Saklama Ürünleri

Hayatı kolaylaştıran ev gereçlerinden olan saklama ürünleri, yaşam alanlarınıza düzen katar. Eşyaları düzenlemek ve uzun süreli muhafaza etmek için kullanılan saklama gereçleri arasında saklama kutuları, sepetler, organizeler ve hurçlar bulunur. Ağırlıklı olarak yatak odasında kullanılan hurçlar, kullanılacak alana göre model, renk ve ölçü açısından değişiklik gösterir. Kıyafet, halı, yorgan hurçları olarak değişen ürünlerin yanında farklı şekillerde kullanılabilen sandık veya baza tipi hurçlar en kullanışlı ürünler arasında yer alır.

Sandık Tipi Hurçların Özellikleri ve Ebatları

  • İlave saklama alanı oluşturan sandık tipi hurçlar, karyola altında veya dolap içinde kullanılabilen büyük, orta ve küçük boy ürünlerdir. Fermuarlı tasarıma ve tutma yerlerine sahip olan hurç tipleri farklı ortamlarda rahat bir kullanım sunar.
  • Orta boy hurçlar ortalama 52x28x21 cm ölçülerine sahiptir. Markasına göre ölçüleri küçük farklarla değişebilen orta boy hurçlar yastık, battaniye, nevresim takımı gibi ev tekstil ürünlerini saklamak için idealdir.
  • Büyük boy hurç tipleri ortalama olarak 64x41x35 cm ebatlarına sahip olan birçok eşyaları veya yorgan gibi büyük eşyaları saklamayı mümkün kılar.
  • Küçük boy hurçlar ise 30x22x18 cm ölçülerine sahip olup dolap içinde rahatlıkla kullanılabilir. Küçük hurçlar arasında dekoratif tasarıma sahip olan ürünler de yer alır. Dekoratif ürünler, ortama modern bir hava katar.
  • Hurç modelleri arasında hava geçirgenliği yüksek ürünler bulunur. Eşyaları nemden koruyan hurçlar, uzun süre kullanılabilir.

Kullanışlı Tasarımları ile Giysi Hurçları

Giysi hurçları elbise kılıfları ile kazak gibi kıyafetleri düzenli bir şekilde muhafaza etmek için tasarlanan kutu tipi hurçları kapsar. Elbise kılıfları, askılı bölümleri ile büyük ve küçük kılıflar olarak değişir. Takım elbise asmak için tasarlanan ürünler, orta boy ebatları ile birçok marka eşliğinde bulunabilir. Palto hurçları ise uzun yapısı ile gece elbiseleri için kullanılabilir. Elbise kılıfları, hafif kumaştan üretilen modeller olarak bulunabildiği gibi şeffaf hurçlar olarak da bulunabilir. Kutu tipi hurçlar arasında ise değişen ebatlara sahip yüzlerce ürüne erişebilirsiniz. Takı kutusu, çorap kutusu olarak kullanılabilen hurçlar ile gardırobunuzda yer açabilirsiniz.

Halı Hurçları ve Vakumlu Hurçlar

Az yer kaplayan yapısı ile standart hurçlardan ayrılan vakumlu hurçlar, eşyaları hava almadan saklamaya imkân verir. Vakumlu hurçlar, elektrikli süpürge ile havası çekilerek eşyaları sıkıştırmayı sağlayan vakumlu poşetlerdir. Özellikle yorgan, yastık gibi çok yer kaplayan eşyalar için pratik çözümler sunan ürünler, dört farklı boy olarak alıcıya sunulur. Küçük vakumlu hurçlar, kıyafetler için ideal olurken Jumbo hurçlar ev tekstil ürünleri için idealdir.

Halı hurçları ise değişen uzunluk ve ebatlarda halı poşeti ve hurcu olarak satılır. Hurçlar, küçük ebatları ile kilim ve paspas türü ev tekstil ürünlerini saklamak için de kullanılabilir. Uzun halı poşetleri ise ebatları ile farklı halı tiplerine uygundur.

Düzenli Ortamlar için Organizer Çeşitleri

Organizer çeşitleri arasında gardırop ve şifonyer düzenlemek için tasarlanan ürünler öne çıkar. Çekmeceler için tasarlanan organizerler çok bölmeli ürünlerdir ve takı, kişisel eşya, bakım ürünü veya iç çamaşırı gibi eşyaları düzenli bir şekilde yerleştirmeye imkân verir. Dolap içi askıları, kazak tipi eşyalar için idealken çanta, fular, şal tipi eşyalar için özel tasarlanmış organizer modellerini ürünler arasından bulabilirsiniz. Takı organizer çeşitleri ise her takı için özel bölmesi ile benzerlerinden ayrılır. Ayakkabı organizerleri ise farklı boyutlar ile alıcıya sunulur. Hem eşyaları düzenli saklamak hem de kaybolmadan sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için geliştirilen ürünleri, farklı ebatlarda temin edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Saklama Ürünleri

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Ev Dekorasyon Ürünleri
Ev Dekorasyon Ürünleri
Saklama Ürünleri
Saklama Ürünleri
Vakumlu Hurçlar
Vakumlu Hurçlar
Giyim Hurçları
Giyim Hurçları
Halı Hurçları
Halı Hurçları
Sandık-Baza Hurçları
Sandık-Baza Hurçları
Organizerler
Organizerler
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 60 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?