DJI Drone Fiyatları

Kısa sürede küresel alanda ünlenen Dji dünyanın en önemli markaları arasına adını yazdırmayı başarmıştır. İlk olarak tüm dünyanın bildiği ve sevdiği en meşhur drone markası olarak karşımıza çıkar. Ürünlerin malzeme kalitesi, kullanım kolaylığı, yazılım ve donanım özelliklerine kadar her şeyin sektörde büyük ölçüde öne çıkmalarını sağladığı bilinir. Dji; birçok sektöre katkı sağlayacak ürünler üretmesi sebebiyle çok sevilen ve tercih edilen bir markadır. Ürünleri pek çok alanda sıklıkla kullanılır. Günümüz dünyasında bireysel kullanıcılarının sayısı oldukça fazladır. 

Dji Drone Kullanım Alanları Nelerdir?

Drone kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Hava fotoğrafçılığı ve video alanında oldukça kaliteli görüntüler ortaya koyan Dji dronelar günümüzde pek çok kuruluş ve sivil kullanıcılar tarafından büyük ilgi görmektedir. Hava fotoğrafçılığı için en önemli ve vazgeçilmez cihazlardan biridir. Heyecan verici aktivitelerin, doğa fotoğrafçılığının odak noktası olmuştur. DJI drone modelleri doğa aktivitelerinde ve çeşitli organizasyonlarda kullanılır. Bir düğün videosu için bile günümüzde sıklıkla dronelardan yararlanılır. Macera dolu aktivitelerin tam ortasında, farklı açılardan anı ölümsüzleştiren kaliteli video ve fotograflar sunar. Birçok kullanım alanı bulunan DJI drone, inşaat sektöründe bile kendine yer bulmaktadır. Havadan görüntülenen bir arazinin haritasını oluşturabilir, çeşitli yükseltilerini hesaplayabilir. Güvenlik alanında da kullanılmaktadır. Arama-kurtarma çalışmaları esnasında oldukça etkili bir rol üstlenir. Hava çekimleri, video çekimleri için reklam, medya, sinema gibi alanlarda dji ürünleri sıklıkla kullanılır. Modeline göre farklı işlevleri olan droneların, haritalandırma işleri, spor müsabakaları, yarışlar, için havadan görüntü alma amaçlı kullanıldığı pek çok alan bulunur. Askeri alanda kullanılmaya başlayan droneları günümüzde sadece hobi amaçlı olarak kullanan pek çok kişi bulunur.

Dji Drone Modellerini Birbirinden Ayıran Özellikleri Nelerdir?

Drone’lar uzaktan kumanda edilerek kablosuz şekilde uçurulabilir. Gps yardımıyla gökyüzünden harika fotoğraflar ve kaliteli bir kurguyla muhteşem videolar çekilebilir. Dji markasının profesyonel drone modellerinin boyutlarını küçülterek hayatımızın her alanında droneların yer almasına katkıda bulduğu bir gerçektir. Ağırlıklarına, boyutlarına, kamera performanslarına ve havada kalış sürelerine göre başlangıç seviyesi, orta seviye ve profesyonel dronelar Dji tarafından geliştirilir. Başlangıç seviyesi genellikle drone kullanmayı öğrenmek isteyenler tarafından tercih edilir. Başlangıç seviye dronelar 500 gramın altında bir ağırlığa sahip olduğundan İHA kayıt sistemine kayıt ettirilmeden uçurulabilir. Orta seviye dronelar havadan görüntü ve video çekimi yapmak için sıklıkla tercih edilir. Profesyonel seviye dronelar ortamda bulunan farklı renk ve ışıkları algılayarak kaliteli, net ve keskin görüntüler ortaya çıkarması ile ünlüdür. Dji done modelleri arasında ekstra sessiz çalışan dronelar da yer almaktadır. Yüksek çözünürlüklü kameraları ve son teknoloji üstün özellikleri sayesinde konforlu bir kullanım sağlar.

Dji Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Dji sektöre insansız hava aracı markası olarak giriş yapsa da son zamanlarda ürettiği kameralar, uçuş kontrol sistemleri, kamera sabitleme düzenekleri, tahrik sistemleri, aksiyon kameraları gibi geliştirdiği farklı ürünleri de büyük ilgi görür. Dji’ın Gimbal modellerinde büyük işler başardığı ortadadır. Üç eksenli hidrolik sistemle hareket stabilizasyonu sağlayan bu kadar küçük boyutlarda bir ürüne ilk imzayı atar. Bu ürünler hem sabit hem hareket halinde insan hareketinden kaynaklanan sarsıntıları en aza indirerek pürüzsüz görüntüler elde edilmesini sağlar. Farklı boyutlar ve farklı özelliklere sahip olan modelleri mevcuttur. Kamera modelleri oldukça küçük boyutlarıyla dikkat çeker. Kameraları en yüksek çözünürlükte video çekebilme kapasiteleri ile dikkat çeker. Dji aksiyon kameraları suya dayanıklı donanım özellikleri sayesinde 50 metre derinliğe kadar su altında çekim yapılabilmesini sağlar. Dji bir takım algoritmaları birleştirerek aksiyon kameralarında hareket ne kadar ağır olursa olsun istikrarlı ve sarsıntısız videolar çekebilmeyi sağlar. Minimal boyutları ile her zaman, her koşulda çekimler yapılabilmesini mümkün kılar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...