Arçelik

Arçelik markası beyaz eşya ve ev elektroniği alanında birbirinden özel ürünler geliştirir. Markanın kullandığı yenilikçi teknolojiler oldukça kullanışlıdır. Arçelik doğa dostu elektronik ürünler tasarlayarak enerjiden tasarruf edebilmenizi de sağlar. Temizlik konusunda kolaylık yaratan birçok beyaz eşya modeline markanın ürün seçkisiyle ulaşabilirsiniz. Arçelik çamaşır makineleri düşük ses düzeyinde çalışır. Bu sayede makinenizi dilediğiniz zaman çalıştırabilirsiniz. Çamaşır makineleri, pamuklu giysilerinizden kotlarınıza kadar birçok ürünü yıkayabilmeniz için uygundur. Saydam kapaklı tambur bölümü yardımıyla ürününüzün iç kısmını görebilirsiniz. Zamanlama özelliği bulunan çamaşır makineleri işlerinizi kolaylaştırır. Arçelik'in bulaşık makineleri de oldukça işlevseldir. Yemeklerden sonra tabaklarınızı ve tencerelerinizi bulaşık makinenizde yıkayabilirsiniz. Sepetli tasarım sayesinde bulaşık makineniz mutfak gereçlerinizi yerleştirebilmeniz için uygun alanlar yaratır.

Hayatı Kolaylaştıran Ürünlerle Yaşamınıza Konfor Katın

Arçelik'in geliştirdiği kombi modelleriyle evinizi ısıtabilirsiniz. Kombiler kalorifer peteklerini kısa bir sürede ısıtır. Kullanışlı kombiler anında sıcak su desteği de sunar. Pratik gövde tuşlarıyla kombinizi yönetebilirsiniz. Yoğuşmalı kombiler enerjiyi daha verimli şekilde kullanabilmenizi sağlar. Dijital ekran göstergesine sahip kombiler son derece kullanışlıdır. Kombinizin ısı ayarını ekranı üzerinden yapabilirsiniz. Arçelik ürünleri arasında mutfak eşyaları da yer alır. Çay ve kahve yapma makinelerini sipariş ederek sıcak içeceğinizi kolayca hazırlamaya başlayabilirsiniz. Bu makinelerin geniş su hazneleri vardır. Tek seferde tüm konuklarınıza yetecek kadar çay ve kahveyi kolayca hazırlayabilirsiniz. Sesli uyarı özelliği içeceğinizin hazır olduğunu size belirtir. Arçelik'in mutfaklarda kullanışlılık yaratan bir diğer ürünü de ankastre fırınlardır. Ankastre fırınlarla keklerden böreklere kadar birçok gıdayı pişirebilirsiniz. Fırınlar geniş bir ısı aralığı yaratır. Tepsili tasarım sayesinde aynı anda birden fazla ürünü de pişirebilirsiniz. Fırınların zamanlamaya yapabilmenize de olanak tanır. Bu sayede fırınınız pişme işleminden sonra otomatik olarak kapanır.

Arçelik İle Evinizde Kullanışlı Çözümler Elde Edin

Yaz ve kış aylarında evinizi ısıtmak ya da soğutmak için Arçelik marka klimaları satın alabilirsiniz. Uzaktan kumandalı klimalar mod seçimi yapabilmenizi kolaylaştırır. İklimlendirme ürünleri, geniş bir alana etki ederek üfleme gerçekleştirir. Turbo mod özelliğiyle klimanızı maksimum güçle çalıştırabilirsiniz. Arçelik'in vantilatör modelleri yaz aylarında serinleyebilmeniz için idealdir. Küçük boyutlara sahip Arçelik ısıtıcılarla kış aylarında kolayca ısınabilirsiniz. Markanın zengin ürün gamı temizlik gereçlerine de yer verir. Toz torbalı ve toz torbasız süpürgelerle evinizi temizleyebilirsiniz. Süpürgelerin başlıklarıyla farklı alanlara ulaşabilmeniz kolaylaşır. Arçelik markası az alan kaplayan televizyon çeşitleri de üretir. Televizyonlar Full HD, 4K gibi yüksek çözünürlüklü görüntü teknolojilerini evinize ulaştırır. TV modelleri kullanışlı arayüzlere sahiptir. Hızlı ve pratik bir kullanım yaşatan televizyonlarla internete de bağlanabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kullanırken nelere dikkat edilmelidir?

Çamaşır makinenize yerleştirdiğiniz giysilerin kumaşlarına göre mod seçiminde bulunabilirsiniz. Makinenizin deterjan haznesine yeterli oranda temizleyici madde koyduğunuzdan emin olmanız gerekir. Çamaşır makinenizin zamanlama özelliğini kullanarak yıkama süresini belirleyebilirsiniz.

Çay ve kahve makinelerinin teknik özellikleri nelerdir?

Uzun kablolara sahip olan çay ve kahve makinelerini tezgâhınızda güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Aroma verme özelliği bulunan makineler içeceğinizin lezzetini artırır. Susuz çalışma emniyeti sayesinde haznede su yokken ürününüz ısıtma işlemini gerçekleştirmez. Kireç filtresi yardımıyla sudaki kirecin içeceklerinizin kalitesini düşürmesi önlenir.

Arçelik fırınlar nasıl kullanılır?

Fırınınızın gövdesindeki ayar düğmesini kullanarak ısı ayarını gerçekleştirebilirsiniz. Arçelik fırınların tel bölmeleri ve tepsileri, pişirmek istediğiniz ürünler için geniş alanlar yaratır. Fırınınızı düz ve eğimsiz alanlara konumlandırabilirsiniz. Işıklı göstergeler fırınınızın çalışıp çalışmadığını görebilmenizi sağlar. Izgara özelliği bulunan fırınları bu modda kullanarak lezzetli etler kızartabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Arçelik

1.407 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk
  5. Satıcı A-Z
  6. Kelime Filtresi
Başa dön