En Ucuz ve Kaliteli Bornoz Takımları

Şık ve kullanışlı bornoz takımları yumuşacık dokuları ve zarif görünümleriyle dikkat çekiyor. Banyo yaptıktan sonra ihtiyaç duyacağınız pek çok ürünün set içerisine dahil edildiği takımlar, özel kumaşları sayesinde vücudunuzdaki ve saçlarınızdaki suyu hızla emerek kurulanmanızı sağlıyor. Ürünler takım halinde veya tek olarak satılabiliyor.

Bornoz Takımı Modelleri

Bornoz takımı modelleri birbirinden zarif tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Bornoz takımlarında çoğunlukla pamuk ve bambu liflerinden üretilen kumaşlar kullanılıyor. Bazı ürünlerin kumaşı pamuk ve bambu lifinin farklı oranlarda karıştırılmasından oluşuyor. Su emici özellikleriyle bilinen bu kumaşlar yumuşak bir dokuya sahip oldukları için de tercih ediliyor. Doğal malzemelerden üretilen suya dayanıklı bornoz kumaşları, sık kullanıldığında dahi formunu ve yumuşaklığını uzun süre koruyabiliyor. Bambudan üretilen bornozlar antibakteriyel özelliğe sahip olduğu için her yaştan kullanıcının en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Pamuklu kumaştan üretilen ürünler, yüksek nem çekme özelliğine ve uzun yıllar boyunca kulanılabilen dayanıklı yapıya sahip oluyor.

Bornozların kurulanma işlemi için kullanılan kısımları çoğunlukla sade oluyor. Desenler, yakalara, kollara ve bazı modellerde etek uçlarına yerleştiriliyor. Havlularda kullanılan desenler ise çoğunlukla havlunun yalnızca bir ucunda yer alıyor. Desenlerin pek çoğu dikiş makineleri veya elde işleniyor. Nakşedilen desenler yapıştırma yöntemiyle yerleştirilenlere göre suya daha dayanıklı olduğu için çok daha uzun süre havlu üzerinde kalabiliyor. Havlu ve bornoza zarif bir görünüm kazandıran işlemelerde çiçek ve dal motifleri veya çapa, dümen gibi denizcilikle alakalı simgeler kullanılıyor. Bazı takımlarda yaka veya manşetler farklı renkte kumaşlarla oluşturuluyor. Desenli veya desensiz kumaşlarla oluşturulan kombinler bornoza orijinal bir hava katıyor. Çocuklar için tasarlanan modellerde sevimli karakterlerin armaları ve yazı işlemeleri kullanılıyor. Armalar daha çok cebe ve yakaya yerleştiriliyor. Bornoz ve havluların yaka, etek ucu veya manşetlerinde aynı kumaşın farklı dokuma teknikleri kullanılarak motifler yaratılıyor ve böylece oldukça sade olmasına karşın farklı bir hava yakalanıyor. Peştamal kumaşından üretilen bornozların etek uçlarında ve kollarında püsküler kullanılıyor. Bornozlarda katlanabilen yakalı modellerin yanı sıra kapüşonlu modeller de bulunuyor.

Bornoz Takımı Fiyatları

Bornoz takımı fiyatları pek çok sebepten farklılık gösterebiliyor. Ürünün fiyatını en fazla etkileyen faktörlerin başında takımın kaç parçadan oluştuğu geliyor. Parçaların sayısının artması fiyatın artmasına sebep olabiliyor. Lisanslı ürünlerin fiyatları lisans koşularına göre farklılık gösterebiliyor. Üretimde hangi malzemenin kullanıldığı ve ne oranda kullanıldığı da fiyatı doğrudan etkiliyor. Daha zor bulunan bambu ve organik pamuk gibi materyalden üretilen takımların fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek olabiliyor. Bornoz takımlarında kullanılan işlemelerin sanayi makineleri tarafından mı yoksa el makineleri tarafından mı işlendiği fiyatın değişmesinde rol oynuyor. Bornoz takımlarının içerisinde sabun, çanta gibi hediye ürünlerin bulunması da fiyatı doğrudan etkileyen faktörler arasında yer alıyor.

Tek kişilik takımlar genelde bir bornoz ve bir baş havlusundan oluşuyor. Bazı ürünlerde bunlara ilaveten banyo havlusu, ayak havlusu veya terlik gibi ürünlerin bir veya birkaç tanesi daha paket içerisine dahil ediliyor. Çift kişilik aile setlerinde ise her üründen ikişer tane bulunuyor. Çift kişilik set içerisinde yer alan ürünlerin renkleri çoğunlukla farklı oluyor. Aynı renkli ürünlerde ise farklı işlemeler kullanılarak ürünlerin birbirinden ayırt edilmesi sağlanıyor. Bornoz takımlarıyla birlikte bazı setlerde kese, bornoz takımı çantası ve sabun gibi hediye ürünler de bulunuyor. Pek çok ürünü tek bir paket içerisinde alabileceğiniz set halindeki ürünler pratik kullanımları sebebiyle seyahatlerde büyük kolaylık sağlıyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Bornoz Takımı Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 2076 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010073/9010083