Yemek Odası

Yemek Odası 

Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte keyifli yemekler düzenlemenizi sağlayan yemek odası takımı modelleri çok sayıda seçenek sunar. Seçenekler arasında masa, sandalye, gümüşlük, konsol ve masa takımı bulunur. Farklı markalar tarafından üretilen yemek odası mobilyaları, dönem trendlerini tüm detaylarıyla yansıtır. Renk ve model bakımından çok sayıda seçeneği bulabileceğiniz yemek odası takımlarını zevkinize, beklentinize ve evinizin dekorasyon detaylarına göre seçebilirsiniz. Her detayı düşünülmüş yemek odası mobilyaları en kaliteli materyaller kullanılarak üretilir. Bu özellikleri sayesinde uzun yıllar keyifle kullanılabilir. İskandinav modellerden endüstriyel detaylar yansıtan modellere, vintage takımlardan doğanın tüm renklerini sunan tasarımlara kadar geniş bir ürün seçkisi arasından seçim yapabilirsiniz. 

Her Zevke Hitap Eden Yemek Odası Seçenekleri

Yemek odası modelleri, renk ve tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Her türden yaşam alanına özel bir derinlik katan modeller, yemek zamanlarının konforlu ve keyifli geçmesini sağlar. Uzun yıllar keyifli kullanabileceğiniz mobilyaların en önemli parçası olan gümüşlük ve konsolları dilerseniz takım halinde dilerseniz de tek tek satın alabilirsiniz. Tüm yemek takımlarınızı yerleştirebileceğiniz gümüşlük modelleri geniş iç hacme sahiptir. Bu özelliği sayesinde yemek takımlarınızın yanında dilediğiniz her şeyi kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Gümüşlük ve konsol modellerinin tasarım detayları ve renkleri her türden mobilyaya uyum sağlar ve yaşam alanlarına zevk sahibi detaylar katar. Yemek odası büfe modelleri de her boyutta yaşam alanına sığabilecek ölçülere sahiptir.  Yemek odası masaları da seçenekler arasındadır. Masa seçenekleri, işlevsel kullanım sunan çok sayıda alternatif ile satışa sürülür. Köşe takımı modellerinin de bulunduğu masa çeşitleri, sabit ve açılabilir detaylarda tasarlanır. Masa çeşitleri cevizden beyaza, siyahtan griye, ekrudan antrasite, kahverengiden kreme, bejden fümeye uzanan renk seçenekleriyle her zevk özelinde modeller sunar. Masaları tamamlayan bir parça olan yemek odası sandalyesi çeşitleri de konforlu minder ve sırt detaylarıyla ideal bir kullanıma sahiptir. Masaların tasarımını başarılı bir şekilde tamamlayan sandalyeler, uzun yıllar kullanılabilir.

Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odası takımı modelleri de kullanıcılara çok sayıda birçok ürünü bir arada sunar. Bu takımlar yemek masası ve sandalye takımı ve takımı tamamlayan konsol ya da gümüşlük ve büfeden oluşur. Tek bir takım içinde çok geniş bir kullanım alanı sunan tamamlayıcı mobilyaların bulunması yemek takımı için gerekli olan araç ve gereçlerin yanında diğer malzemeleri de muhafaza etmenizi sağlar ve yaşam alanlarını düzene koyar. Takımlar genel olarak 6 kişinin aynı anda oturabileceği genişlikte tasarlanır ancak açılabilir özelliği sayesinde 12 kişilik bir masaya dönüşebilir. Bu özelliği sayesinde kalabalık ailelerin kullanımı için son derece uygundur. Kapatılabilir özelliği sayesinde dar yaşam alanlarında bile fazla yer kaplamaz ve gerektiği durumlarda da kolaylıkla açılarak sevdiklerinizle birlikte toplu yemek yemenin keyfini yaşamanızı sağlar. Yemek odası dolabı çeşitleri genel olarak 2 kapılıdır. Ancak alt ve üst bölümde bulunan çoklu rafları sayesinde çok sayıda şeyi muhafaza edebilir. Dolabın rafları ideal ölçülere sahiptir ve bu sayede yüksek hacimli ürünleri bile içinde saklayabilir. Dolaplar tasarımları ve renk alternatifleri sayesinde tüm koltuk takımlarına ve masalara uyum sağlar. Sadece yemek odasında değil mutfağınızın bir köşesinde de kullanabileceğiniz dolaplarla mutfağınızı düzene sokabilir ve mutfağınızda düzenli bir ortam hazırlayabilirsiniz. Yemek odası ahşap malzemenin en kaliteli olanlarıyla üretilir. Bu nedenle mobilyaların tümü çizilmelere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Bu yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen bir deneyim yaşatır.

Yemek Odası Nasıl Seçilir?

