Dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Microsoft, kullanıcıları için Windows, Office, OneDrive, Skype gibi yazılımların yanında aynı zamanda klavye, fare, Xbox oyun konsolu gibi donanımlar da geliştiriyor. Ayrıca ABD merkezli teknoloji devi, sadece üretim değil araştırma ve geliştirme faaliyetleriyle de son gelişmelere öncü olmaya devam ediyor. Bilişim dünyasına hitap eden birçok ürünüyle geniş kitlelere hitap eden Hepsiburada.com aracılığıyla Microsoft yazılım ve donanımlarını inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanları kolayca satın alabilirsiniz.

Microsoft Windows ve Office İşletim Sisteminin Avantajları

Microsoft markası, veri merkezleri ve sistem odalarında kullanılan sunucular için ve kişisel kullanım amacıyla geliştirilen dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar için uzun yıllardır işletim sistemi geliştiriyor. Kullanıcılara sunulan Microsoft Windows işletim sistemi farklı sürümleriyle hemen her alanda kullanılıyor.

 • Sürekli güncellemeye açık olan Microsoft Windows yazılımının versiyonları her an yeni gelişmelere hazır olur.
 • Hali hazırla kurulu olarak güvenlik duvarı sayesinde internet ağından olması muhtemel tehlikeli ataklara karşı önlem alınmış olur.
 • Windows işletim sistemleri temelde bilgisayarların ana kartı ve üzerindeki diğer tüm donanımları kullanıcıların hizmetine sunar.
 • Ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen Windows’un kolay ve pratik kullanım avantajı alışkanlıklarla birleşerek vazgeçilmez bir hal alır.
 • Windows kullanan cep telefonu, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihazlar senkron çalışabilir. Böylece kullanıcılar farklı cihazlarda işine bıraktığı yerden devam edebilir.

Microsoft Office Yazılımının Öne Çıkan Özellikleri

Ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazı haline gelen ve Windows üzerinde çalışan Microsoft Office programları hayatın her aşamasında kullanıcılara yeni çözümler getiriyor. Bir paket olan Office içeriğinde isteğe bağlı olarak Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher gibi birçok profesyonel ve güncel yazılım bulunuyor.

 • Özellikle ofis kullanımlarında ön plana çıkan Microsoft Outlook çalışanların e-posta hesaplarını masaüstü kullanımına açar. Böylece e-posta kullanımı çok daha pratik olur.
 • Office’in iskeletini oluşturan Microsoft Word, temel yazı yazma programı olarak karşınıza çıkar. Hemen herkesin bildiği Word, yazım denetleme, çoklu dil desteği gibi özellikleriyle yaygın kullanılır.
 • Tam bir hesap uzmanı olan Excel, tabloların oluşturulması, otomatik formüllerin kullanımı, gelişmiş filtreleme gibi son teknoloji fonksiyonlarla kullanıma sunulur.
 • Sunum ve konferansların ilk konuğu olan Microsoft PowerPoint programı, slayt hazırlamanın en basit ve pratik yolu olarak bilinir.
 • Mükemmel bir veri tabanı programı olan Microsoft Access yazılımı küçük ve orta boy işletmelere hızlı çözümler üretir.
 • Genelde grafik uzmanı olmayanların tasarım işlerinde tercih ettiği Publisher ise kullanımı zor detaylı yazılımların yerine alternatif olarak sunulur.

Diğer Windows Yazılımları

Gündelik tüm ihtiyaçları baz alarak Ar-Ge yapan Windows, Skype, OneDrive gibi yazılımları kullanıcıların beğenisine sunarken .NET, Visual Studio, Windows Server gibi profesyonel programlarla bilgi teknolojileri geliştiricilerine çalışma alanı sağlıyor.

 • Mobil cihazınızdan veya bilgisayarınızdan sesli ve görüntülü iletişim kurmanıza yarayan Skype, farklı konuşma grupları da oluşturulabilir.
 • Cloud teknolojisiyle çalışan OneDrive yazılımı, uzaktaki Windows sunucusunda dosyalarınızı yedeklemenizi sağlar. OneDrive ile depolama kapasitesi ve güvenlik problemi ortadan kalkar.
 • Programcıların kullandığı .NET platformu, Microsoft firmasının Windows işletim sisteminde çalışabilecek programlar üretilebilmesi amacıyla sunduğu yazılım geliştirme ortamı olarak bilinir.
 • Yine bir geliştirme ortamı olan Visual Studio, birden fazla programlama diliyle program, uygulama veya web sitesi yapmayı sağlar.
 • Sistem merkezlerinin vazgeçilmezi olan Windows Server sürümleriyse e-posta, veri tabanı, web sunucu gibi özellikleriyle ağ üzerinde hizmet verir.

Dayanıklılığıyla Beğeni Kazanan Windows Donanımları

Windows’un bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği fare ve klavyeler sağlam yapısı ile uzun süre kullanım vadediyor. Son teknoloji özelliklerle donatılan bilgisayar donanımları, kalitesi ve modern görünümü ile başarıyı elden bırakmıyor. Ayrıca Microsoft, oyun severlerin gözdesi haline gelen Xbox konsolu, kontrol kolu ve oyun çeşitleriyle de oyun sahasını da boş bırakmıyor.

Microsoft, Windows, XBox ve Office gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük bir bilişim şirketi olarak birçok teknolojik ve yazılım ürünleriyle dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alıyor. Microsoft Office, XBox Oyunları ve teknolojik aksesuarlar gibi birçok farklı ürünleriyle geniş bir kitleye hitap eden marka hepsiburada.com'da sizleri bekliyor.Bilişim alanında Microsoft Word gibi çokça tercih edilen Office programıyla önemli bir yer edinen Microsoft, sürekli olarak geliştirdiği Windows yazılımıyla da milyarlarca kullanıcıya erişerek bilişimde dünya devleri arasında yer alıyor. Sürekli yenilenen teknolojisi ile müşterilerine farklılıklar sunan marka bilgisayar aksesuarlarıyla da ürün yelpazesini genişletiyor.XBox için sürekli olarak geliştirdiği oyunların yanı sıra, Microsoft Lumia akıllı telefonu ve benzer ürünleriyle sektörde yerini kanıtlamayı başaran marka, tasarım ve kaliteli yazılımı birbiriyle harmanlayarak kullanıcılarının zevkine hitap etmeyi başarıyor.Yaratıcı tasarımları, kullanışlı oluşu ve yazılım dili açısından bir dünya devi olan Microsoft, oyun konsolları ve aksesuarlarıyla da tercih edenlerine yenilikler sağlıyor. XBox 360 için üretmiş olduğu kablosuz oyun kumandası ve birbirinden çeşitli Microsoft oyunlarıyla konsol hayranlarını sevindiren marka, dokunmatik mouse, kablosuz klavye ve kulaklıklar gibi ürünleriyle de bilgisayar kullanıcılarına rahatlık sağlıyor.Microsoft Office, Windows 8.1 Pro, XBox Live gibi programlarla birlikte Microsoft Wireless Mouse, Wireless Desktop Klavye ve kulaklıklar gibi ürünlere Microsoft marka sayfasından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Zevkinize veya ihtiyaçlarınıza göre markayı inceleyebilir, dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Microsoft

198 ürün var
 1. Renk A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
Başa dön