Yemek Masaları ve Fiyatları

Yemek masası takımları; salonların, mutfakların olmazsa olmazı olarak her evde yerini alıyor. Şık tasarımları, kullanışlı özellikleri, modüler alternatifleri ile farklılaşan yemek masası takımı çeşitleri, incelikli tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Farklı bütçelere, farklı zevklere ve farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler, farklı marka ve tarzlarda sunuluyor. Kategoride yemek masaları, çocuk masaları, bistro seçenekler, katlanır masalar ve açılabilir modeller kendine yer buluyor.

Yemek Masası Takımı Fiyatları

Yemek masası takımı fiyatları, ürünlerin niceliksel ve niteliksel özelliklerine göre değişebiliyor. Masaların sandalye bulundurup bulundurmaması, fiyat değişikliğine neden olurken; sandalye sayısı, masanın kaç kişilik olduğu gibi değerler de ürün etiketlerini değiştirebiliyor. Masaların dekoratif özellikleri de fiyatı belirlerken kıstas oluyor. Manzara desenli masalar, düz renklerden daha yüksek fiyatlarla etiketlenirken; el yapımı işlemeler, oymalı masalar da fiyat farkında makası açabiliyor.

Kimi masalar, ayaklarının üzerinde taşlı eklentiler bulundurabiliyor. Altın, gümüş veya kristal taşlarla süslenen masalar, düz tasarımlardan daha yüksek fiyatla alıcı bulurken, masanın materyali de fiyatlandırmanın önemli bir belirleyicisi hâline geliyor. Örneğin, eskitme masif masalar, düz bir masif masadan daha pahalı olabiliyor. Cila ve vernik gibi özellikler de seçim esnasında etiketi farklılaştırırken modüler özellikler de dikkat çekiyor. Açılabilir masalar, pratiklikleri ile puan kazanırken yer tasarrufu sağlıyor ve büyük masalardan daha uygun fiyatlarıyla bütçe dostu hâle geliyor. Ürünlerin boyutlarına da fiyat karşılaştırması yapılırken bakılması önem taşıyor. Aynı modeldeki masanın büyük boyutlarda olan tipinin biraz daha pahalı olması beklenirken; aynı modeldeki iki farklı seçenek, farklı ayak boyuna veya üst yüzey kaplamasına sahip olduğu için fiyat değişikliğine uğrayabiliyor.

Yemek Masası Takımı Modelleri

Yemek masası takımı modelleri, genellikle masa modeli ile çeşitleniyor. Dikdörtgen yemek masası, kare yemek masası, yuvarlak masa ve açılabilir masa alternatifleri kategori içinde yer alıyor. Dört kişilik küçük mutfak masaları kadar 8 kişilik büyük kütük masaların da yer alabildiği ürünler arasında, leke bırakmayan plastiklerden imal edilen hafif çocuk masaları da kendine yer buluyor. 4 kişilik ve 6 kişilik yemek masalarının da bulunduğu ürün seçkisinde farklı tarzlardaki ürünlere de rastlanıyor. Modern izler taşıyan tasarımların yanında oryantal desenlerin yer aldığı varaklı masaların da bulunduğu yemek masaları içinde, "vintage" tarzı, "country" tarzı pastel renkli mobilyalar da yer alıyor.

Bistro masaların da göze çarptığı ürün çeşitlerinde çekmeceli veya raflı masalar da bulunuyor. Rustik detaylar, klasiklerden vazgeçmeyenlerin seçimi olurken; evini özellikle monokrom renklerde tasarlayan modernite meraklısı kullanıcılar ise cam masaları tercih edebiliyor. Dört ayaklı modellerin yanı sıra ortadan tek sütun ile taşınan masa modelleri de kullanıcılarla buluşuyor. Salonlarda, mutfaklarda, balkon ve bahçelerde kullanılabilen masa takımları, kullanım alanına göre suya dayanıklı özellikte de seçilebiliyor. Materyal detayları, masa boyutları, sandalye sahibi olup olmadığı, aksesuar seçenekleri, çekmece veya raf eklentisi gibi detaylara ürün detay sayfalarından ulaşılabiliyor. Farklı renk alternatifleri ve montaj durumu hakkında da bilgi alınabiliyor.

Masalar, üzerlerine yerleştirilen biblo ve aksesuarlar sayesinde yalnız yemek alanı olarak değil; şık bir dekorasyon alanı olarak da değerlendirilebiliyor. Üzerine şamdan, kitap, örtü veya heykeller yerleştirilebilen masalar, odanın diğer mobilyaları ile uyumlu olarak seçilebiliyor. Küçük dikdörtgen modeller, çalışma masası olarak da tercih edilebiliyor. İki ürün arasında seçimde zorlanıldığında sitede yer alan ürün karşılaştırma özelliğinden destek alınabiliyor. Öğrenci evlerinden yazlıklara, günlük kullanımdan misafir salonlarına kadar her kullanım yeri için ihtiyaca en uygun yemek masaları ve masa takımları kolaylıkla bulunabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Yemek Masası Fiyatları

827 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hepsiburada Home
  2. Yıldız Mobilya
  3. RomanoDizayn
  4. Koleksiyon
  5. Masifart
  6. Allmode
  7. Mobilya Baba
  8. Siesta
  9. Obut's Home
  10. Woodha
  11. Dekorbizden
  12. Alfemo
  13. Defne
  14. Hamdeko
  15. 222 Concept
  16. Barbar Tasarım
  17. Fatih
  18. Novussi
  19. SZN Wood
  20. Archi Ahşap Atölyesi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/18021299/18021302/18021613
Başa dön