En Ucuz ve Kaliteli Giyim Hurçları

Giysileri saklamak ve korumak için kullanılan giyim hurçları, düzenli bir gardırop için her evde bulunması gereken ürünlerdir. Özellikle mevsim değişimlerinde kışlık ya da yazlık kıyafetleri kaldırmak ve düzenli bir şekilde muhafaza etmek için kullanılan ürünler, farklı kıyafetlere özgü tasarımlara sahiptir.

Giyim hurçları arasında vakumlu, kazak ve çorap hurcu, çok amaçlı setler ve elbise kılıfları bulunur. Farklı kıyafetlerde kullanabileceğiniz çok amaçlı vakumlu hurçlar, işlevsel tasarımı ile öne çıkar. Elektrikli süpürge ile havası çekildiği için eşyaların hacmini %75 azaltarak yer tasarrufu sağlayan ürünleri, sezonluk kıyafetlerinizi kaldırırken kullanabileceğiniz gibi, tatile çıkarken de kullanabilirsiniz. Bavulda kıyafetlerin daha az yer tutmasını sağlayan vakumlu hurçlar, hava almayan yapısı ile kıyafetlerinizi lekeden ve kokudan korumanıza da yardımcı olur. Toz, kir, nem ve güve gibi sorunlara karşı koruma sunan vakumlu modellerin ebatlarını inceleyerek farklı ölçülere sahip ürünleri bulabilirsiniz. Özellikle 3’lü veya 4’lü paketler halinde satılan vakumlu hurç setlerine ulaşabilirsiniz.

Kazak hurçları ise kutu şeklinde tasarıma sahiptir. Yatak altında, baza içinde ve dolaplarda saklayabileceğiniz kazak hurçları, uzun dönem giyilmeyecek giysilerin korunması için ideal bir kullanım sunar. Üst üste dizilerek dolapta düzenli bir görünüm oluşturan kazak hurçları, genellikle şeffaf üst yüzeye sahip olduğu için içinde saklanan eşyaları görme imkanı verir ve aradığınız kıyafetleri kısa sürede bulmanızı sağlar. Hava geçirgen kumaş dış yapısı ile kıyafetlerin nem tutmasını da önleyen ürünler, kazak ve tişörtler için ideal ebatlara sahiptir. Kazak hurçlarına benzer bir yapıda olan çorap hurçları ise farklı şekillerde kullanılabilen pratik kutulardır. Şeffaf kapağı ile benzer ürünleri saklamak için ideal olan kutular, düzenli kullanımı ile dağınıklığı önlemeye yardımcı olur. Giyim hurçları arasında yer alan elbise kılıfları ise ebatları ile farklı kıyafetlere uygun tasarımlara sahiptir. Takımlar, abiye, uzun elbise, kışlık mont ve kürk türü eşyaları saklamak için kullanılan ürünler, seyahat sırasında kıyafetleri taşımak ve uzun dönem kullanılmayacak kıyafetleri gardıropta dış etkenlerden korumak için kullanılır. Hava alıp verebilen kumaş özelliği ile kıyafetlerin kötü kokmasını ve nem tutmasını önleyen ürünler arasında şeffaf elbise torbaları da yer alır. Bej, gri ve siyah gibi klasik renklerde bulabileceğiniz modellerin ebatlarını inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünleri kolayca alabilirsiniz.

Giyim Hurcu Fiyatları

Kullanım amaçları ile farklılık gösteren giyim hurcu fiyatları ürün türüne bağlıdır. Vakumlu hurçlar ürünün ebadına ve markasına uygun fiyatlara sahiptir. İki adet büyük hurç, bir adet orta boy hurç ve bir adet küçük hurçtan oluşan dört parçalı setlerin fiyatları ile üç adet vakumlu hurçtan oluşan ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Vakumlu hurçlar arasında üçlü setler halinde satılan uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilir, nitelik açısından değerlendirebilirsiniz.

Elbise kılıfları ise fiyatları ile farklı bütçelere hitap eder. Takım elbiseler için uygun ebatlara sahip özel üretilmiş ürünler, dikkat çekici fiyatlara sahiptir. Özellikle gece elbiselerini taşımak ve saklamak için tasarlanan ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Mont ve elbise saklamak için kullanılan uzun ebatlı kılıflar ise piyasa değerine uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Ebatlarına paralel fiyatlar ile satılan kılıflar arasında, kısa elbiseler ve takım elbiseler için üretilen ürünler daha cazip fiyatlara sahiptir.

Kullanışlı tasarıma sahip kazak ve çorap kutuları ise hem işlevsel kullanımı ile hem de fiyatları ile tercih edilir. Değişen fiyatları ile her bütçeye hitap eden ürünlerin kumaş niteliklerini, tasarımlarını ve ebat özelliklerini inceleyerek kıyafetleriniz için uygun ürüne sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Giyim Hurçları

1900 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 31 / 1900 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?