Yemek odası takımları arasından seçim yaparken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Öncelikle kullanacağınız alanı belirlemeli ve ölçüleri bu doğrultuda tespit etmelisiniz. Ölçü ve yeri belirledikten sonra modeller arasında seçim yapmaya başlayabilirsiniz. Yemek odası takımlarını evinizin ya da ofisinizin konforu için seçerken öncelikle modelleri zevkiniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Ardından marka, ölçü, renk ve fiyat özelinde filtreleyebilirsiniz. Bu filtreleri kullanarak sunulan çeşitleri zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz. Çok sayıda marka ve ürün çeşitliliğini bulabileceğiniz online alışveriş deneyiminde kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri rehber niteliğindedir. Siz de evinizin kalbi olan yemek odanız ya da mutfağınız için yemek takımı seçerken kullanıcı yorum ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Kullanıcı yorum ve değerlendirmeleri sayesinde takımların kalitesi, modeli, rengi, ölçüleri ve yaşam alanına uyumu hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Edindiğiniz bilgiler doğrultusunda da en doğru kararı verebilirsiniz. Önceden belirlediğiniz yemek odası ölçüleri ile beğendiğiniz modelin ölçülerini detaylı olarak karşılaştırmanız doğru seçimi yapmanız adına önemlidir. Bunun ardından renk ve model seçimini yapabilirsiniz. Modelleri ve renkleri incelerken yaşam alanınıza uygun olmasına dikkat etmeniz bütünlük yaratmanız için gereklidir. Tamamen koyu renklerden oluşan bir yaşam alanı için alacağınız yemek odası beyaz renk olmamalıdır. Bu nedenle renk seçimi yaparken mevcut alanı mutlaka gözden geçirmelisiniz.

Yemek Odası Fiyatları 

Yemek odası fiyatları markaya, takımın içeriğine, ölçülerine, rengine, kalitesine ve diğer detaylara göre farklılık gösterir. Her bütçe ve her yaşam alanı özelinde seçenekler sunan fiyat aralıkları, yemek odası takımı almak isteyen kullanıcılara çok sayıda alternatif yaratır. Yemek masasından konsola, büfeden dolaba uzanan seçeneklerin yanında yemek odası alanını tamamlayan aksesuarlar da bulunur. Bunlardan biri olan yemek odası avize modelleri de farklı fiyat aralıkları ve çok sayıda ürün alternatifi sunar. Her türden yaşam alanını tamamlayan avizeler, yaşam alanlarını şık bir detayla tamamlar ve yemek masalarına farklı bir derinlik katar. Sarkıtları ayarlanabilen avizeleri yaşam alanınızın boyutlarına göre uzun ya da kısa kullanabilirsiniz.

Takımlarda önemli bir yere sahip olan yemek odası konsol modelleri de farklı fiyat aralıkları sunar. Konsol modellerini ve fiyat aralıklarını bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Konsol modelleri tek başına da alınabilir ölçülerde alternatiflerle de dikkat çeker ve kullanıcılardan tam not alır. Yatay ve dikey formlarda üretilen konsol modelleri, fonksiyonel bir kullanım sunan ölçülere ve iç tasarım detaylarına sahiptir. Yemek odası vitrin modelleri de ölçüleri ve tasarımları doğrultusunda farklılık gösteren fiyat aralıkları ile satışa sunulur. Sadece yemek masası takımı olarak kullanılabilecek dik tasarım vitrinlerin yanı sıra yatak formda tasarlanmış vitrin modelleri de bulunur. Yatak vitrinleri dilerseniz televizyon ünitesi olarak da değerlendirebilirsiniz. Yemek odası aynası çeşitleri de farklı seçenekler ve herkes tarafından ulaşılabilir fiyat aralıkları sunar. Yemek odanızı değiştirmeyi düşünüyor ya da evinizi yeni kuruyorsanız Hepsiburada sayfalarında yer alan yemek odası modellerini inceleyebilir, bütçeniz doğrultusunda satın alabilir ve keyifli sofralar kurabilirsiniz.

 Yemek Odası Ürünleri Nasıl Seçilir?

Yemek odası ürünleri kullanılacak alanın ölçülerine ve rengine göre seçilmelidir. 

Yemek Odası Masası Nasıl Olmalıdır?

Yemek odasında kullanılan masa açılabilir donanıma sahip olmalı ve en kalabalık aileler tarafından da kullanılabilir ölçülerde olmalıdır. 

Yemek Odası Mobilyaları Dayanıklı Mıdır?

Üretici markalar, yemek odası mobilyalarını en kaliteli materyallerle üretir ve kullanıcılara uzun yıllar kullanım deneyimi yaşatır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yemek Odası Takımları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Yemek Odası
Yemek Odası
Yemek Masası
Yemek Masası
Sandalye
Sandalye
Gümüşlük & Konsol
Gümüşlük & Konsol
Masa Takımları
Masa Takımları
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?