Türkiye'nin önde gelen küçük ev aletleri markaları arasında yer alan Sinbo, bu alanda yaklaşık 18 yıldır faaliyet gösteriyor. Hem yurt içinde hem de yurt dışında önemli bir yere sahip marka, yaklaşık 80 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor. Ürün çeşitliliği ve kaliteli tasarımlarıyla öne çıkan Sinbo, küçük ev aletleri için en fazla tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Sinbo, pişirme, kahvaltı hazırlama, gıda hazırlama, kişisel bakım, giysi hazırlama,ev bakım ürünleri ve iklimlendirme şeklinde ürünlerini 7 farklı kategoriye ayırıyor.

Pişirme kategorisinde, Sinbo ekmek yapma makinesi, elektrikli düdüklü tencere, elektrikli ızgara, fritöz, mini ve mikro dalga fırının yanında gıda kurutma makinesi gibi ürünler yer alıyor. Mutfaklarda günlük işleri kolaylaştırmanın yanında sağlıklı bir şekilde hazırlamaya yardımcı bu ürünler ile zahmetsizce ve zamandan kazanarak yemek hazırlamaya yardımcı oluyor.

Kahvaltı hazırlama grubunda en çok tercih edilen ürünlerin başında Sinbo tost makinesi yer alıyor. Tost makinesinin yanında, katı meyve sıkacağı, narenciye sıkacağı, çay yapma makineleri gibi ürünler de bulunuyor. Sinbo kahve makinesi de yine ürün grupları arasından en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Mutfakların en önemli yardımcıları olan küçük ev aletleri için bir çok işleve sahip ürünler tasarlayan Sinbo, mutfak tartıları, mikserler, kıyma makineleri, gıda doğrayıcı gibi farklı mutfak ürünleri de sunuyor. Sinbo kalitesi ve hepsiburada güvencesi ile bu ürünlere sahip olmak için hemen sepete ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...