En Ucuz ve Kaliteli Vakumlu Hurçlar

Vakumlu hurç, kıyafet ve nevresim gibi tekstil ürünlerini daha az alan kaplayacak biçimde muhafaza etmeyi sağlıyor. Hurç içerisindeki havanın alınmasının ardından sıkıştırılan eşyalar, bu şekilde uzun süre saklanabiliyor. İçerisine konulan ürünün türüne göre %90'a kadar küçültme yapabilen bu hurçlar iki kat daha fazla depolama alanı kazandırıyor. Özellikle yastık yorgan gibi çok yer kaplayan eşyalar için ideal bir depolama yardımcısı olan bu ürünler, mevsim geçişlerinde kıyafetleri saklamak için de sıklıkla kullanılıyor.

Vakumlu Hurç Fiyatları

Kıyafetlerinizi, nevresim ve hatta yorganlarınızı koyacak yeterli alanınız yoksa ya da evinizde daha geniş bir alan istiyorsanız, vakumlu hurçlar aradığınız çözümü sunuyor. Eşyaları minimum boyutta, sağlıklı ve ekonomik bir şekilde saklamaya imkan tanıyan bu saklama ürünleri, daha geniş ve düzenli bir ortama sahip olmanıza yardımcı oluyor. Evlerde depolama alanında kullanılan ürünlerin başında gelen vakumlu hurç, pek çok ürünü düzenlemeye ve korumaya yardımcı oluyor. Hava geçirmez özelliği sayesinde büyük parçaları dahi en küçük boyutta saklamanıza imkan tanıyan bu ürün, fonksiyonel ve pratik bir kullanım sunuyor.

Vakumlu hurçlar kullanışlı olmaları ve daha fazla depolama alanı sağlamaları açısından tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Havası alındığı anda tekstil ürünlerini vakumlama prensibiyle muhafaza eden bu ürünler, bu sayede maksimum yer tasarrufu sağlıyor. Diğer yandan hurç içerisindeki tüm hava yok edildiği için eşyalar nem, küf böcek, güve gibi olumsuz koşullara karşı korunuyor. Saklanacak eşyanın türüne göre farklı boyut, uzunluk ve genişlikte üretilen vakumlu hurçlar, renkleriyle de evlere şıklık katıyor. Küçük ve orta boyutlu hurçlar genelde yazlık ve kışlık kıyafetleri saklamak için kullanılırken, nevresim, battaniye, yorgan gibi büyük parçalar için ekstra büyük vakumlu hurçlar tercih ediliyor. Evde depolama yardımcı olarak kullanılan bu ürünler aynı zamanda, yolculuklarda da büyük kolaylık sağlıyor.

Vakumlu hurç, yazlık veya kışlık kıyafetler, battaniye, nevresim, yorgan, yastık, ceket, mont ve daha birçok tekstil ürününü güvenli ve pratik bir şekilde uzun süre saklamaya yardımcı oluyor. Tüm ürünler için temelde saklanacak eşya yerleştirdikten sonra elektrik süpürgesi ile havası tamamen boşaltılarak vakumlama yapılıyor. Vakumlu özelliği ile havası alındıktan sonra kilitlenen hurçlar, kapanma sistemi sayesinde içerisine tekrar hava girişini önlüyor. Çift eksenli polietilen ve naylon katmanlı malzemeden üretilen esnek ve dayanıklı yapısıyla uzun süre kullanılabiliyor. Su geçirmez özelliği sayesinde hurç içerisinde oluşabilecek nem ve küfün önüne geçiyor. Kumaşlarda renk değişikliğine ve lekelere neden olan oksitlenmeyi engelleyen vakumlu kapatma özelliği, ayrıca kıyafetlerin sararmasını da önlüyor. Tek yönlü hava vanasına sahip vakumlu hurçlar saklama sırasında hurç içerisindeki havayı kolayca boşaltmanızı ve hacmini küçültmenizi sağlıyor. Yatay ve dikey olarak 2 farklı pozisyonda depolama sunan bu ürün, yerleştirilecek alana uyum sağlıyor. Uzun süre saklanabilen kıyafetlerin, hurçlardan çıkarıldıktan sonra birkaç dakika havalandırılması ve gerekliyse ütülenmesi yeniden kullanım için yeterli oluyor.

Su geçirmez özellikte olan vakumlu hurçlar, yatak veya baza altında, dolap üstlerinde ve balkona gönül rahatlığıyla konulabiliyor. Diğer yandan şeffaf yapıda olması doğrultusunda, içindeki malzemeyi görünür kılıyor ve böylece hangi kıyafetin nerede olduğunu bulmak açısından zaman tasarrufu ve kolaylık sağlıyor. Vakumlu hurç fiyatları açısından da uygun seçeneklerle sunuluyor. Tek parça halinde olan hurçların yanı sıra, ihtiyaçlarınız doğrultusunda 2’li, 3’lü, 5’li ve 7’li setleri de evinizde ekonomik depolama yapmanıza yardımcı oluyor. Bu setler aynı boyutta hurçlardan oluşabildiği gibi, çeşitli alanlarda kullanılacak farklı boyutlarda ürünleri de içerebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Vakumlu Hurç Fiyatları

Güncel Değerlendirme
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Toplam 24 / 841 ürün
DSACategoryId/60002028/2147483618/9010084/516506/9010267