Teknolojik ürünler konusunda çok sayıda markanın arasından sıyrılmak, rekabet koşullarının güçlenmesi ve ürün çeşitliliğinin artmasıyla özellikle son yıllarda hayli zor bir hale geldi. 2013 yılında Çin’de kurulan teknoloji firması Oneplus, ortaya koyduğu yenilikçi ve rakiplerine göre çok daha ulaşılabilir bir anlayışla sunduğu ürünleriyle dünya çapında büyük ses getirdi. Cep telefonu başta olmak üzere pek çok aksesuara imza atan marka, yükselişini her yeni ürünüyle artırmaya devam ediyor.

Oneplus Ürünleri

Akıllı cep telefonları arenasında hakimiyetini sürdüren Android işletim sistemli ürünler arasına hızlı bir giriş yapan cep telefonlarıyla büyük bir ilgi toplayan marka, işletim sisteminin ve telefon donanımının derinliklerinde dolaşmayı sevenler için hazırlanan Android tabanlı CyanogenMod işletim sistemi yüklü modelleriyle ön plana çıkıyor. İlk modellerini “Amiral Gemisi Katili” sloganıyla piyasa çıkaran Oneplus, dünyaca ünlü markaların en tepe seviyedeki telefonlarının donanım kabiliyetleriyle yarışabilecek nitelikteki ürünlerle büyük ses getiriyor. Qualcomm’un Snapdragon çipsetine sahip akıllı cep telefonları, güçlü işlemcileri, yüksek kapasiteli bellekleri, 1080p çözünürlüğündeki IPS ekranları, 64 GB’a kadar ulaşan depolama alanları ve üst düzey kamera sensörüyle dünya çapında çok sayıda teknoloji tutkunu tarafından beğeni topluyor.

Genellikle herkese hitap edebilen fiyat segmentinde konumlandırdığı yeni nesil akıllı cep telefonlarını, en üst seviye donanım ve kendi geliştirdiği Android işletim sistemi arayüzleriyle piyasaya çıkaran Oneplus, kullanıcıların günlük telefon kullanım deneyimlerini en üst seviyeye getirecek ürünlerle otoriteler tarafından da olumlu notlarla değerlendiriliyor. Özellikle sahip olduğu akıllı cep telefonlarında gelişmiş multimedya seçeneklerinden ve oyun imkanlarından yararlanmak isteyenlerin büyük beğeniyle kullandığı Oneplus ürünleri, beraberinde getirdikleri ekstra özelliklerle de ilgi çekiyor. Akıllı telefonlarının iç donanımları konusunda son derece cömert davranan marka, telefonun kozmetik detaylarını da büyük bir özenle hazırlıyor. Tutuş hissi ve ürünlerin genel ağırlıkları, günümüz şartlarında çok daha iddialı konumlandırılmış telefonlarla rekabet edebilen bir deneyim sunarken, Oneplus’ın geliştirdiği akıllı cep telefonlarında yer verdiği ekranlar da hem görüş açısı hem de renk doğruluğu bakımından güzel sonuçlar veriyor.

Akıllı cep telefonlarının yanı sıra kulaklık, HDMI kablosu ve taşınabilir şarj aletleri de üreten Oneplus, telefonlarıyla yakaladığı şöhreti bu ürünleriyle sürdürüyor. Evde ya da yolculuklarda cep telefonuyla müzik dinlemekten hoşlananların rahatlıkla yönelebileceği Oneplus imzalı kulaklık modelleri, seçeceğiniz ürüne göre kulak içi şeklinde de olabiliyor. Üzerinde bulunan ses açıp kapama tuşları sayesinde cep telefonu ya da tabletinizden ayar yapmanıza da gerek kalmıyor.

Oneplus Alışveriş

Gerek tabletlerinizi gerekse akıllı cep telefonlarınızı dilediğiniz yerde şarj edebilmenizi sağlayan Oneplus taşınabilir şarj aletleri, sundukları yüksek kapasite ve üretim aşamalarında kullanılan üst düzey malzeme ile göz dolduruyor. Farklı aygıtlarınızı aynı anda şarj etmenize olanak tanıyan ürünler sayesinde günün ortasında şarj bitmesi gibi sorunları yaşamıyorsunuz. Oneplus alışveriş imkanlarından yararlanarak edineceğiniz HDMI kabloları, farklı uzunluklarda ve farklı yapılarda sunuluyor. Örneğin bazı ürünler, çift tarafı HDMI konektörü bulundururken, kimi ürünler bir tarafı HDMI diğer tarafı ise Mini HDMI şeklinde üretiliyor. Böylece, kullanım amacınızı ve birbirine bağlayacağınız elektronik eşyalarınızın mesafesini belirleyerek tam da gereksinimlerinize uygun olan ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Amacınız, diz üstü bilgisayarınızı geniş ekranlı televizyonunuza bağlamak ve bilgisayarınızın görüntüsünü televizyonunuzdan almaksa bilgisayarınızın üzerinde yer alan HDMI port çeşidine göre arzu ettiğiniz Oneplus HDMI kablo modelini edinerek dilediğiniz görüntüyü yüksek kaliteli ve kayıpsız olarak elde edebiliyorsunuz.

Birbirinden kullanışlı ve uzun vadeli kullanım senaryolarında sizleri memnun bırakacak ürünlere imza atan markanın akıllı cep telefonlarını edinerek, Android dünyasına yepyeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güçlü donanımlı ürünlere Oneplus alışveriş olanakları aracılığıyla sahip olarak hem iş akışınızı hem de eğlence saatlerinizi daha etkili yapılandırabilirsiniz. Markanın ortaya koyduğu yardımcı ürünler de akıllı aygıtlarınızın performanslarını gün boyu sürdürmenize yardımcı olacak nitelikte olmalarıyla sizleri yarı yolda bırakmıyor.

Televizyonlarının oturma odasındaki TV yayını aktarmaktan öteye geçen konumları dolayısıyla artık evdeki yaşam alanınızı multimedya eğlence merkezine dönüştürebilirsiniz. Oneplus’ın televizyonlara görüntü aktarımı sağlayan ürünleriyle gerek sahip olduğunuz masa üstü ya da diz üstü bilgisayarınızdan gerekse akıllı aygıtlarınızdan görüntü aktarımı gerçekleştirerek film ve oyun keyfinizi daha da artırabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızın yanı sıra evde de kullanabileceğiniz Oneplus üretimi kulaklıklarla şimdiye kadar dinlediğiniz müzikleri daha canlı ve gerçekçi şekilde dinleyebilirsiniz. Özel tasarım ve malzemelerle ortaya konan ürünler, müzikseverlerin en iyi müzik deneyimini yaşamaları için özenle geliştirilmiştir.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Oneplus

76 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Beden
  5. Renk
  6. Yurt Dışından Ürünler
  7. Satıcı A-Z
  8. Kelime Filtresi
Yarın KapındaYarın Kapında ürünlerini görmek için konumunu seç.
Konum:
seçilmedi
Başa dön