitesine bakılarak satın alınması gerekir. Aynı zamanda, kullanım amaçlarınıza bağlı olarak setli ya da tekli bornozları satın alabilirsiniz. 

Bornoz Takımında Neler Var?

Bornoz takımlarının tekli modellerinde, bir adet bornoz, baş havlusu, bone, terlik ve benzeri ürünler bulunur. Bu ürünlerin kadın ya da erkekler için takım şeklinde olanı da vardır. Eşlere özel seçeneklerden de yararlanabilirsiniz. 

Bornoz Takımları Ne İçin Kullanılır?

Bornoz takımları, vücutta ıslak olan kısımların kurulanabilmesine yardımcı olan ürünlerdir. Aynı zamanda, işlevsel kullanımları olan ve kolayca kurulanmanıza yardımcı olan özellikleri vardır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bornoz Takımı

1842 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Beden
Toplam 38 / 1842 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?