En Ucuz ve Kaliteli Organizerler

Küçük ev eşyalarının yol açtığı dağınıklığı ortadan kaldırmak için geliştirilen organizerler, yaşam alanlarının düzenli olmasını sağlar. Salon, çalışma odası ya da yatak odası gibi ortamlarda sık kullanılan ve yerleri sıklıkla değiştirilen eşyalar dağınıklığa yol açar. Eşyaları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için geliştirilen organizer modelleri farklı tasarımlara sahiptir. Özellikle kullanılacak eşyaya göre tasarımları, ebatları ve üretildikleri malzeme değişen organirzeleri inceleyebilirsiniz.

Organizer çeşitleri arasında yatak odası için üretilen ürünler, ayakkabı hurçları, aksesuar ve kişisel bakım organize askıları, dolap içi düzenleyiciler, salonda kullanılacak ürünler bulunur. Salonda kullanılacak organizerler özellikle sıklıkla kaybolan kumanda gibi eşyaları muhafaza etmek için ideal bir kullanım sunar. Cepli birden fazla bölmesi ile işlevsel bir tasarıma sahip olan ürünler, kir tutmayan yapısı ile kolay temizlenir ve makine de yıkanabilir. Aynı zamanda şık tasarımları ve desenli yapıları ile dikkat çeken ürünlerin ebatları değişkenlik gösterir. Çok amaçlı kutular arasında ise kapaklı tasarıma sahip ürünler yer alır. Renkli baskılar ile süslü dış yüzeyi ve yüksek kaliteden malzemesi ile oturma odasından yatak odasına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz kutuların içinde kişisel ürünlerden kırtasiye malzemesine kadar birçok ürünü saklayabilirsiniz. Açılır kapağı sayesinde işlevsel bir kullanım sunan ürünleri kullanmadığınız zaman katlayarak kaldırabilirsiniz.

Organizer Fiyatları

Küçük eşyaları, ev gereçlerini, kişisel bakım ürünlerini ve aksesuarları saklamak için kullanılan organizerler, ürün çeşidine ve üretildiği malzemeye bağlı olarak farklı fiyatlara satılır. Ekolojik keçeden üretilen, geniş cepleri ile günlük planlamanıza yardımcı olan ve ofiste ideal bir kullanım sunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Fiyatları ile benzer modellerden ayrılan organizer çeşitlerini uzun ve dikey biçimde bulabileceğiniz gibi kare şeklinde olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Özellikle defter, not, kağıt gibi dosyaları saklamak için ideal olan geniş cepli organizerler, iş yerleri için ideal bir yapıdadır. Keçeden üretilen ürünler arasında kumanda, dergi gibi eşyaları saklamak için uygun olan düzenleyicilerin fiyatları ise bütçeyi zorlamayacak aralıklarda yer alır.

Aksesuarları düzenli bir şekilde muhafaza etmek için geliştirilen organizer çeşitleri ise farklı tasarımlara sahiptir. Elbise biçiminde şeffaf cepleri bulunan ürünler küpe, kolye, yüzük gibi küçük takıları saklamak için idealdir. Özellikle kanca kısımlar ile kolye çeşitlerini asabileceğiniz ürünler, hem alandan tasarruf etmenizi sağlar hem de aksesuarınızı düzenli bir şekilde muhafaza etmenize imkan verir. Dolap için düzenleyiciler arasında ise işlevsel rafları ile farklı eşyaları saklayabileceğiniz ürün çeşitleri yer alır. Üst kısımda yer alan askılık bölümü ile dolap içine asarak kullanabileceğiniz organizerlerin farklı ebat ve raf tasarımına sahip modelleri de mevcuttur. Ayakkabı saklama organizatörleri ise ayakkabı alma kapasitesine bağlı olarak değişir. Topuklu ayakkabı saklamak için geliştirilen geniş bölmeli ürünleri bulabilir, nefes alan dokusu ile koku yapmayan ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Dolap için düzenleyiciler ve aksesuar düzenleyicilerse ürünün cep sayısına bağlı olarak farklı fiyatlara satılır. Asılabilir, 5 ya da 10 gözlü portatif ürünleri uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Kişisel ürünleri ve takıları saklamak için geliştirilen bez çekmeceli ürünlerde aynı bütçelere hitap eder. Ayakkabı saklamak için üretilen organizerlerde ise, özel olarak üretilmiş ayakkabı saklama kutuları ile çoklu ayakkabı saklama çantaları fiyat açısından farklılık gösterir. Değişik amaçlar için kullanılan çok işlevli ürünleri, ürünün modeline uygun fiyatlarda bulabilir, organizer fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Çekmece içi düzenleyici gibi farklı ürün çeşitlerinin yer aldığı organizerler bölümünde evinizi düzenlemek için en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Organizerler

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?