Jakuzi Fiyatları

Suyun basınç gücünden faydalanarak vücudun çeşitli bölgelerine masaj yapan jakuzi modelleri hidroterapi özelliği nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Hem vücudun hem de ruhun rahatlamasını sağlayan jakuzi modelleri keyifli vakit geçirmenize yardımcı olur. Jakuzi modelleri arasından bütçenize ve zevkinize hitap eden bir model belirledikten sonra kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Jakuzi Modelleri

Oldukça geniş ürün çeşitliliği içeren jakuzi modelleri, farklı talepleri karşılayabilecek şekilde üretilir. Masaj özelliği sağlayan jakuzi çeşitlerinden müzik dinleme özelliği bulunan jakuzi çeşitlerine kadar oldukça farklı ürünler bulmak mümkündür. Jakuzi modelleri arasında seçim yapmak için öncelikle hangi özellikleri talep ettiğinize karar vermeniz gerekir. Havalandırma ve pompalama sistemlerinin nasıl olması gerektiğine karar verdikten sonra, ürünün görünümüne karar verebilirsiniz. Ahşap detaylarla yumuşatılmış jakuzi modelleri ya da beyaz, gri, siyah renkteki jakuzi modelleri arasından banyonuzun rengine göre seçim yapabilirsiniz. Jakuzinin yerleştirileceği alanın genişliği de jakuzi seçiminde önemli rol oynar. Dar bir banyonuz varsa jakuzinizi olabildiğince küçük seçmeniz gerekir. Kaç kişinin kullanımına yönelik bir jakuzi istediğinize göre jakuzinin boyutuna karar vermeniz faydalı olacaktır. Jakuzi üretiminde akrilik ve seramik gibi malzemeler kullanılır. Akrilik malzeme genellikle darbelere karşı daha dayanıklıdır ve oldukça uzun ömürlü biçimde kullanılabilir. Bunun yanında, hijyen bakımından da akrilik malzeme oldukça kolay temizlenen bir yapıya sahiptir. Jet sayısına göre hidroterapi kalitesi artabilir. Bu nedenle yüksek jet sayısına sahip modellere yönelmeniz tavsiye edilir.

Rahatlatıcı Spa Deneyimi

Jakuzi modellerinde kullanıcıyı rahatlatmaya yönelik birçok yan özellik bulunur. Bunların başında spa deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan su fışkırtma sistemi gelir. Farklı motor gücü dereceleri ile daha şiddetli veya daha hafif hidroterapi deneyimleri yaşayabilir, masajınızın etkisini artırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, jakuzinin baş yastığı, ışık, müzik sistemi gibi yan özellikler de jakuziden alacağınız keyfi artıran faktörlerdir. Bütçenize göre karar verebileceğiniz yan özellikler ile kendinizi şımartmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı fiyat ve model seçenekleriyle sunulan jakuzi modellerinin öne çıkan avantajları ise şu şekildedir:

 • Jakuzi modelleri, su yoluyla terapi diğer bir deyişle hidroterapi uygulaması için ideal ürünlerdir. Vücudunuzun ve ruhunuzun rahatlaması için oldukça işlevsel özellikler sunan jakuzi modelleri, kendinizi şımartmanın en güzel yöntemlerindendir.
 • Evde küçük bir havuz işlevi gören jakuzi modelleri ile çocuklarınızla birlikte eğlenceli ve güzel vakit geçirebilir, boş zamanlarınızı jakuzi içindeki aktivitelerle değerlendirebilirsiniz.
 • Oldukça dayanıklı malzemelerden üretilen jakuzi modelleri uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Bu nedenle, uzun ömürlü kullanım vadeden jakuzi modelleri yatırımınızın karşılığını almanızı sağlar.
 • Kurulumu kolay jakuzi modelleri sayesinde ürünün kurulumunu rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kontrol paneli üzerinden ayar yapma imkânı sunan jakuzi modelleri sayesinde suyun akış yönünü, derecesini pratik biçimde ayarlayabilirsiniz.

Jakuzi Fiyatları

Jakuzi fiyatları ürünün motor gücüne, jet sayısına, malzemesine ve ek özelliklerine göre değişiklik gösterir. Oldukça geniş bir fiyat aralığı içerisinde sunulan jakuzi modelleri arasından kendi bütçenize en uygun olan modeli kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Her türlü bütçeye hitap eden geniş fiyat aralığı, ürünün ek özelliklerine göre farklılık arz eder. Özellikle müzik dinleme, baş yastığı gibi ekstra nitelikler taşıyan jakuzi modellerinin fiyatı daha yüksek olabilir. Bunun yanı sıra, ürünün görsel tasarımı da fiyatına etki eden unsurlar arasındadır. Ahşap detaylarla zenginleştirilen jakuzi modelleri veya siyah, turkuaz gibi alternatif renklerle sunulan jakuzi modelleri beyaz renkteki modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Motor gücü yüksek olan ve jet sayısı fazla olan modeller diğerlerine göre bir miktar yüksek fiyatlı olacaktır. Çünkü ürünün jet sayısı ve motor gücü hidromasaj özelliğinin kalitesini doğrudan etkiler.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Jakuzi Fiyatları

70 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar
  1. Shower Jaküziler
  2. Hydrocabin Jaküziler
  3. Selika Jaküziler
  4. SPP Jaküziler
  5. Aquacan Jaküziler
  6. Duşakabincim Jaküziler
  7. Royal Duş Jaküziler
 4. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60002028/455418/18021934/18021981
Başa dön